Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Επιτέλους ένιωσα καθημερινή στο γυμναστήριο, εμ αν πας στις 21.00 που δεν έχει κόσμο ...
Ωραίο το σημερινό πρόγραμμα (όχι το του γυμναστηρίου)
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα 2 κιλά και δεν μπορώ να καταλάβω που και πότε.

 

*αν τα βρειτε να τα μου τα στείλετε!

Παλι ξεχασες να φας? :) Στα ειπα εσενα απο την πρωτη στιγμη το πιο δυσκολο ειναι να παρεις κιλα  κατηγορια μεταβολισμος κλιβανος -καυστηρας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε πρωτεΐνη γραμμωσης η όγκου. Η αλήθεια είναι οτι θέλω να μεγαλώσω ....ειμαι 1.83 93 κιλά. Απόψεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε πρωτεΐνη γραμμωσης η όγκου. Η αλήθεια είναι οτι θέλω να μεγαλώσω ....ειμαι 1.83 93 κιλά. Απόψεις ;

Καλύτερα γραμμωσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε πρωτεΐνη γραμμωσης η όγκου. Η αλήθεια είναι οτι θέλω να μεγαλώσω ....ειμαι 1.83 93 κιλά. Απόψεις ;

 

Φίλε, είσαι 10 κιλά πάνω απο το ύψος σου και δεν ξέρεις τι πρωτεΐνη να πάρεις? Τι ποσοστό λίπους έχεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Whey protein. Τι όγκου και γράμμωσης? Μαρκετινίστικες βλακείες.</p>

 

Έχει η one 2 τύπους πρωτεΐνη γιαυτό ρώτησα. Την κόκκινη την πήρα είναι και καλα για γραμμωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το είπες, και καλά. Η πρωτείνη είναι πρωτείνη. Όγκο  βάζεις με παραπάνω θερμίδες και προπόνηση. Είσαι 10 κιλά πάνω από το ύψος σου και θες να μεγαλώσεις κιάλλο? Οκ. Για δώσε λίγο πρόγραμμα προπόνησης και νούμερα (βάρος και επαναλήψεις) και θα σου πω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Όπως το είπες, και καλά. Η πρωτείνη είναι πρωτείνη. Όγκο  βάζεις με παραπάνω θερμίδες και προπόνηση. Είσαι 10 κιλά πάνω από το ύψος σου και θες να μεγαλώσεις κιάλλο? Οκ. Για δώσε λίγο πρόγραμμα προπόνησης και νούμερα (βάρος και επαναλήψεις) και θα σου πω.</p>

 

Ναι θέλω να πάρω όγκο γιατί τα 10 κιλά είναι στη κοιλιά. ...ποσες επαναλήψεις και ποσα σετ ;

 

 

Όπως το είπες, και καλά. Η πρωτείνη είναι πρωτείνη. Όγκο  βάζεις με παραπάνω θερμίδες και προπόνηση. Είσαι 10 κιλά πάνω από το ύψος σου και θες να μεγαλώσεις κιάλλο? Οκ. Για δώσε λίγο πρόγραμμα προπόνησης και νούμερα (βάρος και επαναλήψεις) και θα σου πω.

 

Ναι θέλω να πάρω όγκο γιατί τα 10 κιλά είναι στη κοιλιά. ...ποσες επαναλήψεις και ποσα σετ ;
Εγώ κάνω 4 σετ με φουλ κιλά 6 αρες βαράω Αυτο σε όλο το σώμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο καιρό είπαμε γυμνάζεσαι με βάρη?

 

Πόσταρε το πρόγραμμά σου εδώ με τις επαναλήψεις και το βάρος για να δούμε σε τι επίπεδο βρίσκεσαι. Αν τα φουλ κιλά σου είναι τίποτα πανάλαφρα, έχεις δρόμο ακόμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο καιρό είπαμε γυμνάζεσαι με βάρη?

 

 

 

Πόσταρε το πρόγραμμά σου εδώ με τις επαναλήψεις και το βάρος για να δούμε σε τι επίπεδο βρίσκεσαι. Αν τα φουλ κιλά σου είναι τίποτα πανάλαφρα, έχεις δρόμο ακόμα. 

 

Συστηματικά κάνω 3 μήνες.

Στήθος 50 κιλα ελεύθερα και 60 στο μηχάνημα.

 

Δικεφαλο 15 κιλα

 

Τρικεφαλο 25-30 κιλά

 

Ώμους 20-30 κιλα

 

Κοιλιακούς μπαίνω σε αίθουσα και κάνω και πόδια εκεί.

 

Και πλάτη 30 εως 60 κιλα ανάλογα το όργανο. Αυτα κάνω συνήθως με 4 Σετ 6 -10 επαναλήψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεχε να δεις πως γράφεται ένα πρόγραμμα

 

Δευτέρα (Στήθος-Τρικέφαλα)

Στήθος

Πιέσεις Πάγκου: 4χ6χ50

Ανοίγματα Με αλτήρες: 4χ6χ15(αλτήρας)

Pec Dec: 4x6x56 

Τρικέφαλα

Πιέσεις τροχαλίας τριγωνική λαβή:4χ6χ34

 

κτλ. κτλ.. Ξαναγράψε σωστά, για να μπορούμε να σε βοηθήσουμε και σωστά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θέλω να πάρω όγκο γιατί τα 10 κιλά είναι στη κοιλιά. ...ποσες επαναλήψεις και ποσα σετ ;

 

Μάντεψε τι θα γίνει όταν θα βάλεις κι άλλα κιλά ? Μπορεί να πάρεις μερικά κιλά σε όλο το σώμα αλλά αυτά στην κοιλιά και δεν θα φύγουν και θα αυξηθούν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...