Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Το ταχίνι έχω την εντύπωση πως είναι πολύ πιο θρεπτικό απτο φυστικοβούτυρο και πολύ πιο οικονομικό επίσης!

tip, του lidl είναι του χαίτογλου μόνο η συσκευασία αλλάζει και είναι αρκετά πιο φτηνό!

 

Του Μασούτη ειναι του Χαιτογλου, όχι του Λιντλ. Και όσοι γουστάρετε μερέντα, δοκιμάστε ταχίνι με κακάο και θα με θυμηθείτε.

 

Τον προηγουμενο μηνα μετρησα μπουτι, γαμπα και στηθος κι ετσι σε 1 μήνα +2 εκ στο μπουτι, +1 στη γαμπα, +2 στο στηθος. Καλα δεν ειναι;

 

Α, ξεχασα. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΡΕ!!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο Καΐλες στο γυμναστηριο σημερα! (και μια γκομενα)

 

 

bonus vid

 

Τώρα τελείωσε ο καφές και το πήρα γραμμή.

Το παλικάρι έκανε 360 με το μηχάνημα...

 

Kudos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Μασούτη ειναι του Χαιτογλου, όχι του Λιντλ. Και όσοι γουστάρετε μερέντα, δοκιμάστε ταχίνι με κακάο και θα με θυμηθείτε.

 

Το lidl έχει του χαίτογλου, ο μασούτης έχει αφοι παπαγιάννη αποτι γράφει η ετικέτα!

Το καταλαβαίνεις και απο τη γεύση, χάλια του μασούτη

 

 

Καλή χρονιά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

1η προπονηση για το 2014!!

14χλμ σε 1.02.41! 1΄.13" κατω απο τον προηγουμενο καλυτερο μου χρονο! οχι και ασχημα!!

στην επιστροφη με επιασε και μια ψιλοβροχουλα και γουσταρα!!!

 

 

http://www.endomondo.com/workouts/281499569/9062238

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίγο motivation για αυτούς που ζορίζονται ;)   

είχε προσπαθήσει να αυτοκτονήσει 

 

 

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2454213/How-33-stone-Mike-Waudby-transformed-super-fit-Mr-Muscles.html

 

 

article-2454213-18ADC92A00000578-197_634

 

Εγω εντυπωσιαστηκα περισσοτερο με τον ραπερ (ο θεος να τον κανει) "θηριο"!..

Θυμαστε πως ηταν στην λουφα και παραλλαγη πριν 6 χρονια και πως ειναι τωρα;;

Δεν μπορω να καταλαβω πως φευγει το λιπος τοσο γρηγορα. Αλλα μετα υπαρχει και η γραμμωση,,που ειναι και η πιο δυσκολη ισως..

 

Εγω προσωπικα, ημουν παλιοτερα 76 κιλα (λιπος και καθολου μυς) με υψος 1.73. Ηταν η εποχη που αρχισα να συνειδοτοποιω τα οφελη της γυμναστικης, εμφανισιακα κυριως. Με γυμναστηριο κτλ, εφτασα τα 65 κιλα πριν 4 χρονια με λιγους μυς κτλ. Τωρα τα τελευταια χρονια διατηρουμαι στα 69-71 κιλα με λιπος και μυς καθως σταματησα 4 χρονια το γυμναστηριο και ειχα ελευθερα βαρη στο σπιτι  με διαφορετικα κιλα (μεταλλικες μπαρες που σφηνωνουν τα μεταλλικα κιλα), και ενα μονοζυγο. Εχω σταματησει την γυμναστικη παντως επειδη ποτε δεν βλεπω εξελιξη σαν ενδομορφικος που ειμαι. Παντως μενω σταθερος στις ελξεις του μονοζυγου, μπορω να κανω 15 συνεχομενες, ειτε 20-25 πους απς. Ολα τα υπολοιπα που "μετρανε" εμφανισιακα, θελουν  διατροφη.. και ειναι βαρετη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

η διατροφη ειναι βαρετη οταν δεν ειναι τροπος ζωης :)

οσο για το πως χανεις τοσο γρηγορα τοσο λιπος ΛΙΠΟΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗ!

οποτε μην εντυπωσιζεσαι τοσο!!

 

και μια συνταγη που εφτιαξα σημερα!απλη και γρηγορη στην προετοιμασια !!

 

Υλικα

Βρωμη

Μπανανες

Και οτι αλλο θελετε

 

Οδηγιες

παιρνεις οσες μπανανες θες (αναλογα με την ποσοτητα που θες να κανεις) εγω εβαλα 3 κανονικες

τις λιωνεις με ενα πιρουνι μεχρι να μην εχει καθολου κομματια μπανανας

ριχνεις μεσα βρωμη(ποσοτητα δεν μετρησα την εριξα με το ματι )

ανακατεβουμε βρωμη και μπανανες να γινουν ενα (εγω εριξα και λιγη κανελα εδω)

σε ενα ταψι βαζουμε αντικολλητικο χαρτι ψησιματος και προθερμαινουμε τον φουρνο στους 180

πλαθουμε τα "μπισκοτα" και τα βαζουμε στο ταψι!

τα ψηνουμε για 15-20 λεπτα (το κοιταμε κιολας)

και ειναι ετοιμο!!! οτι πρεπει να για να τα παιρνεις μαζι σου!

 

το αποτελεσμα ειναι καπως ετσι

http://missingfiles.kitchenparade.com/uploaded_images/Kitchen-Parade-2007-Banana-Oatmeal-Cookies-400-796454.JPG

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μλλον εισαι εκτομορφικος η μεσομορφικος... Διατροφη και τρεξιμο ειναι βαρετε, δεν μπορεις να πεις..

Να εχεις φιλο να χλαπακιαζει σουφλακια και να ειναι τιγκα στην γραμμωση και στην φλεβικοτητα, ή..

Να εχεις φιλο που να μην εχει παει ποτε γυμναστηριο και στην παιδικη του ηλικια να την ειχε βγαλει με γαριδακια και να μην εχει καθολου κοιλια (μπιρο-) και τεραστια χερια...

 

Ειναι να μην σου τυχει... αΠλως πιστευω μερικοι ανθρωποι δεν προσπαθουν πολλοι.. η αδικια της φυσης..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...