Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια 40; Ο zyzz πέθανε στα είκοσικατι του...

Ο zyzz επερνε παρα πολλα και σε 4 χρονια εκανα σωμα που ο αλλος κανει σε τριπλασιο χρονο και αν.Το θεμα ειναι οτι ολο αυτο δεν αξιζει.Ρισκαρεις τι ζωη σου για πιο λογο?Οποιος εχει τα κοτσια προσπαθει χωρις συμπληρωματα.Ειναι 100000 πιο υγειινος ενας τετοιος τροπος ζωης απο το να πλακωνεσε στα αναβολικα για να γινεις τουμπανο.Και εννοειται δεν λυπαμε κανεναν που εχει φυγει στα 23 ειτε στα 50 του απο αναβολικα.Ο καθενας εχει την ευθυνη για οτι κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Η στάνταρ δικαιολογία του καθένα που κάνει ότι να ναι, και δεν έχει καταλάβει πόσο προσπάθεια και σκληρή προπόνηση χρειάζεται είτε με αναβολικά είτε χωρίς. Συνήθως τα παρατάνε με αυτήν την δικαιολογία, μην τα παρατήσεις και εσύ

 

To αυτό. Σαν τον άλλο που έκανε 1η φορά κοιλιακούς και τελειώνοντας σήκωσε την μπλούζα να δει αν έγινε 6 pack :P

Να προσθέσω εγώ και πολύ χρόνο.

 

Άσχετο. Τα βάρη δεν έμπαιναν με τπτ στην μπάρα, μου ΄ρθε φλασιά κι άπλωσα λίγο γράσο. Γλιστράνε ωραία πλέον. Αλλά εξίσου εύκολα φεύγουν και χρειάζεται πλέον σφιγκτήρες -πριν δεν ήταν απαραίτητοι. Ουδέν κακό αμπιγιέζ καλού που είπε κι η γνωστη αιδοιός :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια 40; Ο zyzz πέθανε στα είκοσικατι του...

ίσως έπαιξε ρόλο και η ζωή που έκανε ( άσχετα αν σαν περσόνα μου άρεσε) 

ακουγόταν(?) οτι δοκίμαζε κ άλλα πράγματα + το πρόβλημα που είχε στην καρδιά  και δεν το ήξερε 

έφεραν τον θάνατο του νωρίτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι κ αλλιως τα αναβολικα που επαιρναν οι πρωτοι bb ηταν καραμελιτσες για τοι λαιμο σε σχεση με τα σημερινα !

σα να συγκρινουμε lada με φεραρι και ακομη χειροτερα !!

φωτη  που εισαι φιλε,  χαθηκες για να μη κερασεις ?? :-D :-)

χρονια πολλα , πολυχρονος  !!

 

Τα ιδια  σχεδον αναβολικα παιρναν και τοτε, δεν ηταν καραμελιτσες και τα παιρναν λογω αγνοιας  σε ακομα μεγαλυτερες δοσολογιες ακολουθοντας τις οδηγιες του μεντορα τους που ηταν και ο  ουσιαστικα κερδισμενος  της ολης ιστοριας. Αυτοι εγιναν το οχημα για να γνωρισει μεγαλη ανθηση το εμποριο των συμπληρωματων διατροφης. Συμπληρωματα διατροφης που διαφημιζονταν απο τον καθε κορυφαιο αθλητη της σωματικης διαπλασης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο zyzz επερνε παρα πολλα και σε 4 χρονια εκανα σωμα που ο αλλος κανει σε τριπλασιο χρονο και αν.Το θεμα ειναι οτι ολο αυτο δεν αξιζει.Ρισκαρεις τι ζωη σου για πιο λογο?Οποιος εχει τα κοτσια προσπαθει χωρις συμπληρωματα.Ειναι 100000 πιο υγειινος ενας τετοιος τροπος ζωης απο το να πλακωνεσε στα αναβολικα για να γινεις τουμπανο.Και εννοειται δεν λυπαμε κανεναν που εχει φυγει στα 23 ειτε στα 50 του απο αναβολικα.Ο καθενας εχει την ευθυνη για οτι κανει.

Λεφτα πάντως έβγαλε.

Επίσης

Δεν αντιλαμβανόμαστε τον χρόνο με τον ίδιο τροπο. Οχι όλοι δηλαδή.

ίσως έπαιξε ρόλο και η ζωή που έκανε ( άσχετα αν σαν περσόνα μου άρεσε) 

ακουγόταν(?) οτι δοκίμαζε κ άλλα πράγματα + το πρόβλημα που είχε στην καρδιά  και δεν το ήξερε 

έφεραν τον θάνατο του νωρίτερα.

