Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποναει το γονατο και θελω να μην κανω squat και πρεσσα για δυο εβδομαδες αλλα να γυμναζω ποδια με οςολατιον . Η καλυτερη ισολατιον για γλουτοαιους; barbel hip thrust?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ποναει το γονατο και θελω να μην κανω squat και πρεσσα για δυο εβδομαδες αλλα να γυμναζω ποδια με οςολατιον . Η καλυτερη ισολατιον για γλουτοαιους; barbel hip thrust?

για μένα ναι, με ισομετρικό κράτημα τα 5 δευτερόλεπτα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο: Εχετε δει ποτε γυμνασμενο γυμνασμενο ατομο, να τα "εχει" με εξισου γυμνασμενο γυμνασμενο ετερον ημιση; Ξενερωνω μερικές φορες που βλεπω ζευγαρια, οπου ο ενας/male or female ειναι λαπας. Εκει ειναι που τελικα λες, δεν μετραει μονο η εμφανιση..

Σημερα παντως πηγα εξαιτιας σας για τρεξιμο σε ενα αλσος. Ιδρωσα επισης. ΠολΥ.

Θυμηθηκα την εποχη που φορουσα μια ζωνη στην μεση (μεγαλη σε πλατος) απο καουτσουκ, οπου πιστευα με τον ιδρωτα που βγαινει απο την κοιλια, θα χασω το λιπος της κοιλιας. Τι κουτοχορτο τρωγαμε παλια απο κατι γυμναστηρια..

 

Υ.γ.: Η ζωνη που φορουσα δεν ηταν αυτη που την φορανε για την μεση τους οσοι σηκωνουν βαρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο: Εχετε δει ποτε γυμνασμενο γυμνασμενο ατομο, να τα "εχει" με εξισου γυμνασμενο γυμνασμενο ετερον ημιση; Ξενερωνω μερικές φορες που βλεπω ζευγαρια, οπου ο ενας/male or female ειναι λαπας. Εκει ειναι που τελικα λες, δεν μετραει μονο η εμφανιση..

Σημερα παντως πηγα εξαιτιας σας για τρεξιμο σε ενα αλσος. Ιδρωσα επισης. ΠολΥ.

Θυμηθηκα την εποχη που φορουσα μια ζωνη στην μεση (μεγαλη σε πλατος) απο καουτσουκ, οπου πιστευα με τον ιδρωτα που βγαινει απο την κοιλια, θα χασω το λιπος της κοιλιας. Τι κουτοχορτο τρωγαμε παλια απο κατι γυμναστηρια..

 

Υ.γ.: Η ζωνη που φορουσα δεν ηταν αυτη που την φορανε για την μεση τους οσοι σηκωνουν βαρη

Που να δεις τις γυναίκες να τυλίγονται σε ζελατίνες και να ψήνονται με γνώμονα την λιποδιάλυση / χάσιμο κυτταρίτιδας...

καλά, ειδικά οι κρέμες σύσφιξης και λιποδιάλυσης αυξάνουν τις πωλήσεις τους κατά τον Φλεβάρη εν όψη καλοκαιριού

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο: Εχετε δει ποτε γυμνασμενο γυμνασμενο ατομο, να τα "εχει" με εξισου γυμνασμενο γυμνασμενο ετερον ημιση; Ξενερωνω μερικές φορες που βλεπω ζευγαρια, οπου ο ενας/male or female ειναι λαπας. Εκει ειναι που τελικα λες, δεν μετραει μονο η εμφανιση..

Σημερα παντως πηγα εξαιτιας σας για τρεξιμο σε ενα αλσος. Ιδρωσα επισης. ΠολΥ.

Θυμηθηκα την εποχη που φορουσα μια ζωνη στην μεση (μεγαλη σε πλατος) απο καουτσουκ, οπου πιστευα με τον ιδρωτα που βγαινει απο την κοιλια, θα χασω το λιπος της κοιλιας. Τι κουτοχορτο τρωγαμε παλια απο κατι γυμναστηρια..

 

Υ.γ.: Η ζωνη που φορουσα δεν ηταν αυτη που την φορανε για την μεση τους οσοι σηκωνουν βαρη

Έχεις δει όμορφες να κυκλοφορούν φτωχούς και άσχημους; I have.

Γενικά ο κόσμος ειναι μόνος και βολεύεται όπως όπως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια παιδια.

