Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

^ να ανέβεις.

 

In other news έχω γυρίσει Αθήνα για 2 βδομάδες. Αν θυμάστε είχα χτυπήσει το γόνατο εδώ και 2 μήνες περίπου. Τώρα που γύρισα έχω πάει στο gym και κάνω rehab για το γόνατο και προσπαθώ να θυμηθώ πάλι τις άρσεις και τον πάγκο. Squat δεν κάνω μιάς και δυστυχώς δεν βγαίνει ακόμα. 

 

Εντωμεταξύ,  δεν έχω πέσει τόσο όσο θα περίμενα. Δηλαδή μάλλον πιό πολύ σάπισα τις 20 μέρες στο Κέντρο παρά τις 50 στη μονάδα. Λογικό μάλλον αν σκεφτεί κανείς ότι είμαι αρκετά active μέσα στην ημέρα και συνέχεια χώνομαι από μόνος μου αν παίζει κανά κουβάλημα.  

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλημέρα στο thread!

 

Next challenge accepted: Tour of Larnaca 2016 (135χλμ)

 

Me likes! B)  B)  B)

 

Πήγαμε, ποδηλατήσαμε, τερματίσαμε, φάγαμε, ήπιαμε, γυρίσαμε.

 

Ενδιαφέρεται κανείς για το long version, να ξεκινήσω να γράφω ή μπα; :mrgreen:

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαμε, ποδηλατήσαμε, τερματίσαμε, φάγαμε, ήπιαμε, γυρίσαμε.

 

Ενδιαφέρεται κανείς για το long version, να ξεκινήσω να γράφω ή μπα; :mrgreen:

Χωσε    Wizzy , τα short versions  δεν ειναι για σενα ,δεν εισαι ο εαυτος σου ετσι :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν άντεξα πολύ και είπα να δοκιμάσω squat για να δω αν πονάω. H κλασική, παλιά μου τεχνική (low bar και medium stance) ξεχνιέται για τώρα...για να πιάσω βάθος πόναγα. Το γύρισα σε high bar, σχετικά narrow stance και με πολύ μικρή παύση (για να αποφύγω το bounce) και όλα κομπλέ (από άποψη πόνου). Από άποψη δύναμης ήθελα να βάλω τα κλάματα. Έκανα με 60 κιλά και πόναγανε τα τετρακέφαλα. Λογικό, όχι ότι δεν το περίμενα αλλά και πάλι. Να δούμε μπας και μέχρι να φύγω πάλι πιάσω τα 100...όχι ότι είναι και τίποτα απλά να ικανοποιήσω το εγώ μου. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωσε    Wizzy , τα short versions  δεν ειναι για σενα ,δεν εισαι ο εαυτος σου ετσι :)

 

 

Ξεδιπλώσου

 

ΟΚ gentlemen, εις αύριον τα σπουδαία.

 

 

Πολύ φοβάμαι ότι γράφει από τις 11 το πρωί και δεν έχει τελειώσει ακόμα.

Ωραίος! :-D  :-D  :-D

 

Αύριο πρωί θα ξεκινήσω το post, ε, μέχρι το μεσημέρι θα το τελειώσω (ελπίζω... :ph34r: ) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν άντεξα πολύ και είπα να δοκιμάσω squat για να δω αν πονάω. H κλασική, παλιά μου τεχνική (low bar και medium stance) ξεχνιέται για τώρα...για να πιάσω βάθος πόναγα. Το γύρισα σε high bar, σχετικά narrow stance και με πολύ μικρή παύση (για να αποφύγω το bounce) και όλα κομπλέ (από άποψη πόνου). Από άποψη δύναμης ήθελα να βάλω τα κλάματα. Έκανα με 60 κιλά και πόναγανε τα τετρακέφαλα. Λογικό, όχι ότι δεν το περίμενα αλλά και πάλι. Να δούμε μπας και μέχρι να φύγω πάλι πιάσω τα 100...όχι ότι είναι και τίποτα απλά να ικανοποιήσω το εγώ μου.

Bossμην αγχωνεσαι ρε συ. Οταν απολυθεις θα ερθεις στα ισια σου.

 

Τωρα απλα πανε να σου φυγει η γκαυλα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ξάδελφος σου Vapir;

χαχχαχαα κλάμα, ποιο πολύ κλάμα όμως όσοι τον κράζουν με μανία στο fb, ή θα είναι άσχημοι ή χοντροί ή θα είναι σαν γυναικούλες και θα γράφουν για αναβολικά , δεν σου αρέσει κάτι ? μην το δεις , αν κάτσεις και ασχοληθείς για να κράζεις κάτι κρύβει 

εδώ άλλες παίρνουν πίπες για να βγουν στη tv , ε αυτός έκανε τον καραγκιόζη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...