Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τελευταια τρωω σαν λυκος....

 

Δεν με πολυ νοιαζει να φαινομαι λεπτος/γραμμωμενος, αλλα να ξερω οτι αυτα που χω δεν κρεμονται...

 

Σημερα εφαγα ενα μικρο κομματι καρυδωπιτα....

 

Ετσι για το καλο...

 

Αρρωστησα κιολας....Τι σκατα...Ωραιο δωρο μας ετυχε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Να ξέρεις ότι με τις ακραίες δίαιτες σαν αυτή που κάνεις δεν πρόκειται να γίνεις φέτες (αν αυτό επιθυμείς) γιατί μαζί με λίπος χάνεις και πολύ μυικό ιστό. Θα φαίνεσαι λεπτός και γυμνασμένος αλλά μπορείς να επιτύχεις πολύ καλύτερο αποτέλεσμα με σωστή διατροφή, όχι ακραίες δίαιτες. Εγώ σε 7 μήνες έχω χάσει 10 κιλά λίπους ενώ το βάρος μου μειώθηκε μόλις 2 κιλά.. σκέψου το.

Με μπέρδεψες στις πράξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποσοστό λίπους ανα κιλό εξαρτάται απο το συνολικό βάρος σου.  

 

anyway ξεκίνησα με 87.5 κιλά 26% λίπος και είμαι 85.2 κιλά 15% λίπος. Στόχος 85 κιλά 12% λίπους, εκεί θα αποφασίσω πώς θα κινηθώ, δεν έχω τρελό κόλλημα με την υπερ-γράμμωση, ένα 4pack που φαίνεται 6 pack με καλό φωτισμό θέλω, όλα τα άλλα όγκο

 

χρειάζεται να "χάσω" άλλα 3 κιλά λίπους δηλαδή. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα 4pack που φαίνεται 6 pack με καλό χαμηλο  φωτισμό θέλω :-)

μπραβο αλεξ τα πας μια χαρα  , τα αποτελεσματα ειναι σουπερ και σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα  μαλιστα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που στην ουσία λέει είναι ότι έκανε αντικατάσταση 8 κιλών λίπους με αντίστοιχη μυική μάζα κι ότι επιπλέον έχασε 2 κιλά λίπους. Recomp δηλαδίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ψαχτω με μετρηση του μεταβολισμου να δω τι γινετε. Ειμαι 39 χρονων 1,74 και τωρα ειμαι στα 82 κιλα. Αν τρωω 2κ - 2.5κ δεν μπορω να δω αποτελεσματα. Παντα εκανα καποιο σπορ αλλα μετα την ολικη ριξη αχχιλειου το γυρισα σε γυμναστηριο πιο πολυ και μονο αυτη η διαιτα μου δινει αποτελεσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αν τρως 2.000-2.500 θερμιδες απλα θα δεις πιο αργα τα αποτελεσματα αλλα θα ειναι και πιο μονιμα!

γιατι μολις σταματησεις να υποσιτιζεσαι οχι απλα θα βαλεις κιλα αλλα θα βαλεις παραπανω απο οτι φανταζεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...