Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

πρωι κουακερ με γαλα σογιας και μια μπανανα

γυρω στις 10-11 καμια τυροπιτα ή κασεροπιτα κτλ

μεσημερη οτι εχει ετοιμασει η μανα μου

απογευμα 3 αυγα μια μπανανα(ή καποια παξυμαδια)

βραδυ τοστ ή καμια pizza και γενικα καμια σαβουρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oh mon dieu, τι θεικό να μετατρέπεται το λίπος σε μύες! Πραγματικά, αν την πετύχεις τη μετατροπή θα γίνεις αντικείμενο έρευνας της επιστήμης της φυσ. αγωγής

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, αλλο το να "εισαι στον ογκο" να παρεις 5 κιλα απο τα οποια τα 3,5 μυες κ το 1,5 λιπος κια μετα να προσπαθησεις να το καψεις και αλλο τρωω ο,τι να'ναι και χτυπιεμαι στο γυμναστηριο. Ειμαι απο κινητο και δεν ειναι ευκολο να στειλω λινκ αλλα ο dakon εχει ποσταρει αρκετα url για προγραμματα και το τι διατροφη θες να ακολουθησεις.

δημητρα ηρεμησε! κανενα ηρεμιστικο καποιος! xD

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 καμια τυροπιτα ή κασεροπιτα κτλ

τυροπιτα η κασεροπιτα , εχει σημασια !!! :-D

σε πειραζω φιλε μου  ..

τρωγε πολλα κ μικρα γευματα οχι λιγα κ μεγαλα κ οχι σαβουρα , να βαλεις καλα κιλα ..

με υπομονη παντα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι έχει υψηλό δείκτη μεταβολισμού δεν συνάδει με το "φάε ότι βρεις μπροστά σου"
ναι μεν να τρώει αλλά σωστό φαγητό με σωστά μακρος, λέω εγώ τώρα με τις ταπεινές μου γνώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που ειμαι αδυνατος δεν θα με πειραζε να παρω και καποια κιλα σε λιπος...δεν νομιζω οτι τα 10 κιλα που εχω ως στοχο θα ειναι ολα λιπος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις το προτέρημα να μην έχεις λίπος και παρόλα αυτά θες να καταναλώνεις λίπος;
το λίπος θα το πάρεις απλά θα είναι "καλό" και όχι σαβούρα.
Θα πάρεις "καλούς" υδατάνθρακες και ωμέγα τρια.
Μπορείς να σαβουριάζεις να κάνεις δλδ ένα cheat meal αλλά με μέτρο.
Η διατροφή είναι εξίσου σημαντική με τη γυμναστική

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφήστε το παιδί, 18 χρονών. Φάε αγόρι μου, μια χαρά είναι η διατροφή σου. Εγώ πάντως στη θέση σου θα έτρωγα το βράδυ ότι έφαγα και το μεσημέρι. Είσαι νέος, και με λίγα κιλά, μη φοβάσαι τίποτα. Σοβαρή προπόνηση να κάνεις , να πάρεις τα κιλάκια σου να ανοίξει η όρεξη και όλα θα γίνουν

 

http://www.musclebody.gr/proteines/138-on-100-whey-gold.html αυτή σε extreme milk chocolate με γάλα, αν δεν σου αρέσει, απλά μη ξαναπάρεις πρωτείνη. 2 σείκερ+2 scoop τη μέρα με γάλα. Όχι νερό. Για τη γεύση. Αν είσαι δυσανεκτικός στη λακτόζη, και το νερό καλό είναι

 

Και γράψε τι πρόγραμμα προπόνησης θα ακολουθήσεις

 

Μη σε νοιάζει το σωσίβιο, τώρα που η τεστοστερόνη ρέει στο αίμα σου, φάε και σήκωνε. Σε ένα χρόνο θα είσαι κτήνος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Σουλη αρχισα γυμν. και παραλληλα με το φαγητο πηρα πρωτεινη "ογκου". 300-400 θερμιδες το σκουπ με γαλα φαση και 70~ γρ υδατ. Πηρα κιλα αλλα ταυτοχρονα αρχισα να κανω "σωσιβιο". ΠΟΤΕ ξανα. Ειτε σωστη διατροφη κ πειθαρχια και καλα αποτελεσματα ειτε ο,τι ναναι και μετρια εως κακα αποτελεσματα. Διαλεγεις κ παιρνεις.

 

 

εδιτ. dakon, δεν ειπαμε μη παιρνεις πρωτεινη. Απλα παρε τη σωστη πρωτεινη και προσεξε λιγο τη διατροφη κ θα εχεις γαμω τα αποτελεσματα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...