Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον Maus τον κατάλαβα. Θες μυική υπερτροφία για την συγκεκριμένη μυική ομάδα π.χ ; Κάνε προβολές ,πρέσα κάνα leg crul ,Κωπηλατική κ.λ.π

Τι να κάτσεις κάνα μήνα να μάθεις την σωστή τεχνική των dead lifts και να φοβάσαι κάθε φορά μην στείλεις την μέση σου;

Θες να γίνεις power lifter και να ασχοληθείς σοβαρά με την άρση βαρών; Ε εκει τα dead lifts και τα squats είναι αναγκαία .

Τα άλλα που λέτε για αντικαταθλιπτικά και try and error δεν κατάλαβα και που είναι η διαφωνία βασικά ....

 

Edit: με πρόλαβε ο Maus :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Maus εισαι γυμναστης?

 

Κοίτα , είμαι λίγο περίεργος με αυτά σαν χαρακτήρας , γενικότερα αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι  να λέω πολλά για μένα για να μην πει  κανένας περίεργος -η υπονοήσει- οτι εδώ μέσα ψάχνω για πελατακια !

 

άτομα που συμπαθώ  εδώ, μόνο δωρεάν μπορεί να τους κάνω κάποιο περσοναλ να δουν το πραγματικό τουμπάνιασμα χαχαχ με τον αλεξ κάναμε ενα σούπερ δίωρο, και εαν έμενε Αθήνα  επειδή ειναι γαμώ τα άτομα θα το κανονιζαμε συνέχεια, σειρά εχει ο φωτης και το μαργαριτονι ελπίζω σύντομα ..

 

Επίσης σήμερα εχω γενέθλια , την κάνω παω να βγάλω  έξω φίλους  να τους κεράσω, έχω αργήσει

να τα εκατοστησω  ~  χρόνια μου πολλά ρεμαλιαααα

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα , είμαι λίγο περίεργος με αυτά σαν χαρακτήρας , γενικότερα αποφεύγω οπως ο διάολος το λιμάνι  να λεω πολλα για μενα για να μην πεταχτεί κανένας περίεργος και πει -η υπονοήσει- οτι εδώ μέσα ψάχνω για πελατακια !

 

άτομα που συμπαθώ  εδώ, μόνο δωρεάν μπορεί να τους κάνω κανα περσοναλ να δουν το πραγματικό τουμπάνιασμα

με τον αλεξ κάναμε ενα σουπερ δίωρο , και εαν έμενε αθηνα επειδή ειναι γαμώ τα ατομα θα το κανονιζαμε συνέχεια

σειρά εχει ο φωτης και το μαργαριτονι ελπίζω σύντομα ..

Επίσης σήμερα εχω γενέθλια , την κανω παω να βγάλω  εξω φιλους  να τους κεράσω, έχω αργήσει ήδη

 να τα εκατοστά χρόνια μου πολλα ρεμαλιαααα

Α μόνο το Μαργαριτόνι ε; ντροπή σου !!!

 

Χρόνια πολλά και καλά παππού Μάου, ό,τι επιθυμείς με υγεία και τουμπανιάσματα !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ κοπελια εισαι λιγο μακρια, γι αυτο! Χαχα

 

Χρονια πολλαααααα δασκαλε, ο,τι επιθυμεις!!!!!

 

(Ακριβως αυτα που λεει ο μαους μου λεγε η δικια μου η γυμναστρια- και φιλη μου. Το χω ξαναγραψει, εγω γκρινιαζα που δε πιανω μοαρα κ αυτη ελεγε, λωρτα θα δυναμωσεις και μετα. )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα , είμαι λίγο περίεργος με αυτά σαν χαρακτήρας , γενικότερα αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι  να λέω πολλά για μένα για να μην πει  κανένας περίεργος -η υπονοήσει- οτι εδώ μέσα ψάχνω για πελατακια !

 

άτομα που συμπαθώ  εδώ, μόνο δωρεάν μπορεί να τους κάνω κάποιο περσοναλ να δουν το πραγματικό τουμπάνιασμα χαχαχ με τον αλεξ κάναμε ενα σούπερ δίωρο, και εαν έμενε Αθήνα  επειδή ειναι γαμώ τα άτομα θα το κανονιζαμε συνέχεια, σειρά εχει ο φωτης και το μαργαριτονι ελπίζω σύντομα ..

 

Επίσης σήμερα εχω γενέθλια , την κάνω παω να βγάλω  έξω φίλους  να τους κεράσω, έχω αργήσει

να τα εκατοστησω  ~  χρόνια μου πολλά ρεμαλιαααα

8 μερες μετα απο μενα εισαι! (κατι χρονια πριν ομως :P χαχαχχα)

 

Χρονια πολλα Γιαννη να τα εκατοστησεις με υγεια και πολλες επιτυχιες σε ολους τους τομεις ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...