Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

aXbPX0b_460s_v1.jpg

 

Αν δεν είχα εσάς εδώ μέσα κι εγώ ίσως έτσι να κατέληγα καθώς έχω ήδη αδύνατα πόδια κι η εκγύμνασή τους είναι πολύ επώδυνη ενώ το άνω μέρος είναι σε καλύτερη κατάσταση κι η εκγύμνασή του είναι πιο ευχάριστη.

 

Πλέον δίνω πολύ μεγάλη βαρύτητα στα πόδια κι έχουν αρχίσει να φαινονται τα αποτελέσματα. Ελπίζω μέχρι το καλοκαίρι να πάψουν να είναι σκουπόξυλα.

 

Σπεκτ, η ιδέα σου (εσύ δεν το έγραψες ωρέ; ) για κρύο κινόα στη σαλάτα ήταν ΑΠΑΙΧΤΗ. Μου άρεσε τόσο πολύ που εκτός από δεκατιανό, έφαγα άλλο ένα πιάτο για μεσημεριανό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

ναι γιαννη εγω στο ειχα πει :)

ναι ειναι πολυ ωραιο το ατιμο στη σαλατα! δενει πολυ ωραια!
οπως το γιαουρτι δενει πολυ ωραια στη σαλατα και στα ζυμαρικα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είχα εσάς εδώ μέσα κι εγώ ίσως έτσι να κατέληγα καθώς έχω ήδη αδύνατα πόδια κι η εκγύμνασή τους είναι πολύ επώδυνη ενώ το άνω μέρος είναι σε καλύτερη κατάσταση κι η εκγύμνασή του είναι πιο ευχάριστη.

 

Πλέον δίνω πολύ μεγάλη βαρύτητα στα πόδια κι έχουν αρχίσει να φαινονται τα αποτελέσματα. Ελπίζω μέχρι το καλοκαίρι να πάψουν να είναι σκουπόξυλα.

 

 

Και εγώ σε κάποια παρόμοια κατάσταση ήμουνα, τώρα στρώσανε αρκετά και σε 5-6 μήνες θα ψάχνω να βρω παντελόνια. 

 

Έτσι όπως τα λες ακριβώς είναι πάντως. Το να γυμνάζεις πόδια δεν είναι ευχάριστη προπόνηση για κανένα λόγο. Όταν μπούνε και drop set μέσα πρέπει οπωσδήποτε να έχεις μαζοχιστικές τάσεις η τρομερή αποφασιστικότητα για να βγάλεις προπόνηση.. δεν είναι αστείο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και που να πατε τρεξιμο στο βουνο!!!

ειναι τοσο θανατηφορο το ατιμο!!! καινε τα ποδια αλλα δεν μπορεις να σταματησεις μεχρι να φτασεις ξανα

εκει που εχεις το αμαξι!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προτιμούσα να είμαι 200 κιλά μπόγος και να ζω στον καναπέ μου παρά να βγαίνω έξω για τρέξιμο ακόμα και αν είναι jogging σε στάδιο. Το τρέξιμο δεν το θέλω και δεν με θέλει. 

 

Αν θέλω active προπόνηση προτιμώ kick boxing κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τρέξιμο μετράει.. γνωρίζεις και γκόμενες. ή τρέχεις πίσω απο γκόμενες με ωραίο κώλο..Για του λόγου το αληθές...

 

post-51052-0-88068800-1387289237_thumb.jpg

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αλεξ ουτε εμενα με ηθελε αλλα σιγα σιγα τα βρηκαμε!! και ειδικα στο βουνο που συνηθως πας με παρεα για προπονηση

για ευνοητους λογους ειναι γαμώ! εγω εχω κατασταλαξει πλεον γυμναστηριο και τρεξιμο δρομο/βουνο ειναι αυτα που μου ταιριαζουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προτιμούσα να είμαι 200 κιλά μπόγος και να ζω στον καναπέ μου παρά να βγαίνω έξω για τρέξιμο ακόμα και αν είναι jogging σε στάδιο. Το τρέξιμο δεν το θέλω και δεν με θέλει. 

 

Αν θέλω active προπόνηση προτιμώ kick boxing κτλ. 

παρε ποδηλατο και κανε τις μετακινησεις σου ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ ο τυπος πανω ειναι τραγωδιας ουτε γκομενες δεν εχουν τετοια ποδια...

μα γκομενα ειναι κ ο τυπος B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα ειχαμε αεροβιο...

 

Προσθεσα απο 2.5 κιλα στην μπαρα. 7.5+7.5+ Μπαρα.

 

Ζοριστηκα ..

 

Αλλα τωρα με περιμενει κοτοπουλακι με λαχανο...

 

Σημερα ειχα ενα πιασιμο στα ποδια. Καθομουνα στο ενα ποδι τεντωμενο και το αλλο χαλαρο, ερχεται ενας μαλακας και με χτυπαει με το γονατο του στο πισω μερος του δικου μου και ασυναισθητα κλεινει, ενω κανω να πεσω. 

γυρναω με κατι νευρα. Με λεει πριν μιλησω νταξει ρε συ συγνωμη....

 

Αντε μην σε γ@μησω λεω....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε τον πούστη τον Kali

 

 

και ένα ωραίο βίντεο από έναν τρομερό strongman (Mangus Samuelsson), κάπως σαν documentary των προπονήσεων και τρόπου σκέψης. (και πολύ δούλεμα towards bodybuilders).  Θα δείτε 270 χ 2 bench press, closing # 4 captains of crush κτλ

 

Επεξ/σία από alex_000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...