Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

κινκ ο χρονος ειναι σχετικος!! απλα σου ειπα οτι ειναι "κακος" γιατι δεν ηταν αυτος που ειπες!!

το οτι εγω ειμαι πιο γρηγορος απο σενα δεν σημαινει οτι ο χρονος σου ειναι κακος!! γιατι με αυτη τη λογικη και ο δικος μου ειναι κακος για καποιον πιο γρηγορο απο μενα!! :)

και πιο αργα να πας την επομενη φορα αυτο που μετραει ειναι το οτι βγηκες και ετρεξες ενω θα μπορουσες να κατσεις σπιτι και να φας!!

οπως σου ειχα πει και παλιοτερα μειωσε την ενταση και μην σταματας καθολου!! βγαλε τα 5 χωρις διαλλειμα και ας σου παρει και 3-4 λεπτα παραπανω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

κινκ ο χρονος ειναι σχετικος!! απλα σου ειπα οτι ειναι "κακος" γιατι δεν ηταν αυτος που ειπες!!

το οτι εγω ειμαι πιο γρηγορος απο σενα δεν σημαινει οτι ο χρονος σου ειναι κακος!! γιατι με αυτη τη λογικη και ο δικος μου ειναι κακος για καποιον πιο γρηγορο απο μενα!! :)

και πιο αργα να πας την επομενη φορα αυτο που μετραει ειναι το οτι βγηκες και ετρεξες ενω θα μπορουσες να κατσεις σπιτι και να φας!!

οπως σου ειχα πει και παλιοτερα μειωσε την ενταση και μην σταματας καθολου!! βγαλε τα 5 χωρις διαλλειμα και ας σου παρει και 3-4 λεπτα παραπανω!

Βρε αυτο κανω.Δες χρονους πριν λιγες μερες.28 λεπτα 26:30 αλλη μερα κτλ.Απλα 1-2 φορες το μηνα τρεχω οσο μπορω καθομαι 20-30 δευτερα αναλογα και ξανα γιατι ειναι καλη και η διαλλειματικη.Και ειναι λογικο καποιος να ειναι πιο γρηγορος και καποιος πιο αργος απο τον καθενα μας.

 

Και το point ειναι αυτο που ειπες.Το οτι ετρεξα το οτι δεν καθησα χωρις να κανω τιποτα.Πιστευω οτι αν δεν κανει τιποτα καποιος για πολλες μερες αντι να ειναι πιο ξεκουραστος σερνετε σαν ψωφιμι.Οταν εχω δουλεια το πρωι που δεν καθομαι μεχρι της 2 θελω πολυ περισσοτερο να παω για τρεξιμο/βαρη ενω τωρα που εχω αδεια και ξυπναω στις 12 βαριεμε πολυ παραπανω απο οτι πριν.Σαν να μην εχω ενεργεια και ας εχω λιωσει κανα 8ωρο στον υπνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μυικα ειναι ξεκουραστος!μετα παιζει το εγκεφαλικο κομματι που σε κραταει!

διαλλειματικη κανε σε 100-200 σε πολυ γρηγορο ρυθμο(85-95 % τον Μεγιστων καρδιακων παλμων)

με ενα λεπτο ξεκουραση! κανε 5 τετοια και θα δεις οτι δεν θα τα βγαλεις !! ;)

η διαλλειματικη παιζει σε φουλ ενταση !και σιγουρα το χλμ δεν το βγαζεις σε φουλ ενταση! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μυικα ειναι ξεκουραστος!μετα παιζει το εγκεφαλικο κομματι που σε κραταει!

διαλλειματικη κανε σε 100-200 σε πολυ γρηγορο ρυθμο(85-95 % τον Μεγιστων καρδιακων παλμων)

με ενα λεπτο ξεκουραση! κανε 5 τετοια και θα δεις οτι δεν θα τα βγαλεις !! ;)

η διαλλειματικη παιζει σε φουλ ενταση !και σιγουρα το χλμ δεν το βγαζεις σε φουλ ενταση!

Καλα αυτο εννοειται αν βαραει 190+ παλμους η καρδια αντε 200-300 μετρα να βγουν.Μετα τα 160 δεν καιγετε το λιπος?Για αυτο θελω παλμομετρο να εχω σταθερους παλμους οταν τρεχω καιγοντας λιπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεψε με σπεκτ ειναι πολυ λιγα τα κιλα που κανω τωρα ! τα ιδια κιλα με μενα κανει στο στηθος φιλος που παιζουμε μαζι και ειναι 82κ αυτος οχι 90 που ειμαι εγω B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως ! δυνατος εισαι μιαχαρα κιλα τραβας !

βιντεο με φωτογραφια εφημεριδας θελω διπλα να φαινεται ημερομηνια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όρθια κωπηλατική και οτιδήποτε οπισθολαίμιο, αφήστε το για τους άλλους καλύτερα και αποφύγετέ το

 

Το πρώτο βάζει ο κόσμος πολλά κιλά , ανεβάζουν ψηλά, δημιουργούνται θέματα στους καρπούς και φθορά στον ώμο. 

 

Οτιδήποτε οπισθολαίμιο, φέρνει τους ώμους σε υπερβολικές θέσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αλήθεια αυτό που λένε ότι όταν παίζει λίπος ο κόσμος υπερεκτιμά την μυική μάζα που κρύβεται απο κάτω. Αν και παρέμεινα στα 85.5 όλο αυτόν τον καιρό έχω ψιλο ξεφουσκώσει τώρα που πάω κάτω απο 15αρι παρόλο που η μυική μάζα αυξάνεται συνεχώς .. αλλά γίνεται και μια ανακατανομή ότι φεύγει από πάνω πάει πόδια που είναι ακόμα πίσω συγκριτικά με κορμό.

 

Φαντάζομαι όσοι πάνε με την λογική αδυνατίσματος μέχρι να βγούνε οι κοιλιακοί θα μένουν μισοί στο τελος

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι λεγατε για τη σημερινή νεολέ(ρ)α σε προηγούμενα ποστ :)

Μην περάσεις απο το PC games section...

 

Επίσης

 

Λέει ο ένας ποιο ειναιτο standard μέτρησης

Και ο αλλος λέει άπειρα πράγματα σε τοςα post για να μην το κανει

 

Much Greek

So wow

 

In other news

Γέλιο εχει το farmers walk

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...