Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δώσε πόνο. Τσαμπουκάς και θα βγούν. Είπαμε μέχρι τα 80 έχεις καιρό. Κάνε μασάζ στα πόδια σου σήμερα το βράδυ με τον κύλινδρο

Ολο τα ανεβαζεις... Χαχα.. Απο 70 πηγανε στα 75 και τωρα 80... Ρε θα το μαμησω κανονικα... Θα με ακουσει ολη η γειτονια απο τις φωνες...

 

@socratis. Οπως ειπε η Δημητρα σπιτι μου κανω προπονηση..

 

Αυριο θα παω κατα της 12:00 να κανω, αφου εχω φαει πρωινο και δεκατιανο... Για να με γεματος ενεργεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Επιτελους τελείωσα το focus t25 και σημερα με μεγάλη χαρά ξεκίνησα insanity asylum vol.1. Παλιοτερα που το ειχα δοκιμάσει άντεξα 2 βδομάδες. Είχα κάνει το λάθος να το ξεκινήσω σχεδον αγυμναστη. τωρα μετα απο τόσους μήνες που χτυπιέμαι δεν το σταματάω με τη καμία. Είμαι power λέμε!!! Το πρώτο πρόγραμμα βγηκε μια χαρα και δεν σταμάτησα δευτερολεπτο.

 

Απο βάρος έχω παρει 2 κιλά αλλά δεν έχω παχύνει. Οι μετρήσεις είναι ίδιες και τα ρουχα άνετα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε συ .. Αλλιως δεν θα παω ποτε παρακατω..

 

Θελω να αρχισω να τρωω πιο πολυ να βαλω τα κιλα που εχασα... Αυριο επεισα την μανα μου να κανει μανεστρα ολικης με κρεας....

 

Παλι καλα που εβαλα βραδινο γευμα..

Μπραβο ρε catgirl....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου βγάζει την ψυχή μέχρι να το φας το ρημάδι. Σκέτη ταλαιπώρια

 

Εκτός κι αν σου στέλνει τάπερ έτοιμα καθαρισμένα η πεθερα (έχει και τα καλά του ο γάμος ;))

 

Από τη χτεσινή κραιπάλη το μεσημέρι, σήμερα το πρωί κατάφερα να χωνέψω. Έφαγα ένα κουβά πατατοσαλάτα που περίσεψε για πρωινό και πάμε για προπόνηση πριν την παρέλαση.

 

Αυτή είναι ζωή!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη καλημερα καταρχην..

 

Μην σε αγχωνει το ποτε θα κανεις προπονηση.

 

Βγαλτο απο το μυαλο σου, απλα να εχεις στοχο οτι καποιες μερες θα κανεις οπωσδηποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μιά χαρά σήμερα που είχα ζύγιση. Πήγα 73.8 (άρχισα από 69,8 στις 2 Σεπτεμβρίου) και φαίνεται ότι παρά τα κιλά που δεν έπαιρνα πριν από 3-4 βδομάδες τελικά μπήκαν.

 

Από λίπος δεν έχω βάλει τίποτα τρομερό και φυσικά με 400γρ. υδατάνθρακα τα νερά καλά κρατούν. Κρατάω μονάχα μία πισινή για τα 73,8 γιατί καμιά φορά ενώ ζυγίζομαι κάθε Δευτέρα τυχαίνει να ζυγιστώ και μέσα στην βδομάδα και υπάρχει μία απόκλιση προς τα κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα φιλε bosei....

 

Και γω θελω να βαλω μερικα κιλακια γιατι εχασα μερικα που δεν ηθελα...

 

Εγω κατα της 12.00 θα παω για προπονηση...

Μην επιχειρήσεις να ανέβεις σε κιλά ρε συ αν δεν διώξεις λίγο λίπος πρώτα. Θα χάσεις και αυτά που έφτιαξες μέχρι τώρα (από θέμα λίπους). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ εχασα πολλα κιλα..βασικα ποντους..

 

Τα παντελονια μου ολα μου κολυμπανε πλεον... Το καβαλο εχει κατεβει πολυ κατω, ενω παλια ηταν πανω σφιχτο...

 

Ειναι ορατο οτι εχω χασει, ειδικα στο στερνο...

Μονο τα χερια μου παρεμεινα ιδια..

 

Το μπρατσο μου πηρε σχημα και στον τρικεφαλο εμφανιστικαν οι φλεβες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ εχασα πολλα κιλα..βασικα ποντους..

 

Τα παντελονια μου ολα μου κολυμπανε πλεον... Το καβαλο εχει κατεβει πολυ κατω, ενω παλια ηταν πανω σφιχτο...

 

Ειναι ορατο οτι εχω χασει, ειδικα στο στερνο...

Μονο τα χερια μου παρεμεινα ιδια..

 

Το μπρατσο μου πηρε σχημα και στον τρικεφαλο εμφανιστικαν οι φλεβες...

Ωραία...κάνε ένα καλό recomp να μείνεις πάνω κάτω όπως είσαι και να φύγει το λίπος. Εγώ απλά δεν πιστεύω ότι θα σε οφελήσει να ανέβεις ακόμα σε κιλά. Υπομονή και θα έρθει η ώρα να πάρεις καλά κιλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω κατω αυτο κανω..

 

Καθε μερα φροντιζω να τρωω τις θερμιδες που πρεπει...

 

Εφαγα καλο πρωινο, δεκατιανο, τωρα πινω καφε και σε κανενα μισαωρο θα παω για gym..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...