 

Πριν 2,5 μηνες 

www.insomnia.gr/topic/251324-the-official-fitness-thread/page-364#entry52712185

 

Σημερα μετα απο φαι και μετα απο 2 μερες χωρις γυμναστικη

http://img14.imageshack.us/img14/5539/4vsg.jpg

 

Διατροφη κανω 1 μηνα και καλη γυμναστικη 2.5 μηνες.Τελευταια εχω χασει 4 κιλα λογω του τρεξιματος.Το λιπος εχει πεσει αισθητα και παρολο το χασιμο κιλων στα βαρη ανεβαινω συνεχως.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπράβο μεγάλη βελτίωση πάς πολύ καλά ..! συνεχίζεις ακάθεκτος..

Να σε καλα φιλε prof.Αυτο το λιπος απο την κοιλια ποσο δυσκολο ειναι να φυγει ρε γαμωτο.Ημουν πιο ευσωμος στους ωμους και χερια αλλα επρεπε να χασω κιλα για να πεσει λιγο η κοιλια και θα τα ξανα βαλω με σωστη διατροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είπες την κατάλληλη λέξη, σωστή διατροφή και για να είναι σωστή πρέπει να ξέρεις πόσες θερμίδες τρως καθώς και τα macros τους.

 

Αυτα που τρωω καθημερινα τα μετραω να δω που βρισκομαι.Εφοσον ειμαι ευχαριστημενος με το σωμα μου και την ευχαριστιεμε πραγματικα την γυμναστικη σε σημειο αν δεν κανω μια μερα να μην νιωθω καλα ειμαι σε καλο δρομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε καλα φιλε prof.Αυτο το λιπος απο την κοιλια ποσο δυσκολο ειναι να φυγει ρε γαμωτο.Ημουν πιο ευσωμος στους ωμους και χερια αλλα επρεπε να χασω κιλα για να πεσει λιγο η κοιλια και θα τα ξανα βαλω με σωστη διατροφη.

αρκετή αερόβια και διατροφή-δίαιτα( να το πώ πιο σωστά) ... Επίσης θα πίνεις πολλά υγρά. Εγώ έτσι τα έχασα.

Δίνεις επίσης έμφαση σε Κοιλιακούς με βάρη και κυρίως πλάγιους  για να σφίξει και να "μαζέψει" η περιοχή της κοιλιάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετή αερόβια και διατροφή-δίαιτα( να το πώ πιο σωστά) ... Επίσης θα πίνεις πολλά υγρά. Εγώ έτσι τα έχασα.

Δίνεις επίσης έμφαση σε Κοιλιακούς με βάρη και κυρίως πλάγιους για να σφίξει και να "μαζέψει" η περιοχή της κοιλιάς.

Καλα ειδικα το νερο εκει που επινα ουτε λιτρο τη μερα πινω 2 λιτρα.Διατροφη κανω οπως πριν απλα πιο μικρες μεριδες για αυτο εχασα και λιγα κιλα.Κοιλιακους με βαρη τι προτεινεις?Κανω μονο το p90x μαζι με τρεξιμο 40χλμ τη βδομαδα περιπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Week 1: 72.3 kg 16.5% bodyfat

Week 12: 74.3kg 5.5% bodyfat

 

Έβαλε 9kg μυικής μάζας σε 3 μήνες και ταυτόχρονα κατέβηκε 11kg σε λίπος.

 

Yeah... no

 

 

Που να δεις πως ήταν την 24 βδομάδα που κατέβηκε για mr olympia!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια παιδια.

 

Πριν 2,5 μηνες 

www.insomnia.gr/topic/251324-the-official-fitness-thread/page-364#entry52712185

 

Σημερα μετα απο φαι και μετα απο 2 μερες χωρις γυμναστικη

http://img14.imageshack.us/img14/5539/4vsg.jpg

 

Διατροφη κανω 1 μηνα και καλη γυμναστικη 2.5 μηνες.Τελευταια εχω χασει 4 κιλα λογω του τρεξιματος.Το λιπος εχει πεσει αισθητα και παρολο το χασιμο κιλων στα βαρη ανεβαινω συνεχως.

  

 

Δεν χαμόγελας επειδη έχασες τα gains?

 

Που να δεις πως ήταν την 24 βδομάδα που κατέβηκε για mr olympia!

Ήταν μαύρος και εξωγήινος

 

xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να δεις τις γυναίκες να τυλίγονται σε ζελατίνες και να ψήνονται με γνώμονα την λιποδιάλυση / χάσιμο κυτταρίτιδας...

 

Το έχω δει σε φίλο να τυλίγει τη σαπιοκοιλιά του και να κάνει διάδρομο και όταν τον έλεγα σε παρακαλώ σοβαρέψου να δες τι λένε για αυτά που κάνεις μου έλεγε "έλα ρε νομίζεις τα ξέρεις όλα, αφού έχω δει που το πουλάνε στο telemarketing"  :cry: :cry: :cry:

 

άντε να τον πείσεις ότι το λίπος δεν χάνεται με τον ιδρώτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...