 

Όπως και να εχει, οτι και αν έκανε, ειναι ο king του /fit/ και ας ειναι Aussie...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια  σχεδον αναβολικα παιρναν και τοτε,

εδω θα διαφωνισουμε !  τοτε ηταν πειραματοζωα - σημερα εχουν ξεφυγει τα πραγματα !

μιλαμε για επιστημη που ουτε μπορει να βαλει το μυαλο μας ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω θα διαφωνισουμε !  τοτε ηταν πειραματοζωα - σημερα εχουν ξεφυγει τα πραγματα !

μιλαμε για επιστημη που ουτε μπορει να βαλει το μυαλο μας ..

 

Επειδη τωρα υπαρχει μεγαλυτερη τεχνογνωσια δεν χρησιμοποιουν τις υπερδοσολογιες της παλιας εποχης στα κλασικα αναβολικα, αλλα το εχουν καταξεφτιλησει στα διουρητικα στο bb. .
Τα συγχρονα αναβολικα δεν ειναι ισχυροτερα απο τα αρχικα, αλλα ειναι αποτελεσμα της προσπαθειας να μην γινονται ανιχνευσιμα σε ελεγχους ντοπινγκ. Παντα τα αναβολικα νεας γενιας ειναι ενα βημα μπρος σε σχεση με τους ελεγχους.
 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σκάτε, εδώ τρώτε άλογα που τα τάιζαν με αναβολικά...

Fixed :)

 

Δε με λέτε, η συζήτηση είναι ποια αναβολικά είναι χειρότερα; Σα να λέμε ποιο δηλητήριο κανει μεγαλύτερη ζημιά;

 

Σε κάθε περίπτωση, πριν 60 χρόνια υπήρχε τεράστια άγνοια. Πλέον όλοι ξέρουν τι σκ@τα είναι. Βέβαια, η ανάγκη για δόξα ή/και χρήμα είναι μεγάλη και κάποιοι είναι εύκολο να πιστέψουν τους ειδικούς ότι τα νέα φάρμακα είναι "ακίνδυνα", δεν έχουν παρενέργειες, κτλ

 

Τα φάρμακα δεν ειναι fitness πάντως, που είναι η ουσία για μας. Το θέμα δεν είναι ποιος έχει μεγαλύτερο δικέφαλο αλλά να γυμναζόμαστε για να βελτιώσουμε την ποιότητα ζωής μας. Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ.

 

Φώτη, χρόνια πολλά φιλαράκι!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επίσης μεγάλη μαλακία είναι και ότι ειδικά με χρήση human growth hormone και insulin που χρησιμοποιείται κατα κόρον ο χρόνος που το σώμα αξίζει είναι λίγος. Η διόγκωση των οργάνων έχει πολύ άσχημα αποτελέσματα στην κοιλιακή χώρα αισθητικά μετά από χρόνια χρήσης. 

 

 

 

 

2004oly_menpat447.jpg

 

2ltnkft.jpg\\

 

c729c_ORIG-mendible.jpg

 

nv27.jpg

 

kai-greene-distended-gut.jpg

 

lolz2.jpg

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από alex_000
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μεγάλη μαλακία είναι και ότι ειδικά με χρήση human growth hormone και insulin που χρησιμοποιείται κατα κόρον ο χρόνος που το σώμα αξίζει είναι λίγος. Η διόγκωση των οργάνων έχει πολύ άσχημα αποτελέσματα στην κοιλιακή χώρα αισθητικά μετά από χρόνια χρήσης.

 

 

 

 

2ltnkft.jpg\\

 

c729c_ORIG-mendible.jpg

 

nv27.jpg

 

kai-greene-distended-gut.jpg

 

lolz2.jpg

 

 

 

 

Τι εκτρωματα ειναι αυτα ρε αλεχ.Οτι πιο απαισιο εχω δει.

 

Viper ναι εβγαλε λεφτα και πεθανε στα 22 του τι να πω μπραβο του.Και ο χρονος ειναι για ολους ιδιος.Τα αναβολικα σκοτωνουν.Και ουτε χρειαζετε να βγαλουμε ετσι χρηματα.Καλυτερα να γινεις dealer παρα να παρεις αναβολικα για να βγαλεις χρηματα.

 

Σημερα βαρεσα παλι 10χλμ:

www.endomondo.com/workouts/283241815/13157635

 

μετα απο 8 ωρες υπνο χωρις να φαω τιποτα.Βγηκαν αλλα επεσα αρκετα στο τελος μιας και ειχε και ζεστη πεινουσα κιολας.Στις 5:30 με 6:30 εκανα και βαρη στηθος,πλατη,δικεφαλο φαγαμε και τα τοστακια με τη γαλοπουλα με 300ml γαλα και 3 ασπραδια και τωρα αραγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Viper ναι εβγαλε λεφτα και πεθανε στα 22 του τι να πω μπραβο του.Και ο χρονος ειναι για ολους ιδιος.Τα αναβολικα σκοτωνουν.Και ουτε χρειαζετε να βγαλουμε ετσι χρηματα.Καλυτερα να γινεις dealer παρα να παρεις αναβολικα για να βγαλεις χρηματα.

