Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

alex συμφωνώ ότι γυμναζόμαστε για εμάς. Απλά επειδή πιστεύω ότι οι γυναίκες το κοιτάνε γι΄αυτό το είπα ότι μετράει η γνώμη τους καλύτερα από ενός άντρα. Προφανώς και δε γνωρίζουν ποσοστά λίπους, απλά αν τους αρέσει σαν εικόνα/αίσθηση/αφή είναι το θέμα.

 ωραιο σωμα δε θεωρω αυτο  που η κοπελα σου οταν θελει να δειξει σε μια φιλη της πως εισαι , της δειχνει μια τριφυλλη ντουλαπα απο το ικεα  , ουτε αυτο που οταν σε βλεπει με κολλητο μπλουζακι αναρωτιεται αν ειναι του μικρου σου αδελφου .. (κι ας φορας εσυ XXL) !

καλο σωμα ειναι αυτο που σε βλεπει καποια με ρουχα και εσυ φαινεσαι σχεδον οπως ολοι , αλλα οταν πεσει ''καταλαθος'' πανω σου κ σε αγγιξει η οταν σε δει χωρις ρουχα τα ματια της γινοντε καπως ετσι

 

 

  :-D 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εγώ σαν πρότυπο σώματος έχω τον φοβερό reeves. Οι πιο πολλές γκόμενες που ξέρω τον θεωρούν πολύ "φουσκωμένο".

 

Έχει και ίδιο ύψος περίπου με μένα (είμαι 1.83 είναι 1.85 - 3 εκατοστά πάνω , και οι στόχοι μου είναι στα ίδια αναλογικά κιλά με αυτόν (90 - 91), οπότε τις ψιλογράφω τις γκόμενες :D

 

Εντάξει λιγο χλωμό να γίνω ποτέ steeve reeves στα γεράματα ο τύπος αρχισε απο τα 16. XD

 

 

steve-reeves-1.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

steve-reeves-1.jpg

 

 

Σα να ρουφιέται φαίνεται :P

I'm kidding..

 

Ωραίο σώμα είναι αυτό που βγαίνεις έξω και νιώθεις full αυτοπεποίθηση.

Anyway, ο καθένας μπορεί να το ορίσει όπως θέλει, αρκεί να ευχαριστεί εμάς πρωτίστως.

 

Ένας πόνος που έχω εδώ και κάτι μήνες στον ώμο (άλλοτε πιο χαλαρά και άλλοτε πιο έντονα) και μου προκαλεί δυσκαμψία σε κάποιες κινήσεις, τένοντας λέτε να είναι? Τι άλλο?

Θα πάω σε ορθοπεδικό κάποια στιγμή αλλά μεχρί τότε να κόψω τελείως άσκηση? Τόσο καιρό που με πονάει συνεχίζω με πιο ήπιους ρυθμούς βέβαια..

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

steve-reeves-1.jpg

 

 

Σα να ρουφιέται φαίνεται :P

I'm kidding..

 

Ωραίο σώμα είναι αυτό που βγαίνεις έξω και νιώθεις full αυτοπεποίθηση.

Anyway, ο καθένας μπορεί να το ορίσει όπως θέλει, αρκεί να ευχαριστεί εμάς πρωτίστως.

 

Ένας πόνος που έχω εδώ και κάτι μήνες στον ώμο (άλλοτε πιο χαλαρά και άλλοτε πιο έντονα) και μου προκαλεί δυσκαμψία σε κάποιες κινήσεις, τένοντας λέτε να είναι? Τι άλλο?

Θα πάω σε ορθοπεδικό κάποια στιγμή αλλά μεχρί τότε να κόψω τελείως άσκηση? Τόσο καιρό που με πονάει συνεχίζω με πιο ήπιους ρυθμούς βέβαια..

Thanks!

Να πας σε ορθοπαιδικό.

Όπως καταλαβαίνεις ορθή διάγνωση δεν μπορεί να γίνει μέσω ίντερνετ παρά μόνο υποθέσεις και τυχών συμβουλές που μπορεί να σταθείς τυχερός και να βοηθήσουν ή απλά να χάσεις τον χρόνο σου.

 

Πάντως εννοείται κινήσεις που σε πονάνε δεν τις κάνεις και αν σε πονάει μετά την προπόνηση βάζεις πάγο για 10 λεπτάκια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και συνεχίζουμε με τα tips για πάγκο σε αυτή τη σελίδα.

 

http://articles.elitefts.com/training-articles/darden-diaries-bench-press-tips/

 

Τον ξέρω τον Τύπο είναι εδώ Κύπρο, powerlifter. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και συνεχίζουμε με τα tips για πάγκο σε αυτή τη σελίδα.

 

http://articles.elitefts.com/training-articles/darden-diaries-bench-press-tips/

 

Τον ξέρω τον Τύπο είναι εδώ Κύπρο, powerlifter.

ιαπωνια δεν εισαι εσυ; Sent from my ipad4 using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως θα απαντούσα θετικά

1377558_10151694198526027_808451318_n.jp



@yannis, μπορείς να είσαι υπερήφανος,
squat - deadlift - lunges, γίνονται με αλτήρες 10κιλ. και προσπαθώ να ανέβω στα 12κιλ (3Χ15σετ)
peck deck 10κιλά και ανεβαίνω για 15κιλά (3Χ15)
πρέσσα 55κιλ (3Χ15)
γλουτιαίοι όρθιοι 25κιλ με 27,5κιλ (3Χ15)
άλλες απομονωμένες ασκήσεις πχ κάμψεις δικεφάλων με 4-3κιλά πάλι στα 3Χ15

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιαπωνια δεν εισαι εσυ; Sent from my ipad4 using Insomnia

 

Ναι πως , μακάρι να ήμουν Ιαπωνία. Απλά πήγα φέτος από εκεί για bussiness trip. Είμαι Θεσσαλονικιός που ζει στην Κύπρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ιαπωνια δεν εισαι εσυ; Sent from my ipad4 using Insomnia

 

Ναι πως , μακάρι να ήμουν Ιαπωνία. Απλά πήγα φέτος από εκεί για bussiness trip. Είμαι Θεσσαλονικιός που ζει στην Κύπρο.

a ok εχω χασει επεισοδια , τα ειχα με μια κυπρια παλια φημιζονται... Sent from my ipad4 using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντου μια επίσκεψη. Φαίνεται γαμώ τα παιδιά και είναι πολύ έμπειρος.

 

Μπορεί , ο αδερφός μου νομίζω τον ξέρει καλύτερα. Ο bro είναι πωρωμένος με onlympic weighlifting γιατί αυτό έκανε όταν πετούσε ακόντιο μικρός. 

 

και αυτός μου ζαλίζει τα @@ συνέχεια με τα squat του και τα clean and jerk του :D

 

αυτά είναι gym ρε πούστη , παίζει ozzy στο background όχι shakira να πούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...