Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια από τις πρώτες έρευνες (διάβασε την εδώ αν θες) έδειξε ότι η συχνή αλλαγή παπουτσιών βοηθά στην αποφυγή τραυματισμών. Και ναι, ΔΕΝ είναι απαραίτητο να είναι ακριβά παπούτσια. Μάλλον το αντίθετο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ηθελα να ηξερα ποιος ειναι αυτος  εδω μεσα που ελεγε οτι ειναι ωραιες οι ρυζογκοφρετες  νομιζω ηταν Γιαννης ,Δημητρα .Τις βρηκα μπροστα μου  στο σουπερμαρκετ και τις πηρα .

Νταξει καλυτερα  να ετρωγα φελιζολ  μεσα στο τοπ 5 των ακυρων τροφιμων ευκολα .

Κατα τα αλλα  πειναω ,πειναω πολυ ...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να ηξερα ποιος ειναι αυτος  εδω μεσα που ελεγε οτι ειναι ωραιες οι ρυζογκοφρετες  νομιζω ηταν Γιαννης ,Δημητρα .Τις βρηκα μπροστα μου  στο σουπερμαρκετ και τις πηρα .

Νταξει καλυτερα  να ετρωγα φελιζολ  μεσα στο τοπ 5 των ακυρων τροφιμων ευκολα .

Κατα τα αλλα  πειναω ,πειναω πολυ ...

 

Πάρε αυτές με σοκολάτα ρε, οι σκέτες είναι για να τις βρέχεις και να πλένεις πιάτα. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να ηξερα ποιος ειναι αυτος  εδω μεσα που ελεγε οτι ειναι ωραιες οι ρυζογκοφρετες  νομιζω ηταν Γιαννης ,Δημητρα .Τις βρηκα μπροστα μου  στο σουπερμαρκετ και τις πηρα .

Νταξει καλυτερα  να ετρωγα φελιζολ  μεσα στο τοπ 5 των ακυρων τροφιμων ευκολα .

Κατα τα αλλα  πειναω ,πειναω πολυ ...

Μόνο η πρώτη ρυζογκοφρέτα που θα φας στη ζωή σου είναι νόστιμη. Όλες οι υπόλοιπες είναι όπως το είπες. :D

Μόνο με συνδυασμούς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πέρα απ αυτό π λέει ο Φώτης οι ρυζογκοφρέτες είναι full αλάτι , δεν είναι κ ότι καλύτερο για κάθε μέρα κ σε ποσότητες
εγώ μια εποχή έτρωγα 1-2 πακέτα τη μέρα , καλές ήταν με αυτά π έβαζα πάνω , σκέτες πάλι ..κλάμα.
 

Επεξ/σία από Vapir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Φώτη, εγώ τις έτρωγα, επειδή δεν μπορώ να φάω ψωμί, αλλά άπλωνα πάνω τους ταχίνι-κακάο. Σκέτες είναι όπως είπε ο Άλεξ για να πλένεις πιάτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πριν από καμιά 20αριά χρόνια τις έτρωγα και εγώ για ένα διάστημα (από τότε μου έμεινε το κουσούρι!).

Πιο  άχρηστο και συνάμα άγευστο τρόφιμο (που κανονικά δεν θα έπρεπε να κατατάσεται στα φαγώσιμα) δεν υπάρχει. Μηδέν θρεπιτκά συστατικά  και από την χειρότερη μορφή υδατανθράκων. Φάτε  ότιδήποτε άλλο βρείτε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πετάξει φλέβες σε σημεία που δεν έχω ξαναδεί , πχ στα χέρια κ στα δάχτυλα έχω ξαναπετάξει αλλα όχι εδώ πχ



βράδυ πριν κοιμηθώ , μετά απο ώρες ξάπλας κ σειρών

ανυπομονώ να δω όταν καθαρίσω το καλοκαίρι τι θα παίζει , ξαναεμφανίστηκε στην προπόνηση και η μια στο κεφάλι π είναι σαν κεραυνός

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα σήμερα για πρώτη φορά tricep extension push-ups.

 

Με έπιασαν καλά για το επίπεδό μου, οπότε θα τα κρατήσω για να επανέλθω.

 

 

 

@0:18

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα δει μια ταινια που καποιοι στρατιωτες των usa τρωγανε ρυζογκοφρετες, οπου ενας τους ελεγε οταν χαλανε σχηματιζονται στην επιφανεια της σκουλικια ασπρα, οπου μοιαζουν σαν το ρυζι και δεν το καταλαβαινεις.

 

Εψαξα να βρω το βιντεο, αλλα ματαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ειχα δει μια ταινια που καποιοι στρατιωτες των usa τρωγανε ρυζογκοφρετες, οπου ενας τους ελεγε οταν χαλανε σχηματιζονται στην επιφανεια της σκουλικια ασπρα, οπου μοιαζουν σαν το ρυζι και δεν το καταλαβαινεις.

Εψαξα να βρω το βιντεο, αλλα ματαια.

Ακόμη και οι ρυζογκοφρέτες είναι metal. \m/

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ασκήσεις με λάστιχα & kettlebell στο σπίτι σε ρυθμούς tabata είναι αποτελεσματικές?

 

Αυτό που εννοώ είναι : 4 ασκήσεις ασκήσεις που επικεντρώνονται σε συγκεκριμένη μυική ομάδα η κάθε μία όταν εκτελούνται η μία πίσω από την άλλη με διαφορά 10" και όλος αυτός ο κύκλος επαναλαμβάνεται για 3-4 φορές έχουν αποτελέσματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...