Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αιδηψό να φανταστώ; :P :D

 

Πάντως δεύτερη βδομάδα Πάσχα θα περάσω μία από εκεί να ζεστάνω τη μεσούλα μου.

Χα χα πέρασα και από εκεί κατεβαίνοντας για να συνηθίσω την ιδέα που θα περνώ τις διακοπές μου από εδώ και πέρα :P

Είναι στα Ίλια κοντά κοντά στην Λίμνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πόσο εισαι τώρα κιλά -ύψος?

υψος 178-179 κιλα 71-72

ειχα πει οτι θα προσπαθησω να ανεβω σε βαρος (οχι πολυ κανα 75-77)  αλλα δε μου το επετρεψαν οι καταστασεις. ισως του χρονου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υψος 178-179 κιλα 71-72

ειχα πει οτι θα προσπαθησω να ανεβω σε βαρος (οχι πολυ κανα 75-77) αλλα δε μου το επετρεψαν οι καταστασεις. ισως του χρονου

Πόσο καιρό γυμνάζεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντατικα στο γυμναστηριο 13-14 μηνες (αμα βαλεις οτι εναν ημουν εκτος λογω φυσικοθεραπειας 12 :P ) αλλα ειχα ξεκινησει και πριν κανα 3 χρονια οχι εντατικα ομως μαλακιζομουν, ενα ψησιμο το ειχα παρει ομως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τούμπανο τα αλάνια όλα μπράβο,  και ο παππούς ο τεοκος σούπερ μια χαρα !

Βάζω και γω τελευταίες μετά απο λίγο trx και σάκο

Σήμερα  έφαγα τις τελευταίες σαβούρες απο αύριο ξεκινάει δίαιτα για κάνα μήνα ,μπας και κόψουμε λιγο !

 

 

 

 

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσείς όσοι είστε φέτες με σιξπακς κλπ κάνετε κάποια συγκεκριμένη δίαιτα, απλά "προσέχετε" ή ξεσκίζεστε στο αερόβιο; ή τίποτα απ' αυτά ( δυσκολεύομαι να το πιστέψω )

 

επίσης ας πει ο καθένας το θέμα των κοιλιακών πώς το αντιμετωπίζει εγώ κάνω plank 2 φορές τη βδομάδα και σκέφτομαι ίσως πάω να πάρω καμιά ρόδα αν κάνει καλύτερη δουλειά ( ροκανίσματα έχω διαβάσει πως δεν.. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ρόδα ειναι μακράν το καλύτερο όργανο για κοιλιακούς. Όσο για το σιξ πακ, θέλει και προσοχή στο φαΐ και αερόβια. Κυρίως θέλει υπομονη ωςτε σιγά σιγά να χάσεις λίπος χωρίς να χάσεις μυς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

Υποφέρω εδώ και 2.5 χρόνια από σησαμοειδίτιδα.

Εχετε υπόψιν παπούτσια ιδανικά για το πρόβλημά μου?

Μου έχουν αναφέρει ότι χρειάζομαι παπούτσια που να αποφορτίζουν την πίεση στο μεγάλο μου δάκτυλο.

 

Εχετε κάτι κατά νου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

Υποφέρω εδώ και 2.5 χρόνια από σησαμοειδίτιδα.

Εχετε υπόψιν παπούτσια ιδανικά για το πρόβλημά μου?

Μου έχουν αναφέρει ότι χρειάζομαι παπούτσια που να αποφορτίζουν την πίεση στο μεγάλο μου δάκτυλο.

 

Εχετε κάτι κατά νου?

http://www.podotherapy.gr/%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%BF%CF%83%CE%B9%CE%B5%CF%8D%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B1%CF%81%CE%B8%CF%81%CE%BF%CE%B3%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B1/item/128-sisamoeiditida

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω δεν μπορουμε να δωσουμε ιατρικες συμβουλες. Ακομα και ορθοπαιδικοι να μασταν. Πρεπει να πας σε γιατρό να σε εξετασει.

 

Καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικη περιπτωση. Το καθε προβλημα θελει την εξετααση του, την θεραπεια που μπορει να διαφερει απο ατομο σε ατομο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι εντυπωσιακό να ξαναμαθαινεις πόσο σημαντικά είναι τα παπούτσια στην καθημερινότητά σου και προπαντός στον αθλητισμό .

Χρησιμοποιούσα τα ίδια παπούτσια εδώ και 14 μήνες και δεν θεώρησα αναγκαίο να τα αλλάξω γιατί τα φόραγα μόνο στο γυμναστήριο και δεν φαινόντουσταν φθαρμένα.

Τώρα τελευταία όταν έκανα διάδρομο στα 5 λεπτά με πόναγαν οι γάμπες.

Σήμερα αγόρασα καινούργια. Όχι τίποτα high tech και πανάκριβα. Παπούτσια των 65 ευρώ.

Έκανα τρέξιμο στον διάδρομο το απόγευμα κάνα 20λεπτο. Μου βγήκε η γλώσσα έξω αλλά καμία ενόχληση πουθενά στα πόδια!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...