Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βραδινό για αθλητές :P

 

Λοιπον λίγα δημητριακά 2 κουταλιές βρώμης , μια χούφτα φουντούκια , λίγα αμύγδαλα , λίγες σταφίδες , και κομμένα κομματάκια μαύρης σοκολάτας.

Μετά βάζουμε το γάλα.

Αυτο αν το φάω τώρα θα πέσω σαν πουλάκι για ύπνο χωρίς να με ενοχλεί το στομάχι μου.

Μετά θες να πέσεις σε λίπος τρομάρα σου βραδιάτικα

75 σε άρσεις κάνω άνετα.. ισως και 90 μια επανάληψη αλλά το φοβάμαι λόγο μέσης.

 

 

μη φοβάσαι τίποτα, αύξησε σταδιακά τα κιλά και δυνάμωσε πολύ τους ραχιαίους

φήμες λένε :P ότι κρατάνε σταθερή τη μέση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

χαχα λοιπόν μεταξύ μας αυτό είναι καλό για πρωινό ... αλλά. για το πρωί προτιμώ 2 φέτες μαύρο ψωμί με φυστικοβούτυρο ή μέλι ίσως και αυγά με γαλοπουλά μέσα κτλ .. 

τελευταία κάνω συνέχεια ραχιαίους 3 φορές την εβδομάδα το λιγότερο μαζί με κιλά .. είναι απο τα λίγα κομμάτια που είχα αφήσει αρκετά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει το μάτι σας σε super market κινόα ? Αν ναι πείτε τιμή.

 

Δοκιμασες τελικα? Εγω το βρισκω σε σουπερ μαρκετ στην Αιγινα στα βιολογικα ραφια. Ηθελα να κανω και θεμα μαλιστα κατα ποσο το προτιματε απεναντι στο ρυζι?

 

 

πάτα share στο youtube και κάνε paste το link που σου δίνει θα μοιάζει σαν http://youtu.be/v...

 

Α ο Tom Venuto έχω μια αγάπη για αυτόν τον τύπο άλλο πράμα........................

 

Ξηγιεστε οντως Venuto εδω μεσα? Ηταν το πρωτο βιβλιο που διαβασα πριν πολλα χρονια και με εκανε να θελω να ασχοληθω με το αθλημα. Η υποσχεση οτι μπορεις να καταφερεις κατι χωρις φαρμακα ηταν μεγαλη για να την παραβλεψω!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασες τελικα? Εγω το βρισκω σε σουπερ μαρκετ στην Αιγινα στα βιολογικα ραφια. Ηθελα να κανω και θεμα μαλιστα κατα ποσο το προτιματε απεναντι στο ρυζι?

 

 

 

Ξηγιεστε οντως Venuto εδω μεσα? Ηταν το πρωτο βιβλιο που διαβασα πριν πολλα χρονια και με εκανε να θελω να ασχοληθω με το αθλημα. Η υποσχεση οτι μπορεις να καταφερεις κατι χωρις φαρμακα ηταν μεγαλη για να την παραβλεψω!

Όχι δεν έχω δοκιμάσει. Σε βιολογικά δεν τολμάω να πάω λόγω τιμής. Πάντως είναι καλή πηγή υδατανθράκων...

 

Εγώ θέλω να πάρω και το καινούργιο έντυπο burn the fat feed the muscle. Ο Άλεξ του έχει μεγάλη λατρεία (NOT).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχω δοκιμάσει. Σε βιολογικά δεν τολμάω να πάω λόγω τιμής. Πάντως είναι καλή πηγή υδατανθράκων...

 

Εγώ θέλω να πάρω και το καινούργιο έντυπο burn the fat feed the muscle. Ο Άλεξ του έχει μεγάλη λατρεία (NOT).

 

Είναι πιο θρεπτικό απο το ρύζι αλλά όχι τόσο ευγεστο. Γουστα ειναι αυτα βεβαια.

 

Το βιβλιο το εχω σε pdf αν το θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πιο θρεπτικό απο το ρύζι αλλά όχι τόσο ευγεστο. Γουστα ειναι αυτα βεβαια.

 

Το βιβλιο το εχω σε pdf αν το θες.

Έχεις την καινούργια έκδοση που έχει βγει εδώ και καμία βδομάδα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε στείλτε μου ένα σχετικό pm να το ξεφυλλίζω ..(υποθέτω πως το εχετε σε PDF) Θεωρείτε απο τα αξιόπιστα; Δηλαδή εχει τεκμηρίωση ή βασίζεται σε εκτιμήσεις και εμπειρίες του συγγραφέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην εχουν θεματα τα παιδια του ινσομνια, οποιος το θελει μου στελνει πμ να του δωσω το λινκ. Ειδαλλως, παει στο θειο και το παιρνει μονος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καλημερα!!!

πρωινο τρεξιμο! στα 10χλμ εριξα 4" κατω (45.07) αλλα στο συνολο ημουν 13" πιο αργος απο τον καλυτερο μου χρονο!

την επομενη φορα!!

το κινοα πιστευω οτι ειναι καλυτερο για να το βαζεις σε σαλατα!! ετσι του δινει γευση και  παιρνεις και τα καλα που σου δινει :)

 

γιαννη για στειλε μια για το πδφ :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη σαλάτα φτιάχνεις εκείνη τη στιγμή κινοα ή ετοιμάζεις κάμποσο, το έχεις στο ψυγειο και βγαζεις λιγο καθε μερα;

 

Παντως αυτη τη στιγμη ο κηπος ειναι στο πικ του, βγαζει περισσοτερο απ' οσο προλαβαινω να φαω!

 

5*5 σε οριακα κιλα + drop set ειναι απαιχτος συνδυασμος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ψυγειο ποσο μπορει να κρατηθει το κινοα? Δηλαδη τι ποσοτητα να βραζω για να μην βραζω συνεχεια? Παρεπιπτωντος απο σλατα μαρεσει πολυ το ταμπουλε που ειναι με πλυγουρι ή κους κους, αλλα δεν ξερω αν στεκει διατροφιακ και τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...