Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κάνω απλά τo cheat meal μου προσέχοντας όμως τι θα φάω. δλδ δεν θα φάω κανονικο ψωμί, θα κοιτάξω το συνοδευτικό να ναι πατάτα βραστή, θα επικεντρωθώ στην σαλάτα και θα τσιμπήσω μεζεδάκι που δεν είναι τηγανιτό, αλλά του ατμού ή του φούρνου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Αυτο που βγαινουμε εξω σε φαση μεζεδοπωλεια και δεν μπορουμε να φαμε τιποτα κανονικα απο αυτα που εχουν και κατανταμε οι περιεργοι της παρεας πως το αντιμετωπιζεται εσεις τι τρωτε;να μηναπαντησει ο dakon γιατι υποψιαζομαι την απαντηση :P<br><br> Sent from my ipad4 using Insomnia

 

με intermittent fasting τις μέρες προπόνησης μπορώ να φάω πρακτικά ότι θέλω αρκεί να μην παραγαμηθούν οι θερμίδες. Off days το φαγητό απο έξω απαγορεύεται. 

 

Τρώω πολύ σπάνια έξω πάντως και όταν τρώω προτιμώ sushi που είναι κορυφαίο φαι και για bb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες θελω να μοιρατω μαζι σας αυτο !!

http://www.onsports.gr/Onsports-TV/item/357228-31os-Klasikos-Marathonios-Athinas-Na-kanoyme-poys-aps-video

 

το παληκαρι ξεκινησε για πλακα πριν κατι χρονια τις μεγαλες αποστασεις κ δειτε τι καταφερε !!!!

13th in 2:33

 

 

 γεια σου ρε κωστα ψυχαρα !!!!

 

Πες μου τι πίνει και δε μας δίνει!  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου τι πίνει και δε μας δίνει!  :-D

χαχαχαχαχ :-)  κι ομως φιλε σε πληροφορω ειναι πεντακαθαρος  ,ειναι αδελφος τον ξερω απ εξω κ ανακατοτα !

δε σε κατηγορω ομως και γω στην θεση σου το ιδιο θα σκεφτομουν B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που βγαινουμε εξω σε φαση μεζεδοπωλεια και δεν μπορουμε να φαμε τιποτα κανονικα απο αυτα που εχουν και κατανταμε οι περιεργοι της παρεας πως το αντιμετωπιζεται εσεις τι τρωτε;να μηναπαντησει ο dakon γιατι υποψιαζομαι την απαντηση :P<br><br> Sent from my ipad4 using Insomnia

Άσε...με τρέχε η παρέα το Σάββατο σε ένα ρεμπετο-μεζεδοτέτοιο και απορούσα γιατί πήγα. Έφαγα μόνο μαρούλι και ήπια ένα ποτήρι ούζο. Γύρισα το βράδυ σπίτι με ένα στομάχι έτοιμο να με σκοτώσει αν δεν του έβαζα κάτι να φάει. Πάλι καλά η παρέα με έχει μάθει πλέον και δεν ακούω κάθε βράδυ κλαψομουνιάσματα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλετε να ξέρετε για αυτό το ΣΚ λοιπόν διατροφικά. Πρέπει όμως να πέσω 10 κιλά. Να είμαστε ωραίοι σε κοστούμι.Αντίο βάφλες σοκολάτα νουτέλα, κρέπες σοκολάτα μπισκότο, μπέργκερς, χοιρινό καπνιστό με ζωμό λαχανικών, μεζεκλίκια και τσίπουρα, γουίσκια. Μονόλιτρες μπύρες. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλετε να ξέρετε για αυτό το ΣΚ λοιπόν διατροφικά. Πρέπει όμως να πέσω 10 κιλά. Να είμαστε ωραίοι σε κοστούμι.Αντίο βάφλες σοκολάτα νουτέλα, κρέπες σοκολάτα μπισκότο, μπέργκερς, χοιρινό καπνιστό με ζωμό λαχανικών, μεζεκλίκια και τσίπουρα, γουίσκια. Μονόλιτρες μπύρες. 

 

Αυτα κανονικα δεν πρεπει να τα τρωμε συχνα και απο θεμα υγειας. Εκλεισαν λεει μια πιτσαρια στον Πειραια κατω για υγειονομικους λογους. Η πιτσαρια ηταν φημισμενη μαλιστα. Τι μας ταιζουν οι αλήτες. Αρρωσταινουν τον κοσμο για να βγάζουν κέρδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εκτος του οτι δεν τρωω απο εξω ( μονο αν παω Μεξικανικο που εκει δεν το σκεφτομαι τρωω οτι μου φερουν αρκει αν μην εχει κρεας :P )

αν πας σε μεζεδωπολειο η τσιμπας καμια σαλατα ή πας φαγωμενος!

