Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρια, επειδή προφανώς το έχετε περισσότερο από 'μένα, για πείτε: είμαι 1.90, 100 κιλά μαντράχαλος (96 αλλά 'νταξει, είναι πιο όμορφο νουμεράκι το 100) και δεν είχα ποτέ θέματα με μέση ή πόδια.

 

Να τρέξω; Λέω να ρίχνω ένα 45' την μέρα τζόκινγκ-γκάζι-τζόκινγκ-γκάζι σε έναν χώρο που με βολεύει πολύ τελευταία. Αλλά έχει χαλίκι κάτω. Να το κάνω ή θα ανοίξω ιστορίες;

 

 

 

( *δεν είμαι τελείως σάπιος, το παίζω κανένα μπασκετάκι μέχρι τα 100 που και που, την ιδρώνω την φανέλα  :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

Καλύτερα βάλε μια διαδρομή σαν στόχο και να κρατάς χρόνο για να ξέρεις αν βελτιώνεσαι.. Έχεις παπούτσι για τρέξιμο; καλό είναι να έχεις ένα για τραιλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τένις έχω... αλλά δεν κολλάμε εκεί, θα πάρω αν δω ότι με ζορίζουν.

 

Απλά θέλω να ξέρω αν σε ένα σκληρό τερέν είναι ok να χωθώ για τρέξιμο, όσον αφορά τραυματισμούς. Αν έχω λόγο να ανησυχώ για κάτι προληπτικά; Γόνατα, μέση κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αγορασα σταρακια για το γυμναστηριο...

 

Μολις τα δα(ειπα την μανα μου να τα παρει) τα λυπηθηκα να τα βαλω, μου αρεσαν για εξω, αλλα θα τα φοραω στο γυμναστηριο γιατι τα αλλα χαλασαν και δεν τα ενιωθα καλα ειδικα στο σχοινακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο γινεται και στο σχοινακι...

 

Γι αυτο εχω βαλει απο κατω χαλι να απορροφα τους κραδασμους...

 

Βασικα το κλειδι στο σχοινακι ειναι να υπαρχει μια συνεχεια και οχι να μπερδευεται στα ποδια σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αγορασα σταρακια για το γυμναστηριο...

 

Μολις τα δα(ειπα την μανα μου να τα παρει) τα λυπηθηκα να τα βαλω, μου αρεσαν για εξω, αλλα θα τα φοραω στο γυμναστηριο γιατι τα αλλα χαλασαν και δεν τα ενιωθα καλα ειδικα στο σχοινακι...

Liverpool άνετε τα φοράς και μετά έξω. Βάρη κάνουμε... δεν ταλαιπωρούνται τόσο

 

Εγώ πριν σκιστούν τα δικά μου τα φόραγα για κανά 6 μηνο παντού...τώρα μόνο gym.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λετε τρωτε 6-8 ασπραδια, τα βραζεται ταυτοχρονα? Γιατι να περιμενω να βρασουν 2-2 δεν παιζει με την καμια :P

Κατσαρολα μεγαλη δεν εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταρακια και γυμναστική δυστυχώς δεν πάνε.

 

Με τα asics που πηρα το καλοκαίρι σε αρκετα χαμηλη τιμη ειμαι υπέρευχαριστημενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατσαρολα μεγαλη δεν εχεις?

Μεχρι να βρασει το νερο, και απο το ματι του φουρνου, κλαφτα δεν ειναι η κατασταση? Αλλα ενταξει εξαρταται ποσο τα εχει αναγκη ο αλλος. Εγω κλαιν μαιν και αν δεν τα φαω οποτε για αυτο ειμαι στα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...