Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τόσο μεγάλος που είσαι συ θέλεις διπλό-τριπλες δόσεις...

 

Χαπάκια καφείνης να φανταστώ έχεις δοκιμάσει ε ?

Oχι ,καλα δεν εχει να κανει εμενα δεν με πιανει ο καφες γενικα και στις 10 το βραδυ να πιω μια χαρα θα κοιμηθω μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Oχι ,καλα δεν εχει να κανει εμενα δεν με πιανει ο καφες γενικα και στις 10 το βραδυ να πιω μια χαρα θα κοιμηθω μετα.

Μπορεί να μην σε πιάνει επειδή δεν έχει αρκετή δόση...ρίξε μία ματιά στα χαπάκια...είναι 200mg καφείνης το κάθε χάπι όταν οι περισσότεροι καφέδες έχουν 40-80mg. Είναι και φθηνά τύπου 6 ευρώ τα 100 χαπάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειμαστε ακομα στο θεμα του καφε. Ποιος ειναι ο πιο ευκολος τροπος να φτιαξω καφε, εγω που δεν εχω καφετιερα ή εσπρεσσιερα. Δεν με νοιαζει γευση αρωμα κτλ, απλα να παιρνω δοση καφεινης πριν το γυμναστηριο και καμμια φορα το βραδυ αν θελω να βγω και να μην νιωθω κοιμισμενος πριν το ποτο!

 

 

 

Δεν ξερω αν ειναι αστειο αυτο που θα ρωτησω, αλλα ο τυπας στο βιντεο ειναι φυσικος? Θελω να ξερω μεχρι που μπορουν να φτασουν τα ορια ενος φυσικου...
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Δεν ξερω αν ειναι αστειο αυτο που θα ρωτησω, αλλα ο τυπας στο βιντεο ειναι φυσικος? Θελω να ξερω μεχρι που μπορουν να φτασουν τα ορια ενος φυσικου...

 

Αστροφυσικος ειναι :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειμαστε ακομα στο θεμα του καφε. Ποιος ειναι ο πιο ευκολος τροπος να φτιαξω καφε, εγω που δεν εχω καφετιερα ή εσπρεσσιερα. Δεν με νοιαζει γευση αρωμα κτλ, απλα να παιρνω δοση καφεινης πριν το γυμναστηριο και καμμια φορα το βραδυ αν θελω να βγω και να μην νιωθω κοιμισμενος πριν το ποτο!

 

 

Δεν ξερω αν ειναι αστειο αυτο που θα ρωτησω, αλλα ο τυπας στο βιντεο ειναι φυσικος? Θελω να ξερω μεχρι που μπορουν να φτασουν τα ορια ενος φυσικου...

 

 

πρεπει να προσδιορίσεις τι εστι φυσικος.

Π.χ. υπαρχει debate για το αν εισαι φυσικος οταν παιρνεις scoops πρωτεινης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξερω αν ειναι αστειο αυτο που θα ρωτησω, αλλα ο τυπας στο βιντεο ειναι φυσικος? Θελω να ξερω μεχρι που μπορουν να φτασουν τα ορια ενος φυσικου...

 

 

Ο κάθε ένας είναι διαφορετικός και έχει άλλα όρια. Υπάρχουν φυσικοί που είναι πιο γομάρια και πιο φέτες απο χρήστες. Αν κάποιος δεν έχει υπερβολικό όγκο με πολύ χαμηλό λίπος, που εκεί είναι ξεκάθαρα γιατί ο natural δεν μπορεί να κόψει λίπος κρατώντας υπερφυσικούς όγκους δεν μπορείς να ξέρεις. Ο τύπος θα μπορούσε να είναι natural αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι.

 

Viper μη φυσικός θεωρείται ο χρήστης ΑΑΣ (αναβολικά αυξητικά στεροειδή). Συμπληρώματα διατροφής δεν κάνουν κάποιον μη - natural. 

 

Ορίστε μια φωτο bodybuilder απο τα 50ς (αν και ο τύπος ήταν ο πρώτος άνθρωπος στην ιστορία που ξεπέρασε 21" στα biceps). Δεν είχαν αρχίσει ακόμα ΑΑΣ στα 50ς ήταν πολύ παλιά.

 

attachment.php?attachmentid=58345&d=1354

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

και επισης παιζει ρολο και το σωματοτυπο και οι προδιαθεση του σωματος/οργανισμου !! 