.

Εσυ κανε οτι θες και πάρτο όσο χαλαρά θες. Αςε τους άλλους να κάνουν οτι θέλουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αναβολικα σκοτωνουν.Και ουτε χρειαζετε να βγαλουμε ετσι χρηματα.Καλυτερα να γινεις dealer παρα να παρεις αναβολικα για να βγαλεις χρηματα.

 

Καλύτερα να στείλεις ενδεχομένως μερικούς στον τάφο για να βγάλεις χρήματα,παρά να πάρεις αναβολικά,οπού στην τελική ο μόνος που θα υποστεί τις όποιες σωματικές συνεπειες θα'σαι εσυ!Μάλιστα.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα πω εν συντομια...

Πρωταρης (σχεδον,ετρεχα σε ασκησεις στο στρατο ολη τα θητεια μου)

1.70 64 κιλα και παιρνω δυσκολα βαρος (ακομα και λιπος)

 

Θελω να παρω καποιον ογκο γιατι πραγματι εχω ανοιξει αλλα ειμαι πολυ αδυνατος.Τι θα μπορουσα να κανω σχετικα με ασκησεις σωματικου βαρους;Λεφτα για γυμναστηριο δεν υπαρχουν

 

Εσυ φιλε μου για αρχη πρεπει να τρως,64 κιλα αντρας δεν υφισταται .Οτι ασκησεις και να κανεις ακτινογραφια θα παραμεινεις .Ξεκινα να τρως, μεχρι τωρα ετρωγες αερα κοπανιστο και το ονομαζες φαγητο.Δες τι τρωνε οι αλλοι  οι φιλοι  σου και τρωγε τα ιδια επι 2.Επειδη εικαζω πως ταυτοχρονα εχεις και μεταβολισμο κλιβανο  μονο με το φαγητο στην αρχη  δεν θα μπορεσεις να κανεις δουλεια γιατι δεν θα τρως επαρκεις ποσοτητες  οποτε συμπληρωνε και με πρωτεινες.

χρόνια πολλά στους Φώτηδες και στον Fotis13

Εγώ αντι να πάρω κανένα κιλό απο τα 73 που ήμουν έπεσα στα 72... πρέπει να πλακωθώ σοβαρά στο φαγητό..

 

 

 

φωτη  που εισαι φιλε,  χαθηκες για να μη κερασεις ?? :-D :-)

χρονια πολλα , πολυχρονος  !!

Παιδια που εισασταν  χτες ?κερασα φαγητο εξω .Καλο καλοκαιρι να εχουμε και χρονια καλα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Να τα πω εν συντομια...

Πρωταρης (σχεδον,ετρεχα σε ασκησεις στο στρατο ολη τα θητεια μου)

1.70 64 κιλα και παιρνω δυσκολα βαρος (ακομα και λιπος)

 

Θελω να παρω καποιον ογκο γιατι πραγματι εχω ανοιξει αλλα ειμαι πολυ αδυνατος.Τι θα μπορουσα να κανω σχετικα με ασκησεις σωματικου βαρους;Λεφτα για γυμναστηριο δεν υπαρχουν

 

Εσυ φιλε μου για αρχη πρεπει να τρως,64 κιλα αντρας δεν υφισταται .Οτι ασκησεις και να κανεις ακτινογραφια θα παραμεινεις .Ξεκινα να τρως, μεχρι τωρα ετρωγες αερα κοπανιστο και το ονομαζες φαγητο.Δες τι τρωνε οι αλλοι  οι φιλοι  σου και τρωγε τα ιδια επι 2.Επειδη εικαζω πως ταυτοχρονα εχεις και μεταβολισμο κλιβανο  μονο με το φαγητο στην αρχη  δεν θα μπορεσεις να κανεις δουλεια γιατι δεν θα τρως επαρκεις ποσοτητες  οποτε συμπληρωνε και με πρωτεινες.

Τρωω πολυ περισσοτερο απο φιλους που ειναι βαρυτεροι.Και φουλ πρωτεινη αλλα και υδατανθρακες.Συμπληρωνω μονο με βιταμινες και ψαρολαδο.Εχω βρει μονο εναν τροπο να ανεβασω κανα μισο κιλο,με βρεφικες κρεμες φτιαγμενες με γαλα πληρες και βρωμη και μπισκοτα μεσα (πρωι βραδυ).Εχω ακολουθησει και μια προταση του να τρωω καθε 2 ωρες και παλι τιποτα.Δεν μενει λιπος επανω μου ειμαι μονο μυς και κοκκαλα κλασσικα χαχαχαχα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...