Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

τουρλώστε κώλο, δεν θα σας παρεξηγήσει κανείς 

Και γω μαζι σου :P

 

Να μη σπαει ο κωλος εννοω στο κατεβασμα και κανει αυτο το γυρισμα-κρεμασμα προς τα μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω μαζι σου :P

 

Να μη σπαει ο κωλος εννοω στο κατεβασμα και κανει αυτο το γυρισμα-κρεμασμα προς τα μεσα.

ε ναι αυτή η καμπυλότητα οφείλεται στο ότι δεν σπάτε το ισχίο προς τα έξω

στο grass to ass θέλει τέλεια ευθεία από το ισχίο ως τον αυχένα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά,το αναβαρ εχει θέματα;

θελει να πάρει ένας φιλος και δε ξερω τι να του πω,ένας φίλος μου είπε οτι είναι τοξικό,χειρότερο απο ενέσιμο.

ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε σκουωτ - αρσεις τα πάντα όλα σε μια άσκηση

 

https://www.facebook.com/alicja.hard.fitness.motivation/videos/939641552809110/?pnref=story

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά,το αναβαρ εχει θέματα;

θελει να πάρει ένας φιλος και δε ξερω τι να του πω,ένας φίλος μου είπε οτι είναι τοξικό,χειρότερο απο ενέσιμο.

ισχύει;

Ειναι απο τα πιο ελαφρα φαρμακα που κυκλοφορουν. Τονιζω τη λεξη "φαρμακο" , δεν ειναι συμπληρωμα. Οι περισσοτεροι απο εκει ξεκινανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απο τα πιο ελαφρα φαρμακα που κυκλοφορουν. Τονιζω τη λεξη "φαρμακο" , δεν ειναι συμπληρωμα. Οι περισσοτεροι απο εκει ξεκινανε.

σίγουρα;

δε ξέρω του τα προτείνει ο γυμναστηριας και δε τον πολυ εμπιστεύομαι.

εν τω μεταξυ δε παιρνει ουτε πρωτεΐνη τωρα,απλά εχει φαγωθεί να φουσκώσει,σα καθε καλός μλκας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

awkward...

 

 

Δε χρειάζεται καν να πάρει συμπλήρωμα αν δεν έχει φροντίσει να φτιάξει μία σωστή διατροφή. Δείξ'του αυτή τη σειρά. Τα έιχε post-άρει ένα μέλος εδώ πιο παλιά. Προσωπικά με βοήθησαν αρκετά για να κάνω τα πρώτα μου βήματα για μία ισορροπημένη διατροφή. Προς το παρόν κοιτάζω μόνο τα macros χωρίς να φεύγω προς τα πάνω στην πυραμίδα. Τώρα αρχίζω κι εγώ και μαθαίνω πράγματα και βλέπω πως δουλεύουν πολύ απλά. Πες του πως αν ακολουθήσει μία σωστή διατροφή και δε δει διαφορά σε βάθος χρόνου θα του πάρεις εσύ αυτά που θέλει για να "φουσκώσει". :D

 

--

 

Παιδιά, τι έχετε να πείτε γι'αυτή την πρωτεΐνη; Πρόλαβε και την πήρε ο αδερφός μου πριν σας ρωτήσω για γνώμη. Δεν έχω ιδέα από αυτά, ούτε και ο bro. Του την πρότειναν στο x-treme.

Επεξ/σία από gon1332
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουρλώστε κώλο, δεν θα σας παρεξηγήσει κανείς 

 

δεν φταει το ποσο κωλο τουρλωνεις στο buttwink btw...90% mobility.

 

o gon η ο 4saken ασχολειται με climbingb ? δεν θυμουμαι. Να ρωτησω δυο-τρια πραγματακια? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

awkward...

 

 

 

 

--

 

Παιδιά, τι έχετε να πείτε γι'αυτή την πρωτεΐνη; Πρόλαβε και την πήρε ο αδερφός μου πριν σας ρωτήσω για γνώμη. Δεν έχω ιδέα από αυτά, ούτε και ο bro. Του την πρότειναν στο x-treme.

Να την αδειάσει και να γεμίσει το κουτί καστανόχωμα. Ύστερα να φυτέψει έναν βασιλικό.

Ακούς εκει να μην έχεις ιδέα και να σου προτείνουν οι μαλάκες κοκτέιλ με κρεατίνη.

Εκτός αυτού μια καλή whey έχει 80% καθαρότητα και αυτή η μαλακία που πήρε 40%. Το υπόλοιπο ,και καλα υδατάνθρακες, που στην ουσία είναι ζάχαρες. Α.. και zma για την τεστοστερόνη :(

Μα πόσο για τον π#}^{ο είναι :(

ρε παιδιά,το αναβαρ εχει θέματα;

θελει να πάρει ένας φιλος και δε ξερω τι να του πω,ένας φίλος μου είπε οτι είναι τοξικό,χειρότερο απο ενέσιμο.

ισχύει;

Ρωτάς αν έχει θέματα παίρνοντας αναβολικό ;;; Σοβαρά;;;; Πέστου ότι είναι κότα και δεν έχει τον τσαμπουκά και το σθένος να το παλέψει φυσικά για να ψάχνεται με μαλακίες και φάρμακα.

 

 

Ωρέ τι έγινε; Μια χαρά fitness thread ήταν εδώ ......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιαγμένος ξύπνησε ο Τεόκος. Χαλαρά μαν :)

 

Γκον, η πρωτείνη που πήρε ο bro σου έχει 46γρ ζάχαρη στα 100γρ προιόντος. Όσο περίπου μια σοκολάτα δηλαδή. Όταν δεν ήξερα έκανα κι εγώ τη μλκ κι αγόρασα πρωτείνη όγκου κι απλώς τσίμπησα ένα όμορφο κιλό λίπους που ακόμα παλεύω να χάσω. 

 

Αυτή είναι καλή για το Φώτη, να πάρει μια δόση και να ανεβοκατέβει την Πάρνηθα. Αλλιώς, στα σκουπίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...