 

 

ΥΓ: ποσο ωραιοι ειναι οι ρεβιθοκεφτεδες? να τους δοκιμασετε παιδια!!

Γιαννη αν δεν εχεις φτιαξει να το κανεις!! ειναι απο τα πιο ωραια φαγητα που εχω φαει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειμαστε ακομα στο θεμα του καφε. Ποιος ειναι ο πιο ευκολος τροπος να φτιαξω καφε, εγω που δεν εχω καφετιερα ή εσπρεσσιερα. Δεν με νοιαζει γευση αρωμα κτλ, απλα να παιρνω δοση καφεινης πριν το γυμναστηριο και καμμια φορα το βραδυ αν θελω να βγω και να μην νιωθω κοιμισμενος πριν το ποτο!

 

 

Δεν ξερω αν ειναι αστειο αυτο που θα ρωτησω, αλλα ο τυπας στο βιντεο ειναι φυσικος? Θελω να ξερω μεχρι που μπορουν να φτασουν τα ορια ενος φυσικου...

 

Ο ευκολότερος και φθηνότερος τρόπος είναι χαπάκια καφείνης...Link.png Site: με αυτά με 6 ευρώ έχεις καφείνη για 100 προπονήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αγριεύετε με αυτά που διαβάζω. Σκέτο δηλητήριο είναι η καφείνη, τόσο μεγάλη ανάγκη την έχετε; 

 

Σπεκτ, εννοείται ρε συ ότι έχω φάει ρεβιθοκεφτέδες. Όπως και παπατοκεφτέδες, ντοματοκεφτέδες, κολοκυθοκεφτέδες, κτλ. Άμα δεν τρως τους κλασσικούς... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και αυτο εδω το συμπληρωμα http://www.powerhealth.gr/product/τόνωση-energy-now/ το οποιο προσωπικα επαιρνα στος τελευταιες δυο εξεταστικες.. Κανει δουλεια αλλα βεβαια ειναι πιο ακριβο απο τα χαπακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εννοω τα ενεσιμα τυπου ορμονων - στεροειδη (τεστοστερονη-αυξητικη, duranabol κτλ). Δεν μπορω τωρα να δεχθω τα συμπληρωματα ως αναβολικες ουσιες αφου δεν εχουν τοσο μεγαλο αντικτυπο που να δικαιολογει μεταμορφωσεις τεραστιων διαστασεων. Παρε οσες πρωτεινες,κρεατινες,bcaa,cla,ω3 θες, τεραστιος δεν γινεσαι.

 

Φανταζομαι μεχρι 85κιλα κομματια, με κατω απο 8% λιπος, με τρομερη γενετικη κληρονομια  αυστηρη διατροφη-προπονητικη συνεπεια και χρονια επιμονης τα πιανεις, σωστα? Το θεμα ομως ποσα χρονια θες για να καταφερεις τετοια αποτελεσματα και τι θυσιες.

 

Ο τυπος στο βιντεο παρεπιπτωντος ποσα κιλα ειναι και ποσα να ναι κρεας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εκανα dips και εγω.Οχι σε μηχανημα αλλα βρηκα ενα σημειο στη δουλεια που ειναι οτι πρεπει για dips και δοκιμασα.Τρομερη ασκηση γυμναζει απο το στηθος και πανω και πλατη και χερια.Εκανα 4 σετ απο 15 οταν δεν ειχα δουλεια κομπλε.

 

Για να παρω ενα τετοιο μηχανημα σπιτι ποσο περιπου εχει και τι προτεινετε?

 

Θα παραγγειλω 2 ακομα 10κιλα απο το christinsport και καλο θα ηταν αν εχουν τετοιο να το παρω απο εκει ολα μαζι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω το εχω πει -προσωπικη αποψη- οτι ακομη και καποιος που παιρνει κρεαινες ειναι μη φυσικος!

ο λογος ειναι οτι δεν γινεται να βλεπω ενα παιδι πιο λεπτο απο μενα σε ενα χρονο να εχει κανει 2 φορες το χερι μου! (και δεν εχω μικρο χερι γενικα :P )

 

το μονο που δεχομαι σαν "φυσικο" ειναι τις πρωτεινες σαν συμπληρωμα διατροφης(και αυτο αν ξερεις γιατι το παιρνεις )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κρεατίνη δεν γίνεται να κάνει το χέρι χ 2 σε ένα χρόνο. Σου δίνει ένα +10% από τα νερά (με τα χίλια ζόρια) το οποίο φεύγει όταν την σταματήσεις. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...