Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Καλο και φθηνο. Απο τι φαινεται αν δενν δοκιμασω, ομως δεν μπορω να ξερω

φθηνό;?! 

 

δες και αυτό http://www.warehouse7.gr/ 

τα δύο καλύτερα της πόλης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμάς επειδή υπάρχει ήδη στην περιοχή crossfit center έχει φτιάξει αίθουσα που την λέει factional training που από ότι ειδα είναι τα ίδια με το crossfit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20€/μηνα τι ειναι;

α για τις προσφορές λες; ναι αυτή είναι αν κάνεις για χρόνο και τα πληρώνεις σε δύο δόσεις 

 

εγώ πλήρωσα 159€ το εξάμηνο με pass έως τις 17.00 (απεριόριστο το σ/κ) λόγω φοιτητικού 

Δεν λειτουργεί το λινκ

http://www.warehouse7.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου ενθουσιαζουν τα μεγαλα, τρελα γυμναστηρια. Προτειμω αυτο που πηγαινω, με άμεση, φιλικη επαφη με τον γυμναστη, ιδιοκτητη.

 

Εχω ενα διπλα εδω που μενω, τον μηνα 60€, λες και θα το αγοράσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσουν τα μεγάλα χαοτικά γυμναστήρια, δεν μπορώ τα μικρά και δη με πολυκοσμία ... απαπαπα πεθαίνω... 
ήδη και στο δικό μου όταν μαζεύεται κόσμος κάτι παθαίνω, δεν ξέρω γιατί αλλά με πιάνει νευρικότητα και θέλω να τους δείρω να φύγουν  :unsure:  :X

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διατροφη  ειναι με διαφορα το πιο σημαντικο  για το "6 packs". Κανε και 1 δις κοιλιακους με οποιον τροπο θες χωρις  αυστηρη διατροφη  δεν θα δεις αποτελεσμα .

 

Εγω παντως εχω να κανω αεροβιο απο τοτε που σταματησα το crossfit ,πανε μηνες.Καλα τον διαδρομο δεν τον πλησιαζω ,βγαζω σπυρακια.Διατροφη και παλι διατροφη,τωρα αν θες να καψεις κατι παραπανω ,δωσε πονο στο αεροβιο η κανε ασκησεις με drop -μικροτερα διαλλειματα κτλ για μεγαλυτερη ενταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διατροφή ειναι για να πέσει το bf και να φανούν οι κοιλιακοί. Αν δεν ειναι γυμνασμένοι ομως απλά θα έχεις φλατ κοιλιά. Δεν ειν κακό αλλα ούτε σιξ πακ.

 

Ετοιμάζω νέα σετ αλητήριων, βερσιον 2. Έφτιαξα και βάση για να τα έχω ολα συγκεντρωμένα κι απο κάτω τον πάγκο. Παραδίπλα θα φτιάξω βάσεις για dips, πακτωμένες στο έδαφος με τσιμέντο. Για 6-8 μήνες θα μπορώ να γυμνάζομαι σπίτι και τους υπόλοιπους, ανάλογα τον καιρό, στο τζιμ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα θα το επεκτείνει.

 

Θα βαλει crossfit, προγραμματα με χωρους ζουμπα τετοια, αλλα και θα χει απο τι μου πε, vip μελη

Απο zumba αξιζουν μονο  τα γκομενακια που το διδασκουν τα ειχα με μια  πριν 4 χρονια πολυ καλα κορμια .Σαν μεθοδο γυμναστικης εινσι στην κατηγορια ακυρες.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν ειπα οτι θα παω.. χαχα

 

Οι κοιλιακοι γυμναζονται και μεσα απο τις ασκησεις, ενας που κανει σοβαρη γυμναστικη με ενταση, κιλα που να ζοριζεται, θα δει καλα σχηματα.

 

Γι αυτο αλλωστε δεν μπορεις να λιωσεις στην αρχη ενος προγραμματος του κοιλιακούς και μετα να σηκωσεις βαρη. Οποιος θελει ας το δοκιμάσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο zumba αξιζουν μονο  τα γκομενακια που το διδασκουν τα ειχα με μια  πριν 4 χρονια πολυ καλα κορμια .Σαν μεθοδο γυμναστικης εινσι στην κατηγορια ακυρες.

έχω απορία, όταν εννοείς καλά κορμιά τι εννοείς; ήταν σφιχτή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω απορία, όταν εννοείς καλά κορμιά τι εννοείς; ήταν σφιχτή; 

Eννοω   οτι ηταν προφανως σφιχτη αλλα με ευλυγισια χορευτριας ,επισης ειχε κωλαρα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...