Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πάνω κάτω σαν τη Hellmann's mild είναι. Σε μικρές ποσότητες ανεπαίσθητη η διαφορά, οπότε κομπλέ!

Αυτή εδώ είναι Λίπη = 2xΠρωτεΐνη.

τα συστατικά δες και όχι το nutrition plan

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100γρ μουστάρδα=70-100 θερμίδες. Άρα 1 κουταλιά γλυκού, ούτε καν σούπας, (πες 10γρ)=10 θερμίδες μαξ. Για 10 θερμίδες συζητάτε; Γκον, μαζέψου, σε αγώνες θα κατέβεις;  B)

 

Κώστα, μεγάλη κουβέντα ανοίγεις. Το κόκκινο κρέας έχει εξαιρετικής ποιότητας πρωτείνη και άφθονο σίδηρο αλλά και άφθονα κορεσμένα λίπη συν ό,τι άλλη μαλακία βάζουν στα ζώα για να μεγαλώνουν γρήγορα και να αντέχουν στις ασθένειες (αυξητικές ορμόνες, αντιβιώσεις, κτλ).

Ξεκάθαρη απάντηση δεν υπάρχει. Άλλοι λεν "στα @@ μου" και τρώνε άφθονες ποσότητες καθε μέρα, άλλοι προσπαθούν να το μοιράσουν με άλλες πηγές για να μην τρώνε καθε μέρα κι άλλοι γίνονται χορτοφάγοι.

 

Δικιά σου επιλογή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια άλλη απορία

Μου αρέσει πολύ το ξύδι, όταν τρώω φακές του δίνω και καταλαβαίνει, λέτε τώρα το καλοκαίρι αν βάζω πολύ να θολώσω στην κοιλιά? :-)

Χαχα Σε πειράζω gon φάε βρε την μουστάρδουλα άφοβα τι θα πάθεις σιγά, από αυτά τα έτοιμα τις μαγιονέζες να αποφεύγεις τελείως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Maus ποια ασκησει να βγαλω για να βαλω deadlifts?

 

Pullups,εμπροσθολαιμιες,κωπηλατικη,V. Να μην βγαλω καμια και να προσθεσω deadlifts παει πολυ νομιζω γιατι εχω και δι-τρι.

Να μην βγαλω καμια και να περιμενω για αργοτερα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτητη βδομαδα επανερχομαι μετα απο 1,5 μηνα αποχης απο επεμβαση (διαφραγμα). Ποιο πλανο τυπου take it easy να ξεκινησω μεχρι να προοδευσω σιγα σιγα σε προηγουμενα επιπεδα. Occlusion Training διαβαζω καλο, για ενδιαμεσες περιοδους deload intensity level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα βοηθησα εναν τυπα. Πιεσεις στηθους.

 

Εκανε πρωτο σετ 100 κιλα, δευτερο 120, εφτασε στα 160 να κανει δυο επαναληψεις. Να φανταστειτε εγω πιο πολυ χεζομουν απο αυτον. Μου λεει μην μασας, αυτα τα κιλα τα εχω. Οταν ημουν 25 χρονων εκανα μονες 220 κιλα.

 

Ο ανθρωπος ειναι δυνατος. Ηταν παλαιστης αλλα ενας τραυματισμος στην παλη τον εκανε να σταματησει. Μπηκε κρυος να παλεψει και την πατησε. Αναμεσα στον 4ο και 3ο συνδεσμο της σπονδυλικης στηλης εχει το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Φώτης χρειάζεται να ναι ελαφρύς για τις αθλοπαιδείες του. 

εσύ όπως και ο Μάου-μάου πρέπει να είστε τα στιβαρά τούμπανα του νήματος! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...