Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

κοιτα για τιποτα asics ή mizuno! αφου εχει και πετρα η διαδρομη μπορεις να παρεις κατι που να ειναι και για τις δυο περιπτωσεις(βουνο/δρομο) για να εισαι καλυμενος! εκτος αν αποφασισεις οτι θες μονο δρομο οποτε πας σε καθαρο παπουτσι δρομου!

μπες στο chainreaction και δες εχει πολυ καλες προσφορες! εγω τωρα περιμενω απο αμερικη κατι μιζουνο για δρομο! η θα μου τα στειλουν μεσα στη βδομαδα ή θα μου τα φερουν το δεκεμβρη!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

κοιτα για τιποτα asics ή mizuno! αφου εχει και πετρα η διαδρομη μπορεις να παρεις κατι που να ειναι και για τις δυο περιπτωσεις(βουνο/δρομο) για να εισαι καλυμενος! εκτος αν αποφασισεις οτι θες μονο δρομο οποτε πας σε καθαρο παπουτσι δρομου!

μπες στο chainreaction και δες εχει πολυ καλες προσφορες! εγω τωρα περιμενω απο αμερικη κατι μιζουνο για δρομο! η θα μου τα στειλουν μεσα στη βδομαδα ή θα μου τα φερουν το δεκεμβρη!!

Δεν το ηξερα το site εχει πολυ καλες τιμες.Θα παραγγειλω κανα παπουτσακι μεχρι 50-60 ευρο γιατι για παραπανω δεν παιζει αυτο τον καιρο και ελπιζω να ειναι οτι πρεπει για τετοιο δρομο.Μολις πεσω στο 16λεπτο για τα 3 χιλιομετρα σε αυτη τη διαδρομη θα ανεβασω ακομα 3 χιλιομετρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τι νουμερο φορας? δες κατι τετοιο

http://www.chainreactioncycles.com/gr/en/mizuno-wave-ascend-7-shoes-ss13/rp-prod92109

 

δεν ειανι καθαρο δρομου!!καλυτερα να το κρατησεις λιγο παραπανω τοτε να μπορεσεις να δωσεις ενα 30αρι παραπανω το πολυ να εχεις πιο πολλες επιλογες !! επισης κοιτα και brooks + saucony

 

@προζακ

brooks και saucony δεν εχω φορεσει ποτε και τωρα τελευταια τις εμαθα και εγω τις εταιριες!(τωρα που αρχισα να ασχολουμαι)

 

καλο φαινεται και ελαφρυ!!! τωρα το πατημα του δεν ξερω πως ειναι!αυτο μονο αν το δοκιμασεις θα ξερεις!απο σχολια που διαβασα παντως λενε καλα λογια! :)

οπως ειπα και στον κινκ ριξε μια ματια στη σελιδα που ειπα πιο πανω ! εχει απο ολες τις εταιρειες προσφορες!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια για πετρα δε θελει ενα ζευγαρι απ αυτα που ειναι για τρεξιμο στο βουνο? πχ salomon ; Τι να τα κανει τα ασισκς στα κατσαβραχα?

 

1376739983679.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδια για πετρα δε θελει ενα ζευγαρι απ αυτα που ειναι για τρεξιμο στο βουνο? πχ salomon ; Τι να τα κανει τα ασισκς στα κατσαβραχα?

http://www.asics.gr/running/products/

 

αν δεις εχει και trail shoes!! :)

απο φιλο που πηρε προσφατα σαλομον μου ειπε οτι ειναι πολυ σκληρα και του τσακισαν τα ποδια!! και προφανως δεν θα ξαναπαρει!

εεγω σαλομον θελω να παρω ενα παπουτσι για βουνο! με gore-tex κτλ!!! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζεστ κοιλ/ραχ

Squat 5*5*42,5

Στήθος 5*5*60

Άρσεις 5*5*60

Πήχεις 3*10*17 (δε μου άρεσε η κωπηλατικη με αλτήρα και έβαλα μια για πήχεις που θέλω να φουσκώσουν)

 

Σε στήθος και άρσεις πάω 4 προπονήσεις πίσω, 60 είναι το μέγιστο στην παρούσα φάση. Σκουατ μένω στα ίδια και την Τεταρτη, θα προσπαθήσω +2,5 την Παρασκευή.

 

Πάω να φάω τα μπιζελάκια μου :)

 

Σε σχεση με τα αλλα στο στηθος σηκωνεις πολλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.asics.gr/running/products/

 

αν δεις εχει και trail shoes!! :)

απο φιλο που πηρε προσφατα σαλομον μου ειπε οτι ειναι πολυ σκληρα και του τσακισαν τα ποδια!! και προφανως δεν θα ξαναπαρει!

εεγω σαλομον θελω να παρω ενα παπουτσι για βουνο! με gore-tex κτλ!!!

 

Δεν εχω δει ποτε αυτη τη σειρα σε ελληνικο καταστημα, συνεπως αγνοουσα την υπαρξη τους, κ λεω που να παει με το kayano στα ορη :P

Εγω ηθελα δυο σαλομον ενα με gore tex για βουνο ημιμποτακι & ενα speedcross αλλα με τις τιμες που εχουν τα περιμενω ακομα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εγω κατι τετοιο θελω απο ΣαλομοΝ!

http://www.salomon.com/gr/product/comet-3d-gtx.html

 

αλλα θελω να βρω μαγαζι να δοκιμασω νουμερο για να το παραγγειλω απο εξω μετα ;p

 

οσο για τα ασικς! μην κοιτας τους Ελληνες που ειναι πισω σε ολα!!! 

εγω πηγα σε μαγαζι εδω(κερκυρα) και για κατι μιζουνο ηθελε 120€(καλυτερη τιμη θα μου εκανε απο 140€)

το οποιο ειναι παπουτσι 2 μοντελα παλιο και απο αγγλια εβρισκες το τελευταιο μοντελο στα 90!
(εν τελει το πηρα απο Αμερικη 60€ :P και τα περιμενω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε νιωθω, αντιστοιχα κοιταω τα γυναικεια.

 

Εχεις δικιο, ειχα φαει τον τοπο περυσι να βρω την αντιστοιχη σειρα της adidas αλλα τελικα δε τα φερνουν καν.. Μονο φετος ειδα ενα μοντελο με gore tex. Και σε speedcross μεσω ιντερνετ θα πηγαινα, που θα βρισκα και ολους τους χρωματισμους, οχι σαν εδω που βρισκεις 1-2 σχεδια..

 

Ειναι λιγο *ουστια αυτο που δοκιμαζουμε εδω και τα παιρνουμε απ εξω ε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας κ λεμε για παπουτσια κ μιας κ εισαι κ κοπελα , ξερεις που μπορω να βρω αυτα images?q=tbn:ANd9GcTU7FcqSDCi0c8-UmsmDiwνα τα κανωδωρο στην γυναικα που τα εχει ερωτευτει ? τα ψαχνω και δε τα βρισκω πουθενα !!!

οποιος εχει λινκ τον ευχαριστω !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμενο χρωμα το εχω δει στα intersport δε ξερω αν τα εχουν ακομα.. Τωρα για online αγορα για δες εδω http://www.z-mall.gr/nike-air-max-2013-555363-601/pd/?pvid=2689851&iid=1507746&lang=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...