Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι έχω μιλήσει κι εγώ με παθολόγο και μου έχει πεί οτι τα πολλά βάρη μετακινούν την καρδιά απο την θέση της και μπορεί να δημιουργήσουν λόγο της μετακίνησης αυτής επηρεασμό στα νεύρα της περιοχής .. αν το θυμάμαι καλά.. επίσης μου είχε πεί οτι πολλοί έχουν πεθάνει στον ύπνο τους απο ανακοπές.. Φαντάζομαι οτι συμβαίνει αλλά οχι για τη δική μου κατηγορία.

Αν είναι να πεθάνω ας πεθάνω τούμπανο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Μεγάλε οι random γιατροί δεν έχουν ιδέα απο βάρη και προπονήσεις, θα ακούσεις από αυτούς ότι θα ακούσεις απο οποιονδήποτε άσχετο. Εδώ ακόμα και για την ειδικότητά τους πολλές φορές είναι χειρότεροι και απο το wikipedia. Λόγω επαγγέλματος όλοι οι γιατροί και καθηγητές νομίζουν οτι γνωρίζουν τα πάντα για τα πάντα και ας πετάνε κοτσάνες. 

 

Πάνε ρώτα  κάναν αθλητίατρο εθνικής ομάδας που είναι σχετικός και ρώτα τον αν θα φύγει η καρδιά από την θέση της και θα πεθάνεις από ανακοπή από τα βάρη. Εκτός αν το εννοεί 0.0000000000000000000000000001% πιθανότητα στο στύλ "ήξερα ένα τύπο που έβηξε δυνατά και πέθανε."

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην prof χτυπα ξυλο :-D  τιποτα δε φευγει απο την θεση του

μεγαλοκαρδια οντως μπορει να παιξει με τα βαρη (κυριως με τα πολλα κιλα στο στηθος),  αλλα κ αυτη σε πολυ υπερβολικες περιπτωσεις μπορει να ειναι επικινδυνη ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μεγαλοκαρδία είναι ένα απο τα πολύ τυπικά συμπτώματα των αναβολικών (όπως και γενικό μεγάλωμα οργάνων). Σε νάτουραλ αθλητή τα βάρη να προκαλέσουν μεγαλοκαρδία... δεν βρίσκω κάτι τέτοιο στο internet. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει αλεξ με τα πολλα κιλα στο στηθος να μεγαλωσει η καρδια  χωρις να σημαινει οτι ειναι επικινδυνο αυτο παντα !

δε μιλαω για αναβολικα μιλαω για πολλα κιλα στο στηθος και για χρονιες καταστασεις ..

ενας πχ που ξεκινισε 70 κιλα ανθρωπος γυμναστηριο  να παιζει 20 κιλα στο στηθος και μετα απο πολλα χρονια προπονησης εφτασε 90κιλα και να παιζει 140 κιλα στο παγκο τοτε μπορει συτος να εχει μεγαλοκαρδια χωρις το ξαναλεω να ειναι επικινδυνο αυτο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι τα ωραια..

 

https://www.youtube.com/watch?v=gNIlraF56eE

 

Που προσεξα την γυναικα στο βαθος να παω σε γιαρτο?

 

 

Σημερα με φωναζει ο μικρος 19.00 η ωρα, με λεει σηκω δεν θα πας για προπονηση? 

 

Ξυπναω λεω δεν εχω σημερα. Ολους τους εχω βαλει σε ενα προγραμμα.

 

Νιωθω απο την δουλεια οτι θα μου πεσουν τα νυχια πολυ πονο νιωθω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π.χ. για κάτι παλικάρια που παίρναν πολυβιταμίνες που τελικά είχαν ορμόνες μέσα και κάτι ωραία παρόμοια. 

 

Λογικά αν μου βγει καμία τιμή ανεβασμένη θα αρχίζουν να μου πέρνουν μέτρα για το φέρετρο.

Πες του να ψάξει video με το τι βιταμίνες παίρνει ο gackt κάθε πρωί.

 

In other news

 

Λένε οτι έσκασε μαϊμού παρτίδα ON whey gold standard.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του να ψάξει video με το τι βιταμίνες παίρνει ο gackt κάθε πρωί.

 

In other news

 

Λένε οτι έσκασε μαϊμού παρτίδα ON whey gold standard.

Στην Ελλαδα η'γενικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλε οι random γιατροί δεν έχουν ιδέα απο βάρη και προπονήσεις, θα ακούσεις από αυτούς ότι θα ακούσεις απο οποιονδήποτε άσχετο. Εδώ ακόμα και για την ειδικότητά τους πολλές φορές είναι χειρότεροι και απο το wikipedia. Λόγω επαγγέλματος όλοι οι γιατροί και καθηγητές νομίζουν οτι γνωρίζουν τα πάντα για τα πάντα και ας πετάνε κοτσάνες. 

 

Πάνε ρώτα  κάναν αθλητίατρο εθνικής ομάδας που είναι σχετικός και ρώτα τον αν θα φύγει η καρδιά από την θέση της και θα πεθάνεις από ανακοπή από τα βάρη. Εκτός αν το εννοεί 0.0000000000000000000000000001% πιθανότητα στο στύλ "ήξερα ένα τύπο που έβηξε έκλασε δυνατά και πέθανε."

 

Φιξντ  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του να ψάξει video με το τι βιταμίνες παίρνει ο gackt κάθε πρωί.

 

In other news

 

Λένε οτι έσκασε μαϊμού παρτίδα ON whey gold standard.

Πες αν ξέρεις περισσότερα γιατί δεν είναι και για όλο τον χρόνο η πανάκριβη isoflex.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε χορτοφάγος ο άλλος, λογικό να είναι το μυαλό του στο κλάσιμο..

 

μετά ρωτάει γιατί πονάνε τα κωλομέρια...

αχαχααααχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ελλαδα σιγουρα 

http://www.xtr.gr/proteines/338/WHEY_PROTEIN_2273g_(OPTIMUM).htm

 

αλλα διαβαζω και για αμερικη

 

 

 

επισης

4kg, καταναλωση, τον μηνα ειναι καπως πολλα, ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαλαμε μεσα το μαγαζι ετσι μεν....

 

Φαε και κανενα αυγο....

 

Παλι αυτα τα μαγαζια κανουν λαδιες??

 

Στην σαλονικα ειχα μαθει κλεισανε ενα λογο παρανομων συμπληρωματων. Κατι τετοιο θα παιχτηκε και τοτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...