Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα ειχαμε καλη προπονηση.

 

Τολμησα και ανεβασα 2.5 κιλα στα σκουοτ-> 62.5 κιλα....

 

Στις αρσεις δεν ενιωθα πλεον τον πονο μπορουσα να σηκωσω πολυ ανετα τα κιλα, αλλα ακομα θα παιζω εκ του ασφαλους για λιγο...

 

Η μπαρα ηταν κρυα. Μολις την επιασα επαθα ενα κοκομπλοκο αλλα διορθωθηκε το πραγμα.....

 

Οταν ιδρωνεις τον χειμωνα ειναι πολυ fail αισθηση...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

 

Το κανάλι θα το πάρω από τα παλιά βίντεο να του ξεζουμήσω.

 

Ο τυπος είναι και 90 χρονών αλλά φαίνεται καλά στα μυαλά του. Πετάει την κοτσανίτσα του που και που αλλά εγώ συγκεντρώνομαι πιο πολύ στο τι λέει όταν μιλάει για το παρελθόν. Ακούω πολύ σοβαρά αυτά που λέει γιατί είναι μια πηγή που 1)είχε 20 inch bicep (ήταν τούμπανο ο παίχτης) και 2) 100% δεν έπαιρνε αναβολικά γιατί δεν υπήρχαν!. 

 

το (2) είδικα είναι αδύνατον να το βρεις σήμερα. Από την εμπειρία μου στα γυμναστήρια έχω καταλάβει ότι πρώτον γίνεται της πουτάνας με το θέμα, και 2ον ποτέ δεν μπορείς να ξες και ο αδερφός σου μπορεί να παίρνει και να μη στο λέει που λέει ο λόγος. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θάνατος οι δύοωρες προπονήσεις, καταστρέφουν όλα τα συστήματα (μυικό, ανοσοποιητικό και νευρικό)
βγήκα deload μια βδομάδα πριν την προγραμματισμένη αφού έπαιζα με δύοωρη προπόνηση τουλ. μια φορά την βδομάδα.
θέλω να μάθω για την ορμόνη κορτιζόλη, έχει κανείς καμιά έγκυρη πηγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το τρέξιμο που έχω να λες πάλι καλά που πάω και στο γυμναστήριο.
Δυστυχώς, έπεσαν μαζεμένα συνέδρια, δουλειά για το ερευνητικό και δεν σημαζεύεται.
Ευτυχώς, η αρρώστια περνάει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη τα χριστουγεννα που ναι τεταρτη θα κανεις την γυμναστικη σου;

 

Εγω το αλλαξα κι δεν πεφτει στις γιορτες...

 

Παραμονες(Τριτες) εχω μονο αεροβιο που δεν με απασχολει και τοσο.. Ενα 30/40 λεπτο ειναι εξαλου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bαρετά πράγματα. tldr εξετάσεις αίματος went "wrong"

 

 

Πάω να κάνω εξετάσεις αίματος (προληπτικές) και βγαίνουν πάνω από το όριο τρανσαμινάσες (51 με όριο 45 και 41 με όριο 40 :P δεν πινω./καπνίζω/χαπακώνομαι) και αναρωτιέμαι αν είναι η πρωτείνη που παίρνω σε σκόνη (1 βδομάδα την παιρνω, 2 σκουπ τη μέρα, 76% υδτ βασικά).

 

Η CPK στα στο 1847 με όριο τα <190U/L (μου είπε ο φιλος μου ο μικροβιολογος οτι αυτο αν γυμνάζεσαι ανεβαίνει).

 

ΚΑΙ το χειρότερο η TSH(θυροειδής) απο το 2.45 πέρυσι φέτος πήγε σςτο 4,45 (όριο το 4.2, θα πάω σε ενδοκρινολόγο).

 

 

 

 

Δεν γαμνιέται όμως; Άνοιξε η Βασιλίτσα, θα πάω για σνόουμπροντ. Έφαγα μία τούμπα που θα ζήλευε η κομανέντσι, έκανε κρακ όλο το σώμα μου, ο δεξιός αστράγαλος πονάει (ενοχλούσε λίγο αλλά είπα ότι δεν θα ταλαιπωρηθεί τόοσο πολύ λόγο μπότας, @@!!) , ο δεξιός προσαγωγός που με ενοχλούσε βγήκε όφφ :'(

 

Τι νέα εσείς παιδάκια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...