Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Παιδιά επειδή έχει βουλώσει η μύτη μου ξέρουμε καμιά ματζουνο-πατέντα να ανοίξει έστω για καμιά ώρα μπας και πάρουμε καμιά ανάσα σε squat ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή έχει βουλώσει η μύτη μου ξέρουμε καμιά ματζουνο-πατέντα να ανοίξει έστω για καμιά ώρα μπας και πάρουμε καμιά ανάσα σε squat ?

 

Κοψε κρεμμύδι και φέρτο κοντά στη μύτη σου ή βράσε νερό σε μια κατσαρόλα και με μια πετσέτα πάνω απο το κεφάλι σου κάνε εισπνοες-εκπνοες τους ατμούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ...ευχαριστώ. Θα βράσω νερό σκέτο μιάς και ευκάλυπτος δεν παίζει

 

Ωραία όλα αυτα με τις θερμίδες αλλα πως αντέχουν τόση ζάχαρη;

Γιατί πέρα από την ζάχαρη πιστεύεις ότι ο άνθρωπος έτρωγε 12000 θερμίδες ? Μόνο αν κατεβάσεις μπυτόνια με ελαιόλαδο παίζουν αυτές οι θερμίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραία όλα αυτα με τις θερμίδες αλλα πως αντέχουν τόση ζάχαρη;

βαιπερ οταν τρεχεις μεγαλες αποστασεις χρειαζεσαι αμεση ενεργεια σε μικρη ποσοτητα φαγητου για να μην σε πειραξει το στομαχι!

η ζαχαρη (η γλυκοζη καλυτερα) σου προσφερει αυτη την ενεργεια που θες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή έχει βουλώσει η μύτη μου ξέρουμε καμιά ματζουνο-πατέντα να ανοίξει έστω για καμιά ώρα μπας και πάρουμε καμιά ανάσα σε squat ?

 

πανε δώσε 3 ευρώ και πάρε ένα odrivin απο το φαρμακείο και άσε τις πατέντες της γιαγιάς. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή έχει βουλώσει η μύτη μου ξέρουμε καμιά ματζουνο-πατέντα να ανοίξει έστω για καμιά ώρα μπας και πάρουμε καμιά ανάσα σε squat ?

 

Κανε τσαι με Σαμπουκο. Ειναι οτι καλυτερο.

 

http://www.sensities.com/product_details.php?id=749

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύς ύπνος, λουκούλειο γεύμα, η προπόνηση είναι μια γλύκα --> τσιμπήσαμε κάτι παραπάνω σε στήθος/δικέφαλο.

 

Εγώ σήμερα μέχρι τώρα την έχω βγάλει μόνο με τσουρέκια και μελομακάρονα, όπως και χτες. Παρόλα αυτά έχασα λίγο βάρος στις διακοπές λόγω IF. Αύριο προπόνηση και διατροφή πάλι. 

 

Χτές μάλωνα με το κλαρκ για τα squat. Μου τα είχε ζαλίσει οτι είναι λάθος το form μου γιατί είναι ανοιχτά τα πόδια. Αυτός έμαθε το squat απο olympic weightlifting προπόνηση, klokov στυλ

 

Dorsiflexion-Squat.jpg

 

 

ενώ εγώ είμαι powerlifting στυλ με πολύ ανοιχτά πόδια.

 

image003.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα μέχρι τώρα την έχω βγάλει μόνο με τσουρέκια και μελομακάρονα,

σωστος ! φατε τα τσουρεκια κ τα μελομακαρονα  καλο κανει η αλλαγη !

σπεκτ καλες οι θεωριες σου , καλα κανεις κ δε πιστευεις σε θεους κ δαιμονες , αν ηταν ολες οι μερες ιδιες ομως μεγαλε θα πεθαιναμε απο πληξη κ  μονοτονια ! συμφωνω με το φιλο που σου πε πιο πριν , καλο το τρεξιμο καντο 360 μερες το χρονο  ..  ομως την πρωτοχρονια ρε φιλε , τα χριστουγεννα , γαμησε το .. κατσε με την παρειτσα αραξε στο τζακι στο σπιτι , εξω , οπουδηποτε, πες τε καμμια παπαρια δες τε κανα λαμπακι να αναβοσβηνει κ ας μη πιστευεις τιποτα απο ολα αυτα ! ετσι για αλλαγη ! επισης σε καμμια μερα δε πιστευεις κ καλα κανεις ! ουτε στην μερα που γεννηθηκες ομως ??  τα γεννεθλια σου δε τα γιορταζεις ?? σε σενα δε πιστευεις ? δε βγαζεις 5 φιλους εξω η σπιτι να τους κερασεις ??  οκ αποψεις ειναι ολες ο καθενας εχει τις δικες του σεβαστε ολες δε το συζηταμε ! 

χρονια πολλα κ παλι !!!  εγω την ξεπουλουλιασα την γαλοπουλα λεμε !!  και τα μελομακαροντα τα τσακισα  και τα τσουρεκια τα παντα ολα ..

 

αλεξ ..

συμφωνω με τον μπρο εγω ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...