Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κασα της πορτας δεν θα το αντεξει το συγκεκριμενο ουτε αμα ανεβει παιδακι 5 χρονων. Εκτος και αμα δεν πιεζει το πανω μερος της κασας. Σε ποια σημεια της πορτας πιανει το συγκεκριμενο?

 

Εάν πας στο link, έχει ένα video που δείχνει ακριβώς σε ποια σημεία πιάνει. Το δικό μου έχει extra δύο πλαίσια τα οποία τα βιδώνεις στον τοίχο, πάνω το την κάσα της πόρτας και κρεμάς το εργαλείο εκεί.

 

χεχε τακτική είναι 4-5 φορές την εβδομάδα. Εαν μπορείς να πηγαίνεις το λιγότερο 3 φορές. Ωστόσο το ποδήλατο είναι πολύ καλή γυμναστική .

 

Αναλόγως των υποχρεώσεων του καθενός μας, σωστά; Κάνω ό,τι μπορώ - ή καλύτερα βρίσκω όσο χρόνο μπορώ. Ξεκίνησα με 2-3 φορές, για παραπάνω βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Θα γίνει αγωνας δρόμου στη Μεγ. Παναγιά, την Κυριακή 6/10. Λίβερπουλ, γιατρέ, πάμε να ξεσκουριάσουμε;

Γιαννη απο την μια ψηνομαι αγρια, αλλα ειναι Κυριακη και συνηθως το Σαββατο βγαινω ..

 

Ασε που εγω τωρα τελευταια μονο σχοινακι κανω...

 

Με βλεπω να πεφτω κατω...

 

Θα το σκεφτω ομως.. Εχω δυο εβδομαδες περιθωρειο, αλλα τοσα χιλιομετρα και με ποδηλατο το πολυσκεφτομαι...χαχχαχχχχααα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να λάβεις μέρος σε αυτό:  -Λαϊκός Αγώνας δρόμου 4,3χλμ.(για ενήλικες και για παιδιά άνευ κατάταξης)
Ώρα εκκίνησης 9:45 π.μ.

Να μην βγεις για ένα Σάββατο

Να φροντίσετε να κάνετε ένα σοβαρό τσεκ απ πριν να λάβετε μέρος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνει αγωνας δρόμου στη Μεγ. Παναγιά, την Κυριακή 6/10. Λίβερπουλ, γιατρέ, πάμε να ξεσκουριάσουμε;

 

Εγω εκει θα ειμαι κατα πασα πιθανοτητα το Σαββατο. Θα εχει και πανευρωπαικο ορεινου δρομου. Ξερω τη διαδρομη απο παιδι τη κανω, χωριο μου ειναι.
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Χριστός να δεις...

 

Γιατρέ θα είσαι εκεί και την Κυριακή για τον αγώνα;

 

Λίβερπουλ, εννοείται ρε φίλε ότι θα τρέξουμε τα 4,3 χλμ, δεν είμαστε για παραπάνω. Κι αυτά να δούμε αν θα τα βγάλουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, λες να γίνει κανα ινσόμνια members gathering στη μεγ παναγιά; Φάση θα έχει!

 

Πάντως εγώ το βλέπω σαν εκδρομή, θα πάρω γυναίκα και παιδιά να πάμε βόλτα στο δάσος μετά, η περιοχή είναι υπέροχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα, λες να γίνει κανα ινσόμνια members gathering στη μεγ παναγιά; Φάση θα έχει!

 

 

 

Πάντως εγώ το βλέπω σαν εκδρομή, θα πάρω γυναίκα και παιδιά να πάμε βόλτα στο δάσος μετά, η περιοχή είναι υπέροχη!

 

Εγω Σαββατο κ Κυριακη μεχρι το μεσημερι θα ειμαι εκει.Η μανα μ θα σας κανει κρεατοπιτα με σπιτικο φυλλο. Οποιος θελει προσερχεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι 70 να ερθω 30 να μην..

 

Θα δω.. Εγω Γιαννη αν το δω σαν εκδρομη θα πρεπει μετα να παω για μασα...

 

Ασε που κανεις δεν θα με ακολουθησει.. Το βλεπω να ερχομαι μονος και ερημος...

 

Για κρεατοπιτα ερχομαι σαφως... Μετα το τρεξιμο.. Να το φαω χωρις τυψεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι 70 να ερθω 30 να μην..

 

 

Θα δω.. Εγω Γιαννη αν το δω σαν εκδρομη θα πρεπει μετα να παω για μασα...

 

 

Ασε που κανεις δεν θα με ακολουθησει.. Το βλεπω να ερχομαι μονος και ερημος...

Ελα να παμε ολοι μαζι για μασα σε χασαποταβερνα με αγριογουρουνα. Η κρεατοπιτα για ορεκτικο.Τσιμπουκινα ονομα και πραγμα η χασαπισα.

Εγω ειμαι 70 να ερθω 30 να μην..

 

 

Θα δω.. Εγω Γιαννη αν το δω σαν εκδρομη θα πρεπει μετα να παω για μασα...

 

 

Ασε που κανεις δεν θα με ακολουθησει.. Το βλεπω να ερχομαι μονος και ερημος...

 

Για κρεατοπιτα ερχομαι σαφως... Μετα το τρεξιμο.. Να το φαω χωρις τυψεις..

Τι τυψεις ρε υγιεινη την κανει ουτε βουτυρα ουτε τιποτα. Και πρωτεινη φουλ.Παρεμπιπτοντως εχω κανει τις διαδρομες και τη μεγαλη με ποδηλατο. Η αναβαση στη Παναγουδα θα τους μπιιιιιπ
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...