Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και παλι πιο φθηνα θα σου βγει νομιζω...

 

Λογικα τα μαξιλαρια θα σου χαλασαν...

 

Μπορει να βρεις ανταλακτηκα απ οσο νομιζω...

 

Εγω το καθαρισα γιατι αλλο να πηγαινεις σε εναν τακτοποιημενο χωρο και αλλο σε ενα αχουρι και βρωμικο...

Μιά χαρά είναι τα μαξιλάρια...μου χάλασε μία "βίδα?" εκεί που σφύγγεις το κάθισμα για να πηγαίνει μπρος πίσω και να είναι πιό σταθερό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

 

Και παλι πιο φθηνα θα σου βγει νομιζω...

 

Λογικα τα μαξιλαρια θα σου χαλασαν...

 

Μπορει να βρεις ανταλακτηκα απ οσο νομιζω...

 

Εγω το καθαρισα γιατι αλλο να πηγαινεις σε εναν τακτοποιημενο χωρο και αλλο σε ενα αχουρι και βρωμικο...

Μιά χαρά είναι τα μαξιλάρια...μου χάλασε μία "βίδα?" εκεί που σφύγγεις το κάθισμα για να πηγαίνει μπρος πίσω και να είναι πιό σταθερό...
Ε καλά άνοιξε τρύπα και βάλε βίδα ροδελα παξιμάδι

 

 

Και παλι πιο φθηνα θα σου βγει νομιζω...

 

Λογικα τα μαξιλαρια θα σου χαλασαν...

 

Μπορει να βρεις ανταλακτηκα απ οσο νομιζω...

 

Εγω το καθαρισα γιατι αλλο να πηγαινεις σε εναν τακτοποιημενο χωρο και αλλο σε ενα αχουρι και βρωμικο...

Μιά χαρά είναι τα μαξιλάρια...μου χάλασε μία "βίδα?" εκεί που σφύγγεις το κάθισμα για να πηγαίνει μπρος πίσω και να είναι πιό σταθερό...
Ε καλά άνοιξε τρύπα και βάλε βίδα ροδελα παξιμάδι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ υπάρχει τρύπα απλά αυτή η βίδα/ροδέλα έχει και μία βλακεία που την τραβάς κάτω και χαλαρώνει και έτσι όπως το βιδώνω κάνει σαν να το τραβάω κάτω και δεν βιδώνει μέχρι τέλους...Sorry που τα λέω έτσι αλλά δεν κατέχω και πολλά από μαστορέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μωρέ υπάρχει τρύπα απλά αυτή η βίδα/ροδέλα έχει και μία βλακεία που την τραβάς κάτω και χαλαρώνει και έτσι όπως το βιδώνω κάνει σαν να το τραβάω κάτω και δεν βιδώνει μέχρι τέλους...Sorry που τα λέω έτσι αλλά δεν κατέχω και πολλά από μαστορέματα.</p>

 

Quick release μανετα από ρόδα ποδηλατου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Quick release μανετα από ρόδα ποδηλατου.

Χαχα...τσέκαρα μία του ποδηλάτου και είναι πολύ λεπτή...και τσέκαρα και κάτι άλλες πιό χοντρές που είχα και πάλι είναι λεπτές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Quick release μανετα από ρόδα ποδηλατου.

Χαχα...τσέκαρα μία του ποδηλάτου και είναι πολύ λεπτή...και τσέκαρα και κάτι άλλες πιό χοντρές που είχα και πάλι είναι λεπτές...
Δε μπορείς να βάλεις δυο ροδέλες να το κρατήσουν;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορείς να βάλεις δυο ροδέλες να το κρατήσουν;

Όχι...δεν γίνεται...

 

Θα πάω την Δευτέρα αν προλάβω από τα xtreme που τον πήρα να δω τι μπορούν να κάνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ανεξάρτητος πάγκος...έχει και ορθοστάτες πάνω άρα δεν είναι ότι παίρνω έναν ψευτό πάγκο με 80 και καθάρισα.

Το οτι εχει ορθοστατες ειναι θεματακι... Νομιζα πως ηταν απλος παγκος. Παντως απο τιμες που βλεπω δεν ειναι απαγορευτικες. Βεβαια δεν περισευουν σε κανεναν, αλλα ειναι ποσο ( <200ευρω) που μπορει να δωθει με λιγο στριμωγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι εχει ορθοστατες ειναι θεματακι... Νομιζα πως ηταν απλος παγκος. Παντως απο τιμες που βλεπω δεν ειναι απαγορευτικες. Βεβαια δεν περισευουν σε κανεναν, αλλα ειναι ποσο ( <200ευρω) που μπορει να δωθει με λιγο στριμωγμα.

Μωρέ απαγορευτικές δεν είναι αλλά όσο σοβαρεύουν τα πράγματα και τα κιλά καλό είναι να πηγαίνεις σε ποιοτικότερα πράγματα. Έδωσα ήδη 200 ευρώ για τον πάγκο. Αν ήταν πριν ένα χρόνο να πάρω πάγκο θα περίμενα να μαζέψω κανά 500άρι και θα έπαιρνα ξεχωριστό πάγκο και ξεχωριστούς ορθοστάτες. Η καλύτερη λύση φυσικά είναι power-rack αλλά εκεί πάμε στα 1500-2000 αν θες να το αγοράσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καλό power rack δίνεις 500 ευρώ για τους σωλήνες και τους ενώνεις μόνος σου. Σιγά μη δώσεις 1500 για μια ετοιματζίδικη κινεζιά. Θα ρθούμε κανα Σ/Κ με το λίβε, σε 2 ώρες το στήσαμε, εύκολα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καλό power rack δίνεις 500 ευρώ για τους σωλήνες και τους ενώνεις μόνος σου. Σιγά μη δώσεις 1500 για μια ετοιματζίδικη κινεζιά. Θα ρθούμε κανα Σ/Κ με το λίβε, σε 2 ώρες το στήσαμε, εύκολα :)

Ετσι..... 

 

Οτι θελετε πανετοιμος....

 

Μην σε πω οτι θα το σχεδιασω κι γω... Τι σκατα μπρικια κολλαμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ρυζογκοφρετες (αναγκαστικη επιλογη για μενα, λογω δυσανεξιας στη γλουτενη, μαζι με τις καλαμπογκοφρετες) εχουν 25θερμιδες και 0,5γρ πρωτεινης ανα γκοφρετα. Ειναι και γευστικες. Αλλα πανακριβες, αν τρως σε μεγαλη ποσοτητα.

 

2-3 ημερησίως τρώω. Έχω ακούσει όμως άλλους να χλαπακιάζουν όλο το κουτί μέσα σε μια μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys καλησπέρα! οι ώμοι μου είναι σε καλό επίπεδο έχουν σχηματιστεί μια χαρά αλλά σε επίπεδο γράμμωσης πιο πολύ.. 

Θέλω σε αυτό το σημείο τουμπάνιασμα επειγώντος.. Παλέυω χρόνια με το γυμναστήριο και οι ώμοι είναι απο τα ποιο δύσκολα κομμάτια.

Ξέρω οτι και το deadlift με πολλά κιλά θα βοηθήσει αλλά θέλω να τους σκίσω στην γυμναστική για να δώ αποτελέσματα καλά..

έχουμε κανένα προγραμματάκι κατα νού να ανεβάσω λίγο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...