Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη νομιζω αργεις να κοιμηθεις μπορεις να φας χιλια δυο πραγματα μεχρι τοτε , μην αφηνεις νηστικο τον οργανισμο σου τοσες ωρες !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

έφαγα το μεσημεριανό μου στις 6 (είχα ήδη κάνει 3 γεύματα -πρωινό/1 φρούτο/1 τοστ με ολικής, τυρί cottage και κύτρινο light)

μετά στις 7.30 έφαγα 2 μανταρίνια και τώρα στις 21. 1 φέτα ολικής με arla delight φέτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μποσει τιποτα για το βραδινο κατουρημα για να μην ξυπναω εχεις? :P (εχει τυχει να ξυπνησω 2 φορες μεσα στο βραδυ για κατουρημα)

Κι εγώ το ίδιο παθαίνω. Κανονικά θέλει να σταματήσεις να πίνεις νερό 1-1:30 ώρα πριν κοιμηθείς και να αδειάσεις τελειώς αλλά εγώ δεν μπορώ να την παλέψω χωρίς νερό. Τώρα που έχει και καλό καιρό δεν με πολυπειράζει το ξύπνημα...τον χειμώνα όμως άντε να σηκώνομαι οπότε θα μειώσω το νερό.

έφαγα το μεσημεριανό μου στις 6 (είχα ήδη κάνει 3 γεύματα -πρωινό/1 φρούτο/1 τοστ με ολικής, τυρί cottage και κύτρινο light)

 

μετά στις 7.30 έφαγα 2 μανταρίνια και τώρα στις 21. 1 φέτα ολικής με arla delight φέτα

τα φρούτα σκέτα δεν θεωρούνται γεύματα...αν θες τόσο πολύ φρούτα τουλάχιστον συνδυασέ τα με πηγή πρωτεΐνης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το ίδιο παθαίνω. Κανονικά θέλει να σταματήσεις να πίνεις νερό 1-1:30 ώρα πριν κοιμηθείς και να αδειάσεις τελειώς αλλά εγώ δεν μπορώ να την παλέψω χωρίς νερό. Τώρα που έχει και καλό καιρό δεν με πολυπειράζει το ξύπνημα...τον χειμώνα όμως άντε να σηκώνομαι οπότε θα μειώσω το νερό.

τα φρούτα σκέτα δεν θεωρούνται γεύματα...αν θες τόσο πολύ φρούτα τουλάχιστον συνδυασέ τα με πηγή πρωτεΐνης...

Και γω την πατάω με το νερό πολύ άσχημα, πίνω 3-4 λίτρα ημερισίως. έχω δοκιμάσει το 1-1.30 ώρα πριν αλλά τζίφος...από τις 2 φορές σηκώθηκα 1

τα φρούτα σκέτα δεν θεωρούνται γεύματα...αν θες τόσο πολύ φρούτα τουλάχιστον συνδυασέ τα με πηγή πρωτεΐνης...

χαίρομαι που το μαθαίνω αυτό αν και σε ορισμένα διατροφολόγια τα έχουν ως γεύματα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω την πατάω με το νερό πολύ άσχημα, πίνω 3-4 λίτρα ημερισίως. έχω δοκιμάσει το 1-1.30 ώρα πριν αλλά τζίφος...από τις 2 φορές σηκώθηκα 1

χαίρομαι που το μαθαίνω αυτό αν και σε ορισμένα διατροφολόγια τα έχουν ως γεύματα...

 

3-4 λίτρα και ξυπνάς ? Εγώ είμαι με 6-8 λίτρα και σηκώνομαι μία το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3-4 λίτρα και ξυπνάς ? Εγώ είμαι με 6-8 λίτρα και σηκώνομαι μία το βράδυ.

ναι πραγματικά, νομίζω ότι δεν έχω κατακράτηση υγρών καθόλου...

6-8 λίτρα νερό; εύγε!

επειδη νομιζω αργεις να κοιμηθεις μπορεις να φας χιλια δυο πραγματα μεχρι τοτε , μην αφηνεις νηστικο τον οργανισμο σου τοσες ωρες !

εξαρτάται με τις μέρες... αφού νιώθω κορεσμό είμαι καλά, αν πεινάσω θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ακου boss δεν ειναι γευματα τα φρουτα !

και επειδη βλεπω κανεις καλη προπονηση κ το εχεις παρει ζεστα το θεμα προσπαθησε να ανεβασεις την διατροφη σου ..

μπορει να σε βοηθησει πολυ περισσοτερο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα προπονηση...

 

Κοιλιακοι/ραχαιοι. 300 επαναληψεις σχοινακι..

 

Σκουοτ:75 κιλα

 

Στρατιωτικες: 42.5 επεσα οπως ειπαμε..deload

 

Ορθια κωπηλατικη: 55 κιλα..

 

Καμψεις δικεφαλλων λιωσιμο...

 

Σημερα ημουν ψιλοαρρωστος το πρωι και ενιωθα κομμενος...

 

Ενιωθα το σωμα πολυ σφιγμενο..

 

Τωρα ειμαι ψιλοπτωμα..

 

Πηρα την πρωτεινη.. Ειχε και δωρακι μεσα..

 

Μετα την προπονηση 4 ασπραδια, μια μπανανα και μετα κρεας με γιαουρτι...

 

 

@king γιατι δεν καταλαβα ποιος εισαι ρε.. Την κοπελα την ξερω μαζι πηγαιναμε σχολειο.. Στειλε π.μ να μου πεις αν θες. Γιατι δεν μου ερχεσαι στο μυαλο..

 

Το site με τα κιλα που προτεινες εχει δωρεαν μεταφορικα μονο στα προιοντα που δεν ειναι σε προσφορα. Εσυ τι κιλα πηρες; 1.5 ευρω ειναι καλη τιμη αλλα μαλλον τα εξοδα αποσταλης αν εχει δεν συμφερουν..

 

Το αλλο με το φαι.. Μην τρως τοσο αποτομα.. Πολυ υδατανθρακα, καλυτερα τα γευματα που περιεχουν πολλους υδατανθρακες να τα τρως στην δουλεια.

 

Παρε κοτοπουλο, τονο, μπροκολο, σαρδελες γιαουρτι, καλομποκι, ρυζι μαυρο..

Αναμεσα στα σετ καλο ειναι να κανεις 1 με 1 1/2 λεπτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...