Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκα ένα γυμναστήριο σχετικά κοντά μου που φαίνεται δεν το έχει πάρει χαμπάρι πολύς κόσμος και λέω να γραφτώ...στο τελευταίο γυμναστήριο που πήγαινα μου έπιαναν τον κώλο κι έδινα 70 ευρώ/μήνα...αυτό έχει 180 το εξάμηνο. Σε σχέση με αυτά που πάτε είναι καλά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Βρήκα ένα γυμναστήριο σχετικά κοντά μου που φαίνεται δεν το έχει πάρει χαμπάρι πολύς κόσμος και λέω να γραφτώ...στο τελευταίο γυμναστήριο που πήγαινα μου έπιαναν τον κώλο κι έδινα 70 ευρώ/μήνα...αυτό έχει 180 το εξάμηνο. Σε σχέση με αυτά που πάτε είναι καλά ?

200€ το χρονο (ετησια συνδρομη)αλλα δν αξιζουν για το συγκεκριμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200€ το χρονο (ετησια συνδρομη)αλλα δν αξιζουν για το συγκεκριμενο

Τον χρόνο αυτό που θέλω έχει 300. Δεν θέλω όμως να πληρώσω χρόνο χωρίς να το δοκιμάσω και αν μου την βαρέσει να φύγω να έχω δώσει τόσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα ένα γυμναστήριο σχετικά κοντά μου που φαίνεται δεν το έχει πάρει χαμπάρι πολύς κόσμος και λέω να γραφτώ...στο τελευταίο γυμναστήριο που πήγαινα μου έπιαναν τον κώλο κι έδινα 70 ευρώ/μήνα...αυτό έχει 180 το εξάμηνο. Σε σχέση με αυτά που πάτε είναι καλά ?

Καλα τα 70 τον μηνα δεν υπαρχουν πουθενα εκτος αν μιλαμε για extreme gym στην εκαλη .Και 180 το 6μηνο παλι πολλα ειναι αλλα δεν μπορω να εκφερω αποψη γιατι δεν ξερω περι τινος προκειται  μπορει να εχει τοσα καλα οργανα και εγκαταστασεις που να το αξιζει.Εγω 180 τον χρονο πληρωνω για ενα μετριο gym απο ολες τις αποψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα 70 τον μηνα δεν υπαρχουν πουθενα εκτος αν μιλαμε για extreme gym στην εκαλη .Και 180 το 6μηνο παλι πολλα ειναι αλλα δεν μπορω να εκφερω αποψη γιατι δεν ξερω περι τινος προκειται  μπορει να εχει τοσα καλα οργανα και εγκαταστασεις που να το αξιζει.Εγω 180 τον χρονο πληρωνω για ενα μετριο gym απο ολες τις αποψεις.

Άσε τα 70 ευρώ/μήνα ήταν για γυμναστήριο 100 τ.μ. Εμένα αυτό που με ενδιαφέρει τουλάχιστον είναι να έχει rack (που έχει) και να αφήνουν να κάνω άρσεις. Θα πάω να το τσεκάρω να το δω και από μέσα και αν μ' αρέσει θα κάνω εγγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα ένα γυμναστήριο σχετικά κοντά μου που φαίνεται δεν το έχει πάρει χαμπάρι πολύς κόσμος και λέω να γραφτώ...στο τελευταίο γυμναστήριο που πήγαινα μου έπιαναν τον κώλο κι έδινα 70 ευρώ/μήνα...αυτό έχει 180 το εξάμηνο. Σε σχέση με αυτά που πάτε είναι καλά ?

€70;

Τι πηγές και έκανες.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα εχει fitness στα lidl.πηγα αποκλειστικά για αυτο(εδω και καιρο ψαχνω ενα ζευγαρι λαστιχοδακτυλιους σε καλη τιμη για τις κορδέλες δεν σκοτωνομουν):

93157_95_f.jpg

πηγα με φιλη που τη παρκαρα στο ταμειο.ετρεξα στα καλαθια ευτυχως ειχε πολλα κουτια.παω να αρπαξω ενα και γυρναει μια διπλανη(χοντρη δεν τη λες αλλα αφρατοαγυμναστη καργα) και μου λεει αυτο το ηθελα εγω.μα της λεω ολα ιδια ειναι.ναι αλλα εγω θελω αυτο.ε fuck it παρτο της λεω.πηρα ενα αλλο κουτι.πηγα στο ταμειο.για καθε συγνωμη που εριχνα να περασω δολοφονικα βλεμματα πεφτανε.δεν αργησα ευτυχως.ωρα να ριξουμε μια προπονηση στα ποδια να δοκιμασουμε τι πηραμε :-D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια απορία. Κάνω γυμναστική εδώ και περίπου ένα μήνα πιο εντατικά (λίγα βάρη, τρέξιμο, κάνα push ups) και καθώς πάω σήμερα το πρωί να κάνω push ups, δεν μπορουσα με τίποτα, πόναγα, αν κι έβαζα με το ζόρι αυτά που κάνω (40αρια σετ). Μήπως έφταιγε που σήκωσα πριν 4 μέρες βάρη και ήταν ακόμα οι μύες των χεριών πιασμένοι; κάνω push ups σχεδόν μέρα παρά μέρα και δεν έχω ξαναπάθει και τέτοιο. Μήπως θέλει λιγότερη προπόνηση; Πάντως μέσα σε ένα μήνα τουλάχιστον φαίνεται τεράστια διαφορά στα χέρια με πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια απορία. Κάνω γυμναστική εδώ και περίπου ένα μήνα πιο εντατικά (λίγα βάρη, τρέξιμο, κάνα push ups) και καθώς πάω σήμερα το πρωί να κάνω push ups, δεν μπορουσα με τίποτα, πόναγα, αν κι έβαζα με το ζόρι αυτά που κάνω (40αρια σετ). Μήπως έφταιγε που σήκωσα πριν 4 μέρες βάρη και ήταν ακόμα οι μύες των χεριών πιασμένοι; κάνω push ups σχεδόν μέρα παρά μέρα και δεν έχω ξαναπάθει και τέτοιο. Μήπως θέλει λιγότερη προπόνηση; Πάντως μέσα σε ένα μήνα τουλάχιστον φαίνεται τεράστια διαφορά στα χέρια με πριν.

Προφανώς, υπερπροπόνηση! 40αρια σετ ή επαναλήψεις; αν είναι σετ, με το που το διάβασα πόνεσε ο αγκώνας μου.

Βάλε λίγο πάγο και ξεκουράσου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε τα 70 ευρώ/μήνα ήταν για γυμναστήριο 100 τ.μ. Εμένα αυτό που με ενδιαφέρει τουλάχιστον είναι να έχει rack (που έχει) και να αφήνουν να κάνω άρσεις. Θα πάω να το τσεκάρω να το δω και από μέσα και αν μ' αρέσει θα κάνω εγγραφή.

Γιατί απαγορεύονται οι άρσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί απαγορεύονται οι άρσεις; 

Άντε να κάνεις τώρα σε fitness-άδικο άρσεις με 100+ κιλά. Στο παλιό που πήγαινα ένας άρχισε να στήνει την μπάρα και ο ιδιοκτήτης του έδωσε άκυρο. Γίνονται όμως σε αρκετά fitness-άδικα τέτοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...