Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

In other news σήμερα επειδή ξύπνησα αργά και βγήκα μετά από προπόνηση έξω, για να βγουν τα γεύματα καθόμουν στην πανεπιστημιου με το ταπεράκι κι έτρωγα. Περισσότερα χαχανιτα δεν παίζει να χω ξανακούσει.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Χαχα....

 

Γιατι δεν τους ειπες να κερεσω;;;

 

Κ γω επρεπε να φαω αλλα εκει που ημουν ολα ηταν ανθυγειινα και προτιμησα να κανω κρατει....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι ειναι αυτα.

Οταν κραζεις τον αλλο επειδη δεν κανει διατροφη η δεν ακολουθει το δικο σου προγραμμα αυτοματως μπορει να σε κραξει κ αυτος που εισαι με το ταπερακι στο χερι να τρως ρυζογκοφρετες και αμυγδαλα η αν σε δει να τρεχεις χριστουγεννιατικα στους δρομους. Δίκαια πράγματα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι ειναι αυτα.

Οταν κραζεις τον αλλο επειδη δεν κανει διατροφη η δεν ακολουθει το δικο σου προγραμμα αυτοματως μπορει να σε κραξει κ αυτος που εισαι με το ταπερακι στο χερι να τρως ρυζογκοφρετες και αμυγδαλα η αν σε δει να τρεχεις χριστουγεννιατικα στους δρομους. Δίκαια πράγματα.

 

χαχαχαχα σωστο και αυτο. Ενταξει πάρτε το στην πλακα αμφοτεροι και τελειωσε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι ειναι αυτα.

Οταν κραζεις τον αλλο επειδη δεν κανει διατροφη η δεν ακολουθει το δικο σου προγραμμα αυτοματως μπορει να σε κραξει κ αυτος που εισαι με το ταπερακι στο χερι να τρως ρυζογκοφρετες και αμυγδαλα η αν σε δει να τρεχεις χριστουγεννιατικα στους δρομους. Δίκαια πράγματα.

-στα ταπερακια δν υπαρχουν ρυζογκοφρετες ή αμυγδαλα, αλλα κανονικο γευμα βλεπε βραστες πατατες,καροτακι κ στηθος κοτας.

-τα χριστουγεννα δν ειναι εορτη για ολους δεδομενης της ανεξιθρησκειας (ο σπεκτ ξεκαθαρισε την θρησκευτικη του πεποιθηση.)

Δηλωσε απλα το δικο του motivation τη συγκεκριμενη ημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-στα ταπερακια δν υπαρχουν ρυζογκοφρετες ή αμυγδαλα, αλλα κανονικο γευμα βλεπε βραστες πατατες,καροτακι κ στηθος κοτας.

 

 

Aκομα χειροτερα. Να ανοιξει  το ταπεράκι στη στάση ή στο δρόμο και να βγάλει κάνα κοτόπουλο με πατάτες ή κανα σολωμό με ρύζι και να αρχίσει να τρώει, θα γελάει και ο κάθε πικραμένος. Τεσπα. Δεν είναι εκεί ακριβώς όμως το θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω γιορτων και επειδη με πιάσανε οι αμυγδαλες μου ειχα μια βδομάδα ρεπο.θελω να πιστεύω οτι από το σαββατοκυριακο θα μπορώ να ξαναξεκινησω...<br><br>

Ισως να ξεκιναγα απο σήμερα αλλα εξακολουθώ να τις νιώθω λίγο πρησμενες. Δεν θέλω να ταλαιπωρησω τον εαυτό μου άδικα. Κανω λάθος? Η γυμναστική επηρεάζει στην ανάρρωση?

 

Ρε συ ολο αρρωσταινεις πως γινεται αυτο?Πηγαινε κανε εξετασεις μαλλον εισαι φιλασθενη ...

ξερω οτι ειναι λιγο ψιλο "εξτριμ" οι αποψεις μου και ο τροπος που τις εκφραζω

αλλα ετσι ειναι!! η διαλεγεις να εισαι παντα χοντρος ή οχι!

+1

 

 

εγω εχω δηλωσει αθεος και οτι για μενα ολες οι μερες ειναι ιδιες!!ουτε χριστουγεννα ουτε πρωτοχρονια,ουτε γενεθλια τιποτα δεν με απασχολει! οταν θελω να φαω με καποιον θα το κανω!οταν θελω να παρω δωρο σε καποιον θα του παρω! δεν θα περιμενω ποτε θα εχει γενεθλια η γιορτες για να το κανω!

Συμφωνω και με αυτο εκτος απο τα γενεθλια ,για μενα ειναι πολυ σημαντικη γιορτη  και η μονη που εχει καποιο νοημα διοτι ειναι η ημερομηνια που ηρθαμε στον κοσμο .Την γιορταζω παντα οσο μπορω καλυτερα ,για την ονομαστικη γιορτη κλαιν δεν μου λεει τιποτα απολυτως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In other news σήμερα επειδή ξύπνησα αργά και βγήκα μετά από προπόνηση έξω, για να βγουν τα γεύματα καθόμουν στην πανεπιστημιου με το ταπεράκι κι έτρωγα. Περισσότερα χαχανιτα δεν παίζει να χω ξανακούσει.

Δεν λες ευτυχώς που δεν στο πήρανε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα γάμπες σε οριζόντια πρέσα και πρώτη φορά στα χρονικά είχα πιάσιμο που κράτησε 3 μέρες παρόλο που για γάμπες είχα δοκιμάσει τα πάντα και πολύ βαριά (όλα τα μηχανήματα τα τερμάτιζα, ακόμα και αυτό που φορτώνεις δίσκους).

 

5017.jpg

 

δοκιμάστε το..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In other news σήμερα επειδή ξύπνησα αργά και βγήκα μετά από προπόνηση έξω, για να βγουν τα γεύματα καθόμουν στην πανεπιστημιου με το ταπεράκι κι έτρωγα. Περισσότερα χαχανιτα δεν παίζει να χω ξανακούσει.

 

Τι να πω κι εγω που παιρνω ταπερακι στο φροντιστηριο και τρωω εξω στο γραφειο υποδοχης. Μαθητες, γονεις, με εχουν συνηθισει πλεον :)

 

Δε με λετε ρε μαγκες, με δεδομενο οτι ποδια πονας απο πιασιμο 2-3 μερες και οτι κανεις 2 φορες τη βδομαδα, η λογικη λεει οτι καποια στιγμη συνηθιζεις και σταματαει το πιασιμο ή ότι πονας αεναα; Ή ο,τι συνηθιζεις να πονας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A, one more thing. Τα χέρια πόσο ανοιχτά στον πάγκο όταν κάνουμε στήθος με μπάρα; Συνήθως τα έχω στο ύψος των ώμων, χτες δοκίμασα με πιο ευρύ άνοιγμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...