Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

το ξερω λιβε! απλα σε μερικες επαναληψεις προς το τελος οταν εκανα κιλα σηκωνοταν χωρις να θελω :P

και γενικα οταν κανω με τα ποδια κατω η μεση δεν ειναι τελειως ευθεια για αυτο συνηιως τα ανεβαζω πανω λυγιισμενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Το μαμήσαμε χτες, ξεπεράσαμε άνετα τις 4000 θερμίδες / 230 πρωτείνη. Το ίδιο προβλέπεται σήμερα και αύριο.

 

Άμα δεν παχύνω κι έτσι, θα πάω στο Όρος, να βάλω τα μεγάλα μέσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα καρυδια και ενα ροδι...

 

Το ροδι ειναι βασανο να το φας ...

 

Και αν σου ξεφυγει και φας το κιτρινο... Την μαμησες.. Οσο ωραιο ειναι σου μαμαει την γευση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό και το καρπούζι

 

Οk, αλλά στο καρπούζι καταλαβαίνεις και φρούτο.Στο ρόδι είναι τέτοια η αναλογία που τρως κουκούτσι με γεύση από φρούτο... Άσε που υπάρχουν και τα..

 

 

..καρπούζια τα ακούκουτσα!  :-D

images?q=tbn:ANd9GcTPrWAulzKZ4D3QdubQAQb images?q=tbn:ANd9GcSEfwcxcjHfYtDoc3zlRPR

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οk, αλλά στο καρπούζι καταλαβαίνεις και φρούτο.Στο ρόδι είναι τέτοια η αναλογία που τρως κουκούτσι με γεύση από φρούτο... Άσε που υπάρχουν και τα..

 

 

..καρπούζια τα ακούκουτσα!  :-D

images?q=tbn:ANd9GcTPrWAulzKZ4D3QdubQAQb images?q=tbn:ANd9GcSEfwcxcjHfYtDoc3zlRPR

 

 

τι φωτο ειναι αυτη ρε φιλε , μας τρεξαν τα σαλια μεσημεριατικα .. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

King , βγάλε τη ζώνη. Σταμάτα τις πολλές επαναλήψεις στο squat deadlift και απλά αύξησε τα σετ. 4χ6 καλύτερα από 3χ12. Ειδικά στο Deadlift, δεν είναι bodybuilding κίνηση. Ούτε ζεστή ούτε σταθερή. Κάνε ζέσταμα για τον κορμό σου καλύτερα.

 

Και βρες ένα πρόγραμμα τώρα που σε διαβαζω γιατι κάτι μου λέει πως τα κάνεις από το κεφάλι σου

Τη ζωνη θα τη βγαλω και θα δω πως θα παει η μεση.Τις επαναληψεις θα τις μειωσω και θα παω στα 50 κιλα.Γυμναστικη κανω στο σπιτι με δικα μου οργανα.Εχω ενα τετοιο:

 

1_1_1477952.jpg

 

και κανω 3 σετ με 30 κιλα βαρος απο 20 επαναληψεις σε ολες τις ασκησεις που εχει.Μια μερα αυτο και μια μερα μπαρα και βαρακια 8κιλα.Κοιλιακους κανω καθημερινα μιας και βλεπω βελτιωση αμεσως.Κανω το p90x οπως ειχαμε πει.Κανω αυτο το προγραμμα 2 βδομαδες καθημερινα και εχω δει μεγαλη βελτιωση.Εχω παρει 2 κιλα και ολα πηγαν στο στηθος και στα χερια.

 

Αν εχετε καποιο αλλο προγραμμα που θα μπορουσα να κανω ευχαριστως να το δοκιμασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι λαχταριστα ομως !! σου ρχεται να ριξεις δαγκωνια και να μεινει η φλουδα μονο !!!

 

Είναι τα άτιμα..  :-)

 

μη βάλεις κοψίδια .....

 

Μα γιατί? Η ώρα το επιβάλλει νομίζω.. 

 

 

Kαλά δε βάζω. :P 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...