Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε απάντηση για το μαους χρησιμοποιωντας τον Σπεκτ, εκπροσωπωντας τη Γιν αλλά και τη γνώμη μου. Με αυτά τα κιλά χάνεις την αρρενωποτητα σου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

οταν αρχιζεις και πιανεις αυτα τα κιλα , αρχιζεις και χανεις την θυλικοτητα σου !

προσεχε το ..

 

Τώρα είμαι στα 60 και κρατάω καλά. Αυτό που λες ισχύει για περιπτώσεις που έχουν χάσει και το τελευταίο ίχνος λίπους από πάνω τους, αρχίζουν φάρμακα κ.ο.κ. οπότε θα μπορούσαν να τις λένε και Μπάμπη. Είναι ΔΥΣΚΟΛΟ για μια γυναίκα να γίνει έτσι. Και σε μεγάλο βαθμό μύθος. Επίσης, το έχω ξαναπεί αρκετές φορές στο θρεντ, παίζει τεράστιο ρόλο το γονίδιο, έχω δυνατά πόδια και μπορώ. Φωτό δεν ποστάρω, ας πει η Δήμητρα που έχει δει (:ρ), δεν είμαι της υπερβολής ούτε θα φτάσω σε τέτοιο επίπεδο σε 20 κιλά - θεωρώ.

 

Ώμους και στήθος ας πούμε έχω τεράστια δυσκολία να ανεβάσω. Γι'αυτό και την πάτησα μάλλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σου εδωσα μια συμβουλη γιατι εχω δει πολλες τετοιες μπαμπινες κ μονο μυθος δεν ειναι !

φιλε Spect~ ειδα την αναρτηση που εκανες για τον χρονο σου στον αγωνα ! μπραβο σου πολυ καλος ,συγχαρητήρια !

κωστας ρηγας  τεταρτη θεση  http://www.runningnews.gr/item.php?id=15591

αδελφικος φιλος ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ , δεν είναι έυκολο να χάσει μια γυναίκα την θυληκότητά της natural. Οι γυναίκες όταν φτάνουν γενετικά όρια βαράνε κόφτες λόγω έλλειψης τεστοστερόνης και φυσικών αυξητικών ορμονών, αφού οι μυες μεγαλώνουν με πολύ μικρό ρυθμό. Εδώ και τα fitness models και γκόμενες που κάνουν crossfit χωρίς φάρμακα μια χαρά θυλικές είναι και παίζουν πυρηνικά κιλά για γυναίκες. 

 

Οι άντρες και μεγαλύτερα όρια έχουν, και δεν βαράνε τον "ολοκληρωτικό" κόφτη, συνεχίζουν αργά αλλά σταθερά. Ακόμα και οι άντρες για να φτάσουν fitness επίπεδο naturally θέλουν 5 ετία , και επίπεδο natural bodybuilder (αγωνιστικού) 10 ετία. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uO_jfEk-adw

 

παραδειγματάκι , θέλω να πιστεύω οτι 17 χρονών παιδί ουτε βαρυποινίτης δεν θα του έδινε αναβολικά. Η τύπισα είναι πολύ γυμνασμένη μεν αλλά δεν θα έλεγα ότι έχασε την θυλικότητά της. 

 

 

 

tumblr_mhg2neM8Ij1rqlia6o1_1280.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είμαι στα 60 και κρατάω καλά. Αυτό που λες ισχύει για περιπτώσεις που έχουν χάσει και το τελευταίο ίχνος λίπους από πάνω τους, αρχίζουν φάρμακα κ.ο.κ. οπότε θα μπορούσαν να τις λένε και Μπάμπη. Είναι ΔΥΣΚΟΛΟ για μια γυναίκα να γίνει έτσι. Και σε μεγάλο βαθμό μύθος. Επίσης, το έχω ξαναπεί αρκετές φορές στο θρεντ, παίζει τεράστιο ρόλο το γονίδιο, έχω δυνατά πόδια και μπορώ. Φωτό δεν ποστάρω, ας πει η Δήμητρα που έχει δει (:ρ), δεν είμαι της υπερβολής ούτε θα φτάσω σε τέτοιο επίπεδο σε 20 κιλά - θεωρώ.

 

Ώμους και στήθος ας πούμε έχω τεράστια δυσκολία να ανεβάσω. Γι'αυτό και την πάτησα μάλλον.

Το ότι καταφέρνει και σηκώνει τόσα κιλά δεν νομίζω να παραπέμπει στο χάσιμο της θηλυκότητάς της.

Ίσα ίσα, δεν της φαίνεται καν οτιδήποτε αρνητικό, παρά μόνο ένα ωραίο, υγιές και σφιχτό σώμα.

Τα κιλά δεν λένε τπτ...ο καθρέπτης, η μεζούρα και η γνώμη του άλλου που σε βλέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν μιλησα για natural εγω ! μαλλον δεν αποκρυπτογραφησατε καλα το μηνυμα μου !