εδω εγω βγαινω και δεν πινω στο φαι θα κολησουμε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δε θέλετε να ξέρετε για αυτό το ΣΚ λοιπόν διατροφικά. Πρέπει όμως να πέσω 10 κιλά. Να είμαστε ωραίοι σε κοστούμι.Αντίο βάφλες σοκολάτα νουτέλα, κρέπες σοκολάτα μπισκότο, μπέργκερς, χοιρινό καπνιστό με ζωμό λαχανικών, μεζεκλίκια και τσίπουρα, γουίσκια. Μονόλιτρες μπύρες. </p>

πηγαινε αν δεν εχεις παει mucca N Eρυθραια και φαε βαφλα με παγωτο Και θα το χασεις το 10κιλο σιγουρααα...

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτα κανονικα δεν πρεπει να τα τρωμε συχνα και απο θεμα υγειας. Εκλεισαν λεει μια πιτσαρια στον Πειραια κατω για υγειονομικους λογους. Η πιτσαρια ηταν φημισμενη μαλιστα. Τι μας ταιζουν οι αλήτες. Αρρωσταινουν τον κοσμο για να βγάζουν κέρδη.

 

καλα αυτο με τα φαγαδικα εννοειται!! εγω πιστευω οτι ειδικα τα πιο γνωστα ειναι που εχουν χειροτερη ποιοτητα!! ενα πραγμα που χαιρομαι ειναι οτι δεν τρωω ποτε απο εξω! υπερβολικα σπανια,μονο σε ωρα αναγκης και εννοειται μονο οταν δεν ειμαι Κερκυρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχωραμε γερα παιδια.

 

www.endomondo.com/workouts/267885685

 

Τα Σαββατοκυριακα θα εχω καλυτερους χρονους μιας και δεν εχω δουλεια.Σε μια ωρα θα παω για βαρη.Σημερα εχει οργανα και λιγο bench press καμια 55αρα κιλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

king ειδικα τωρα που ειναι αρχη  πιστευω οτι θα ειναι καλο για σενα να κανεις την ιδια διαδρομη ωστε να μπορεις να κανεις σωστη συγκριση σε χρονους,ταχυτητα κτλ!! οταν φτασεις σε ενα καλουτσικο επιπεδο μετα μπορεις να ανεβασεις λιγο την αποσταση!(σιγουρα θα πεσει η ταχυτητα) εγω την πρωτη φορα νομιζω ξεκινησα με 4 χλμ και τωρα τρεχω 14!!! :)

συνεχισε ετσι!! με τι παπουτσια τρεχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν

 

OHP 3+

OHP: 3x52,5, 3x60, 6x67,5

Dips: 5x10 ΑΝΕΤΑ απόρρησα με το πόσο έχω ανέβει στην άσκηση. Φτου φτου

Chinups: random πράγματα γιατί ασχολιόμουν με το πρόγραμμα ενός παιδιού στο γυμναστήριο.

Face pulls.

 

Καλή μέρα εν γένει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

king ειδικα τωρα που ειναι αρχη πιστευω οτι θα ειναι καλο για σενα να κανεις την ιδια διαδρομη ωστε να μπορεις να κανεις σωστη συγκριση σε χρονους,ταχυτητα κτλ!! οταν φτασεις σε ενα καλουτσικο επιπεδο μετα μπορεις να ανεβασεις λιγο την αποσταση!(σιγουρα θα πεσει η ταχυτητα) εγω την πρωτη φορα νομιζω ξεκινησα με 4 χλμ και τωρα τρεχω 14!!! :)

συνεχισε ετσι!! με τι παπουτσια τρεχεις?

Ναι ακριβως την ιδια διαδρομη τρεχω 3 μερες τωρα.Την πρωτη δεν ειχα endomondo.Σημερα βγηκαν πιο γρηγορα τα πρωτα 3 χιλιομετρα αλλα στο τελος μετα τα 3 επεσα αρκετα.Εχει μια ανηφορα αλλο πραμα.Για την ωρα τρεχω με κατι puma αρκετα ανετα αλλα σε καλες μερες(σημερα εβρεχε μεχρι το μεσημερι) εχω και κατι καλα nike.Η διαδρομη γενικα ειναι ολο πετρα ανηφορες κατηφορες και τρωω ζορι στις ανηφορες.Σιγα σιγα πιστευω θα ανεβασω ρυθμους.Ειχα να τρεξω ετσι εδω και μια πενταετια που παιζαμε μπαλα στη γειτονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...