Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στειλε σε πμ!! καλυτερη απο μαθημα ειναι στο μεταπτυχιακο δεν θα το δεχτουν :P

 

Και εγω Αφρικη θα σου προτεινα υποσαχαρια εννοειτε(θες εμβολια για τις περισσοτερες χωρες).Υπαρχουν 2 τροποι να πας ,οσο λιγοτερο τουριστικη ειναι μια χωρα και οσο πιο επικινδυνη τοσο μεγαλυτερο ειναι το κοστος .Εαν δεν μπορεις να διαθεσεις  μινιμουμ 1000-1500 ευρω τοτε ο αλλος τροπος ειναι να συμμετεχεις σε ανθρωπιστικη αποστολη ως εθελοντης και παλι θα πρεπει να πληρωσεις τα εισιτηρια σου παρεχουν  βασικη διαμονη και τροφη προσφερεις εθελοντικη εργασια.

Για το πρωτο αν σε ενδιαφερει μπορω να σου πω λεπτομερειες απο τις χωρες της Αφρικης  που εχω παει εγω για το δευτερο θεμα δεν εχω αποψη δεν μπορω να βοηθησω.Ο fylatos φαινεται πιο καταλληλος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

σημερα εκανα shake ala rocky balboa!

 

 

 

 

 

attachicon.gifIMG_20131111_083837.jpg

 

attachicon.gifIMG_20131111_084216.jpg

 

attachicon.gifIMG_20131111_084311.jpg

 

attachicon.gifIMG_20131111_084637.jpg

 

 

 

γεύση σαν παντεσπάνι :P (ωμό)

 

σορρυ για τις ehm... distorted εικόνες!

 

 

 

 

Φαινεται νοστιμο απο γευση πως ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ax Φώτη θα σου θυμώσω και δεν με προσέχεις! :P

 

Γεύση σαν παντεσπάνι μπανάνα φάση. Δεν είχε καθόλου (σχεδόν) αυγίχλα. Αν ειχα λιώσει καλά τη σοκολάτα θα είχε γίνει γαμάτο! (ειχα βαλει προχτες κακάο και νιφάδες βρώμης αλλά δεν μου άρεσε καθόλου. Δεν του ταίριαξε το κακαο και η βρώμη μου καθόταν στο λαιμό.)

 

 

edit!! Ξέχασα να βάλω την φωτογραφία που συμπληρώνω και περίπου 200μλ γάλα!! ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζεστ κοιλ/ραχ

Squat 5*5*42,5

Στήθος 5*5*60

Άρσεις 5*5*60

Πήχεις 3*10*17 (δε μου άρεσε η κωπηλατικη με αλτήρα και έβαλα μια για πήχεις που θέλω να φουσκώσουν)

 

Σε στήθος και άρσεις πάω 4 προπονήσεις πίσω, 60 είναι το μέγιστο στην παρούσα φάση. Σκουατ μένω στα ίδια και την Τεταρτη, θα προσπαθήσω +2,5 την Παρασκευή.

 

Πάω να φάω τα μπιζελάκια μου :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να ξαναβάλεις κωπηλάτική με αλτήρα, είναι καλύτερη για πήχεις, για lats, για λαβή και τα πάντα όλα, ειδικά εφόσον δεν έχεις μονόζυγο.Το βιντεάκι έχει μια μέγιστη προσπάθεια με γαμάτη φόρμα παραδόξως για το βάρος (πλην του lock out). Αυτό το παιδί είναι έμπνευση και πολύ καλό κανάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p> <p> </p> <p>Να ξαναβάλεις κωπηλάτική με αλτήρα, είναι καλύτερη για πήχεις, για lats, για λαβή και τα πάντα όλα, ειδικά εφόσον δεν έχεις μονόζυγο.Το βιντεάκι έχει μια μέγιστη προσπάθεια με γαμάτη φόρμα παραδόξως για το βάρος (πλην του lock out). Αυτό το παιδί είναι έμπνευση και πολύ καλό κανάλι.</p>

ενταξει ο τυπος σηκωνει 300kg ειναι βεβαια αρσιβαριστας .Δεν τον χαλασε τον bro toy Alex :P

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα εκανα shake ala rocky balboa!

 

 

 

 

 

attachicon.gifIMG_20131111_083837.jpg

 

attachicon.gifIMG_20131111_084216.jpg

 

attachicon.gifIMG_20131111_084311.jpg

 

attachicon.gifIMG_20131111_084637.jpg

 

 

 

γεύση σαν παντεσπάνι :P (ωμό)

 

σορρυ για τις ehm... distorted εικόνες!

 

 

 

 

οταν πατησα την εικονα ετρωγα cornflakes με γαλα και μαρμελαδα.ξαφνικα η κουταλια ειχε γευση αυγουλιλα...

 

πως τρως ωμό αυγο? :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ο τυπος σηκωνει 300kg ειναι βεβαια αρσιβαριστας .Δεν τον χαλασε τον bro toy Alex :P

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

 

Μαζί με τον bro κάναν άτομα που κάναν 300kg squat για ζέσταμα ρε τι να μας πει το deadlift. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που βγαινουμε εξω σε φαση μεζεδοπωλεια και δεν μπορουμε να φαμε τιποτα κανονικα απο αυτα που εχουν και κατανταμε οι περιεργοι της παρεας πως το αντιμετωπιζεται εσεις τι τρωτε;να μηναπαντησει ο dakon γιατι υποψιαζομαι την απαντηση :P<br><br> Sent from my ipad4 using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Εγώ δεν έχω ρε συ τέτοιο πρόβλημα, εσύ που τρως κοπάδια τι σε ζορίζει;</p>

ρε φιλε τα κοπαδια τα τρωω σκετα χωρις σαλτσας και περιττα λιπη και αυτο 1 φορα την βδομαδα .τωρα σε ,μεζεδοποωλειο τι τρως δηλαδη;

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, αυτός είναι ο νταλκάς σου. Ε τι να σε πω, κουράγιο. Εγώ αποφεύγω τα κρεατικά αλλά στα υπόλοιπα δεν χαρίζομαι, και δεν πα να χουν λάδια και ξύδια κι αλάτια. Μια ζωή την έχουμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...