Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

To

 

 

Οταν ενας σαν τον πυρο δημα που εκανε 170κιλα σε areset και δεν εχει δουλεψει ποτε σε δυσκολη δουλεια 

 

 

 ήταν το γαμάτο quote..

 

¨Ελα μωρέ χρυσός ολυμπιονίκης στην άρση βαρών μια δεκαετία ήτανε , σίγα έκανε αρασέ ζετε 8 ώρες την μέρα από 7 μέχρι 35 χρονών με 200κιλά , θα σκίσει κάνα καλτσόν.. 

 

Μια φορά τον είχα ζητήσει να έρθει στο χωράφι να βοηθήσει με τις ελιές και είχε πέσει στα πόδια μου και έκλαιγε... άλλο πράμα τον λυπήθηκα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

http://www.youtube.com/watch?v=_ojp1Q1qZHY

 

νομιζω εχει πει ξανα, προπονηση του πυρρου κάτι χρόνια πριν.

 

την φάρα του ακόμα και για τον Πυρο Δήμα δεν περίμενα ότι είναι δυνατόν να φέρεις τα 140 κιλά από ψηλά στην μέση και να τα κρατήσεις εκεί (0:32) , χωρίς να τα πετάξεις στο πάτωμα και να μην φύγεις επι τόπου με ασθενοφόρο. Ο χριστός και η παναγία....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 ήταν το γαμάτο quote..

 

 

μιλαμε για απιστευτο αθλητη ! ειτε με φαρμακα ειτε χωρις στα π @@ρια μου λιγη σημασια εχει μιας και ολοι επι ισους ορους συναγωνιζονται !  ολυμπιονικης σημαινει οτι σε αυτο που κανεις εισαι ο καλυτερος στον πλανητη ! κ ο πυρρος σε αυτο που εκανε με τους κανονες του αθληματος ηταν ο ποιο δυνατος ανθρωπος  στον πλανητη γη  , στα κιλα του , οχι για καποιες μερες αλλα για 12 τοσα χρονια ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις παρεξηγησατε αυτα που ειπα.Εννοειται οτι σαν αθλητες ειναι τοπ δεν ειπα το αντιθετο.Ειπα για το οτι ο live ενω σηκωνει 80 κιλα στην οικοδομη ενα 40κιλο του φαινετε πολυ πιο βαρυ.Μην το πατε κατευθειαν στην κοντρα.Ειπα οτι δουλεια και βαρη ειναι 2 τελειως διαφορετικα πραγματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμμια κοντρα ρε φουλ συμπαθητικος εισαι οπως και ολα τα παληκαρια σχεδον εδω μεσα συζητηση κανουμε μην παρεξηγεις ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

In other news για το επόμενο 3 μηνο κάθε Πέμπτη-Παρασκευή θα τρώω 7:30 πρωινό και μετά έχω ένα κενό 13:30-15:00 για φαγητό.

 

Τις παρασκευές παλεύετε κάπως γιατί δεν έχω προπόνηση και με παίρνει να φάω και κατά τις 6 το απόγευμα. Τις πέμπτες όμως τρώω στο κενό 13:30-15:00 δύο γεύματα σύνολο 1500 θερμίδες και μετά από 4 ώρες πάω προπόνηση.

 

Το τι πείνα πέφτει δεν περιγράφεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό με την δουλειά και τα γεύματα είναι ένα πρόβλημα για τους περισσότερους που γυμνάζονται.. αντε να πείς στον διευθυντή οτι κάνεις διατροφή γιατι έχεις gym μετά... 

Αφου έχεις κενό είσαι απο τους τυχερούς! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό με την δουλειά και τα γεύματα είναι ένα πρόβλημα για τους περισσότερους που γυμνάζονται.. αντε να πείς στον διευθυντή οτι κάνεις διατροφή γιατι έχεις gym μετά... 

Αφου έχεις κενό είσαι απο τους τυχερούς! 

Μεγάλο πρόβλημα...

 

Καλά άμα δεν έπαιζε κενό θα άφριζα ή θα έκριβα ταπεράκια στους τουαλέτες  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλια πριν πολλαααα χρονια , σε μια δουλεια που ημουν ,σχεδον καθε μερα σταματαγα στο δρομο οπως πηγαινα  που ειχε ενα μαγαζι ετοιμα κοτοπουλα στη σουβλα , επαιρνα ενα  κομμενο στην μεση κ ετρωγα το μισο στην δουλεια -πριν πιασω- κ το αλλο μισο σε καποιο διαλειμα στη μεση της δουλειας !  σκετο κοτοπουλο με λιγη σαλατα που επαιρνα απ το σπιτι ! 1 κοτοπουλο την ημερα .. ωραιες εποχες  ..

τωρα με μισο κοτοπουλο - χωρισμενο σε δυο γευματα - και ειμαι κομπλε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε δεν είναι και το ίδιο επικλινής με βουνό από πάνω και τρέξιμο. Άλλωστε νιώθω ότι ειδικά στο τρέξιμο (και στο ποδήλατο πχ στην παραλία) είναι ευνοϊκό να ακούω κάτι μουσική ή κάποιον να μιλά. Δεν σκέφτομαι την απόσταση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υψος , κιλα ?

για ριξε λεπτομεριες john  , πως την φτιαχνεις  ?

εγω ακριβως οπως το ρυζι  , 20 λεπτα στο περιπου βρασιμο και ειναι οκ !

1.89 82kg

εχω δρομο ακομα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λέει ο κινγκ ειναι οτι υπαρχουν κατι τυποι στην οικοδομη που δεν τους πιανει το ματι σου κι ειναι γομαρια σε δυναμη. Αδυνατοι σαν και μενα αλλα 20 χρονια σκληρης δουλειας οι μυς ειναι σαν συρματοσχοινα.

 

Ημουν 10 χρονια σε οικοδομες αλλα σε λαιτ καταστασεις -μπογιατζης- κι εχω πετυχει πολλους τετοιους. Σκουποξυλα στο κορμι αλλα επαιρναν το 50κιλο τσουβαλι τσιμεντο στον ωμο και πηγαιναν βολτα λες κι αγκαλιαζαν γκομενα -για καποιους ηταν αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα απο φαγητό το ξέσκισα.. 3 κομμάτια παστίτσιο.. 2 μετα το gym και 1 το απόγευμα.. 2 αυγά για βράδυ με 1 μοσχαρίσιο μπιφτέκι ρύζι με γιαούρτι και μια πίτα.. 

 

Αυριο ώμοι 2κέφαλα τραπέζια κοιλιακοί ραχιαίοι και διάδρομος..

Σάββατο ώμοι 3κέφαλα τραπέζια squat και πόδια , ραχιαίοι κοιλιακοί και διάδρομος σε χαλαρούς ρυθμούς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...