Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πρώτη φορά έκανα υποθερμική με IF .. εντάξει το πράμα είναι γελοίο , έφυγε το λίπος σε 6 μέρες. Ακόμα και αν πέφτει συζήτηση για το 6 meals vs if γενικά , στο cut δεν υπάρχει σύγκριση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xειμωνες και βλακειες ,αντε να ερθει το αυριο να παω gym μετα απο 1 εβδομαδα...

με μειον 273 παω με το ποδηλατο!

βεβαια δε μπορω να στριψω το κεφαλι με τοσα που φοραω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά έκανα υποθερμική με IF .. εντάξει το πράμα είναι γελοίο , έφυγε το λίπος σε 6 μέρες. Ακόμα και αν πέφτει συζήτηση για το 6 meals vs if γενικά , στο cut δεν υπάρχει σύγκριση..

 

Το ΙF  τι ειναι ακριβως? Και τι διαφορες εχει με τις κλασσικες διατροφες 6 γευματων που λες?

 

Επισης τσεκαρετε ενα ενδιαφερον αρθρο που βρηκα: http://personaltrainingconsultant.blogspot.gr/2012/02/blog-post_3952.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γιατι το λές αυτό; ο άνθρωπος είναι αθλητής .. καταπίνει τα χάπια (κ τις ενέσεις) πιο γρήγορα απο τι εγώ αναπνέω.. χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το θεμα ειναι ότι κατα πάσα πιθανότητα ο ανθρωπος δεν κανει χρηση ΑΑΣ.Το synthol ειναι ενα ελαιο που χρησιμοπιείται κατα κυριο λόγο από builderia για να δωσουν  περισσότερο ''μπαλαρισμα'' σε καποια μυικη ομάδα.Δεν ειναι απο πραγματικούς μυς,το εκτόπισμα του τυπου....ειναι σκετο λάδι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταξε πέρα απο την πλάκα δεν ξέρω τι σκατά παίρνουν και δεν με νοιάζει αλλά το αποτέλεσμα είναι αντιαισθητικό τουλάχιστον για τα δικά μου δεδομένα,

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω έχω τρέλα με τα synthol freaks. Τσεκάρω μια φορά τον μήνα τι καινούριο υπάρχει. Είναι από τα πιο αστεία πράματα στο internet. 

 

Οι καλύτεροι είναι βραζιλιάνοι και άτομα απο φτωχές χώρες γιατί το synthol είναι πάμφθηνο και χώνουν όσο βρουνε χωρίς να το νιώθουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μια γρήγορη αναζήτηση για το synthol αντιλαμβάνεσαι πόσο ανεγκέφαλοι είναι τέτοιοι τύποι και γενικότερα αυτοί που παίρνουν επικίνδυνες ουσίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετω την παρεα.Σημερα ειχα πει να παω για τρεξιμο τελικα με πηρε ο υπνος και ξυπνησα στις 7.Τρωω ενα μηλο και ενα μανταρινι και παω για βαρη.Τελικα το τρεξιμο με τρωει πολλα gains απο τα βαρη.Εκανα οργανα και 8 σετ deadlift.

 

1x50x10

1x60x10

1x65x10

3x70x10

2x75x6

 

Θα παραγγειλω και 2 20κιλα απο βδομαδα.

 

Βγηκαν πολυ ευχαριστα και δεν ειχα ατομο αλλιως θα τραβαγα και βιντεο.Μολις χτυπησα μια πατατοσαλατα με σπανακι,γαλοπουλα,3 αυγα 2 ασπραδια μια φετα απαχο κασερι και ενα πρασινο τσαγακι.

 

Για μετα εχει γιαουρτακι 0% 200gr με cottage 50gr.

 

Κανω μονο μια βδομαδα διαιτα(400-500 θερμιδες κατω απο πριν) μαζι με τρεξιμο και η κοιλια εχει πεσει αισθητα.Σε κανα 3μηνο πιστευω θα ειμαι οκ και θα ξανα αρχισω ογκο με την ιδια διατροφη απλα θα ανεβασω ποσοτητα.

 

Και μια ερωτηση για οσους ξερουν.

Σε αυτο το βιντεο:

http://m.youtube.com/watch?v=FbDmkauWgvE

 

ποσοι απο αυτους εχουν κανει τετοιο σωμα μονο με γυμναστικη?Μου φαινονται εξαιρετικα σωματα αλλα αν δεν γινονται χωρις steroids και ενεσες καλυτερα να ξεχασω ενα τετοιο σωμα και να βαλω χαμηλοτερα standars.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...