Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει ένα κοντά στην Τούμπα εδώ Θεσσαλονίκη που γράφει μόνο γυναίκες. Αν θες βάλε περούκα. 

Δηλαδη απαγορευται να πηγαινουν αντρες?Τι δεν επιτρεπουν τις εγγραφες με πια δικαιολογια? Μονο εμενα μου φαινεται περιεργο η' εχω χασει επεισοδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δηλαδη απαγορευται να πηγαινουν αντρες?Τι δεν επιτρεπουν τις εγγραφες με πια δικαιολογια? Μονο εμενα μου φαινεται περιεργο η' εχω χασει επεισοδια?

 

Ναι απαγορεύεται να πηγαίνουν άντρες, έχει λίγα βάρη εξάλλου. Ελάχιστους αλτήρες. Δεν θυμάμαι πως λέγεται αν περάσω από έξω θα σου πω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Νικο ο υπνος φταιει   , ο θυροειδης μονο με εξετασεις , οχι με πιασημο στο καρυδι μην ανησυχεις ..

thanks man 

μη παρεξηγείς , είμαι με 1,5 ώρα ύπνο κ low carb diet

δε στροφάρει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α τωρα καταλαβα πρεπει να ειναι σε φαση μονο yoga   ,ομαδικα group για γκομενες καταλαβα τωρα εξηγειται.

 

Έχει μηχανήματα, ελεύθερα δεν έχει. Παίζει και το αντίθετο πάντως σε μεταλλάδικο κοντά στην γαλλικό ινστιτούτο. 40 σφίχτες, αναβολικά φουλ, ένα τραπέζι με νερά στην μέση και παντού αλυσίδες, μπάρες και βάρη... 

Πήγαιναν συμφοιτητές εκεί κι οι δυο ντουλάπες τριπλές από τη Νεοσέτ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπος ειπες π. φαληρο ! νομιζω εισαι πολυ κοντα εδω http://www.letsgogym.gr/location.html

για ψαχτο ! αυτο στην βουλιαγμενης ειναι τεραστιο παιζει καπου στο 160αρη το χρονο η 200 δεν ειμαι σιγουρος !

ειναι πααρα πολυ μεγαλο εχει τα παντα συν οτι ειναι πολυ κοντα σε σταση μετρο αν σε βολευει .. για τσεκαρε ..

Είμαι μαρίνα φλοίσβου εγώ...δεν λέει να κάνω 45 λεπτά με τα ΜΜΜ. ειδικά 2 από τις μέρες που έχω βάρη με το ζόρι βγαίνει η μέρα και είναι και από κάτω το gym μου.

Εγω μετα τις 22/1/2014 μυριζομαι αποχη πανω απο 20 μερες... Απο δουλεια/προπονηση...

 

Αυτα...

 

Πεφτω για υπνο και μετα τζιν....

Άρχισες να πνίγεις από τώρα τον πόνο σου που θα κάνεις ένα off ? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απαγορεύεται να πηγαίνουν άντρες, έχει λίγα βάρη εξάλλου. Ελάχιστους αλτήρες. Δεν θυμάμαι πως λέγεται αν περάσω από έξω θα σου πω. 

Το δικό μου λες; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ναι απαγορεύεται να πηγαίνουν άντρες, έχει λίγα βάρη εξάλλου. Ελάχιστους αλτήρες. Δεν θυμάμαι πως λέγεται αν περάσω από έξω θα σου πω. 

Το δικό μου λες; :P
Ένα με κόκκινη πινακίδα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως δεν θα μου αρεσε να πηγαινα σε gym  που δεν θα υπηρχαν γυναικες .

 

Εσένα δε σου κοιτάνε τον πωλο σαν να θέλουν να τον σκίσουν κάθε φορά που κάνεις σκουατ. Εμπειρία που κάθε γυναίκα ανεξαρτήτως εμφάνισης έχει ζήσει σε γυμναστήριο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσένα δε σου κοιτάνε τον πωλο σαν να θέλουν να τον σκίσουν κάθε φορά που κάνεις σκουατ. Εμπειρία που κάθε γυναίκα ανεξαρτήτως εμφάνισης έχει ζήσει σε γυμναστήριο.

Ε και τι εγινε ? ας τον κοιτανε  για αυτο ειναι οι ωραιο κωλοι για να τους κοιτανε .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσένα δε σου κοιτάνε τον πωλο σαν να θέλουν να τον σκίσουν κάθε φορά που κάνεις σκουατ. Εμπειρία που κάθε γυναίκα ανεξαρτήτως εμφάνισης έχει ζήσει σε γυμναστήριο.

πολλες  τρελλαινονται γι αυτο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...