Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ρε συ Δημητρα, χαλαρωσε λιγο, τα τρομαζεις τα παιδια :)

 

Ειμεθα κομματακι αποτομοι, ε; Σορυ.

 

Ναι, σε 3 μηνες δε γινεσαι ετσι χωρις χημικα, εχεις δικιο. Αλλα γενικα γινεσαι, δες τον Σπεκτ -που δεν τρωει κρεας κιολας, ειναι να φριτει ο κυρ Νικος- και θα καταλαβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά γίνεσαι και πολύ πιο τούμπανος και με φυσικό τρόπο, εγώ το χρόνο ήθελα να θίξω :)

 

Η Δήμητρα μόνο με το avatar μπορεί να με τρομάξει :D


Χώρις κρέας και πάνω από όλα χωρίς συμπληρώματα.. 

 

Spect δεν τρώς κρέας? Και πως ζεις αδερφέ? Από επιλογή δεν τρως κρέας ή επειδή σε πειράζει κάτι ας πούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε με συνδυασμό διατροφής και εκγύμνασης νομίζω πετυχαίνεις το παραπάνω αποτέλεσμα.

άνετα και καλύτερο ..στο εγγυώμαι.

 

Χώρις κρέας και πάνω από όλα χωρίς συμπληρώματα.. 

ωραίος ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.leighpeele.com/body-fat-pictures-and-percentages

 

Στο λινκ έχει μια φωτογραφία με 7,10 και 14 % λίπος. Σύγκρινετε με την άλλη φωτογραφία..  αν κρίνω πάντως  με το πως ήμουν εγώ όταν είχα 11%  είναι πιο αντιπροσωπευτικη αυτή 

 

Μια ωραια φωτογραφια που ειδα στο λινκ σου!!..

10-percent-body-fat-male-pictures1.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Spect δεν τρώς κρέας? Και πως ζεις αδερφέ? Από επιλογή δεν τρως κρέας ή επειδή σε πειράζει κάτι ας πούμε?

Τι πολύ καλύτερο απ τους περισσότερους :-) 

Από επιλογή δεν κρέας  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου έλεγα οι φωτογραφίες είναι όλες την ίδια μέρα πώς θα σου φαινόταν. Στην πρώτη έχει φουσκώσει την κοιλιά με αέρα για να φαίνεται ότι έχει κοιλιά. Θα στην τελευταία το πιο πιθανό να είναι μετά από γυμναστική για αυτό φαίνεται πιο πρησμενος . Και λίγο μαύρισμα στην τελευταία φωτογραφία. Αν δεις και στην πρώτη και στην τελευταία το κόψιμο στο στήθος είναι σχεδόν ίδιο. Επίσης στην πρώτη δεν έχει για κανένα λόγο 16% λίπος όπως δεν έχει ούτε 5% στην τελευταία . Μην ποσταρετε μαλακές απλά για να πείτε την παπαρια σας τουλάχιστον όχι σε άτομα τα οποία ξέρουν και ένα δύο πράγματα παραπάνω

 

Αυτες τις φωτο που διαφημιζουν προγραμμαυτα και συμπληρωματα τις τραβανε την ιδια μερα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ωραια φωτογραφια που ειδα στο λινκ σου!!..

10-percent-body-fat-male-pictures1.jpg

 

Ρε συ ο δευτερος δεν ειναι μονο οτι τρωει χάλια απλα δεν κανει τιποτα καθεται ολη μερα στον υπολογιστη. Ο πρωτος παιζει να κανει και διατροφη οκ αλλα γυμνάζεται κιολας αρκετά. Αμα κανεις ένα χρονο συστηματικα γυμναστική και πολυ αυστηρος να μην εισαι στην διατροφη θα δεις αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...