οταν εισαι γυναικα στα 60 , natural πας παρα μα  παρα πολυ δυσκολα στα 80 !

υπονοουσα , κοιτα μην προσπαθησεις να  πας αλλιως σε αυτα τα κιλα κ χασεις την θυλικοτητα σου ..

εξου και το ''προσεχε το ''  ..

δεν αμφιβαλω οτι μπορει να εχει ενα δυνατο υγιες και σφιχτο σωμα , καθε αλλο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σιγά μην πάω να πάρω πράματα για να σηκώσω 80, είπαμε. Αν κρίνω από την αύξηση που έχω κάνει έως τώρα θεωρώ ότι τα έχω - χρονικό διάστημα δεν μπορώ να υπολογίσω γιατί τώρα ανεβάζω πιο αργά. Ίδωμεν. Για παραπάνω, εχ. Δεν ξέρω.

 

Επίσης, κουβέντα να γίνεται, δεν παρεξηγούμε τις αμφιβολίες σου, κουλ =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν μιλησα για natural εγω ! μαλλον δεν αποκρυπτογραφησατε καλα το μηνυμα μου !

οταν εισαι γυναικα στα 60 , natural πας παρα μα  παρα πολυ δυσκολα στα 80 !

υπονοουσα , κοιτα μην πας αλλιως σε αυτα τα κιλα κ χασεις την θυλικοτητα σου ..

εξου και το ''προσεχε το ''  ..

δεν αμφιβαλω οτι μπορει να εχει ενα δυνατο υγιες και σφιχτο σωμα , καθε αλλο ..

 

http://www.youtube.com/watch?v=78MmSskpx1Y

 

To πιο εκπληκτικό βίντεο για το πότε και γιατί κάποιος να πάει στα steroids , θα έπρεπε να παίζει στα repeat μέσα στα γυμναστήρια μια που το έφερε η κουβέντα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε αλεξ οπως ανεβαζα προς τα πανω την σελιδα πεφτω στην φωτο που  εβαλες και λεω καλος τα τα νεα μελη :-)

μετα απογοητευτηκα  ..


αφου χωνεψα τις μπανανες μου παω καιγω για λιγο προπονηση

μονο δικεφαλα-τρικεφαλα σουπερ σετ καμμια 10ρια εξαντλητικα σετακια 

κ μετα να τραβηξω για κανα μισαωρο την ανηφορα μου στον διαδρομο ! 

σας χαιρετω καλη συνεχεια ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη εισαι εσυ... Μπραβο....

 

Δηλαδη πρεπει να νιωθω χαρουμενος που θα ξεπερασω στα κιλα μια γυναικα..

 

Ποσες μουτζες να με δωσω πες..

 

Ακόμα ουτε 4μηνο δεν έκλεισες. Πάνω στον 1.5 χρόνο σκληρής προπόνησης θα ξέρεις τι να περιμένεις απο τον εαυτό σου. Μέχρι τότε θα ανεβάζεις κιλά αβέρτα μην μασάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αγαπημένα μου παιδιά,</p> <p> </p> <p>Έχω έναν πόνο εδώ και μέρες στον αριστερό ώμο. Δεν ξέρω τι διάολο, δε θυμάμαι να ζορίστηκα περίεργα στο γυμναστήριο ή να ξεκίνησε μετά από μέρα ώμων/στήθους or smth. Επίσης δεν ξέρω αν είναι από κακή στάση στον ύπνο. Είναι μέρες που το νιώθω σαν απλή μικροενόχληση και άλλες που ξυπνάω το βράδυ από τον πόνο. Ενοχλεί κυρίως όταν σηκώνω το χέρι σε έκταση στο πλάι.Είμαι πολύ μεγάλη για φρουτόκρεμες αλλά πολύ μικρή για αρθριτικά. Τι σκατά κάνω από πλευράς ασκήσεων σε αυτή την περίπτωση; Συμβουλές ευπρόσδεκτες.</p> <p> </p> <p>Από καρδιάς,</p> <p>Τραυματιζζζμένη Ψυχή</p>

YIN ! εμενα παντως μια φιλη μου που ειχε ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα μετα απο λιγο πεθανε. ΚΡΙΜΑΣ ΡΕ .

Afk

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YIN εμενα παντως μια φιλη μου που ειχε ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα μετα απο λιγο πεθανε. ΚΡΙΜΑΣ ΡΕ .

Afk

 

Sent from my iPhone5 using Insomnia

 

 

Επαναλαμβάνεσαι φίλτατε κι έχω καλή μνήμη. Κανα καινούργιο καλαμπουράκι δε μάθαμε;;; ΜΜΜΜμμ;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yin, ώρες-ώρες δίνεις ρεσιτάλ χιούμουρ. :)

 

 

παραπονιέται κι ο λιβε που τον περνάει η γιν στα κιλά. Εγώ τι να πω ρε που κάνει τα διπλά;;;!!! για πλέξιμο είμαι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...