Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι Γ#%#^ στην δουλειά γι αυτο !

 

Εγώ Φώτη  τώρα εχω πάει 93.5 έχω ξεφύγει σαν μουλάρι έχω γίνει, το μόνο που μου αρέσει πάνω μου ειναι οτι έχουν μεγαλώσει πολυ τα χέρια χαχααχα , ολο λεω να χάσω 3-4 κιλα να κόψω λιγο αλλά ολο τρώω δεν το έχω πάρει απόφαση ακόμη ! στα μεσα του μήνα  λεω να ξεκινήσω αυστηρή διατροφή μέχρι τα μέσα του άλλου θα χασω 4 καλα κιλα και στα 89 θα είμαι κομπλε  για να κάνουμε μια προπονησουλα παρέα να λιώσουμε το μαργαριτονι μην νομίζει οτι θα μας γλυτώσει!

Εξαλου εχει μπει στο πρόγραμμα απο πέρυσι οτι θα μας γνωρίσει τις φίλες της και οτι θα μας φιλοξενήσει στην βιλαρα της στην Τήνο, έχουμε μνήμη ελέφαντα να ξέρει  πως δεν ξεχνάμε τίποτα χαχαχααχαχ

ΑΡΑ ΚΟΝΟΜΗΣΕΣ !

Ρε μλκς πηρατε πολυ   τι 93 κιλα  και εσυ και ο αλεξ ειναι γομαρι  by default   ,χμμμ πρεπει να αναθεωρησω  δεν μπορει να σκασω τσιρος εγω δεν παει θα ξεφτιλιστουμε χαχαχα.Θα πεσω πιο  λιγα κιλα :P

H margarita δεν εχει μονο βιλαρα ,mansion  εχει στην Τηνο  μια πλαγια  λοφου που καταληγει στην Θαλασσα ολη δικη της .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

 

Αλεξ μαλλον θα σαι πολυ καλος αλλου και με πολυ εξυπνο μυαλο.(με ολο το θαρρος, δεν το λεω προσβλητικα να ξερεις)

 

lol  :-D

Ρε μλκς πηρατε πολυ   τι 93 κιλα  και εσυ και ο αλεξ ειναι γομαρι  by default   ,χμμμ πρεπει να αναθεωρησω  δεν μπορει να σκασω τσιρος εγω δεν παει θα ξεφτιλιστουμε χαχαχα.Θα πεσω πιο  λιγα κιλα :P

H margarita δεν εχει μονο βιλαρα ,mansion  εχει στην Τηνο  μια πλαγια  λοφου που καταληγει στην Θαλασσα ολη δικη της .

 

εγώ φέτος με τις πρωτεΐνες και τα γάλατα όντως είδα πολύ δυνατές αλλαγές. 

 

maus με είδες 83 .. που να δεις 87.5

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω μια περιοδο επινα πολυ γαλα και τρια σκουπ πρωτεινη καθημερινα και ειχα δει το σωμα μου να ξεφευγει.

 

Τωρα κατεβηκα στα δυο σκουπ, ενω το γαλα το μειωσα στο 0,300λιτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ φέτος με τις πρωτεΐνες και τα γάλατα  και με μια μόνο προπόνηση με τον Mau όντως είδα πολύ δυνατές αλλαγές. 

                    

                                                                χαχαχαχαα   :-D

-------

πήρα να δοκιμάσω αυτό σημερα 25 γρ πρωτεινης στα 2 ευρω απο το σ.μαρκετ

?ACT=34&f=arla-414__big_4x3.jpg&fid=49&d

 

Μια και τελευταία ήταν δεν το ξαναπαίρνω θα πάμε 100 κιλά με αυτό, πρέπει να έχει της πανάγιας τα μάτια μέσα

όποιος θέλει να βάλει κιλά , προτείνεται ανεπιφύλακτα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

                                                                χαχαχαχαα   :-D

-------

πήρα να δοκιμάσω αυτό σημερα 25 γρ πρωτεινης στα 2 ευρω απο το σ.μαρκετ

?ACT=34&f=arla-414__big_4x3.jpg&fid=49&d

 

Μια και τελευταία ήταν δεν το ξαναπαίρνω θα πάμε 100 κιλά με αυτό, πρέπει να έχει της πανάγιας τα μάτια μέσα

όποιος θέλει να βάλει κιλά , προτείνεται ανεπιφύλακτα

E   ναι ρε αυτο κανει μπαμ απο μακρια πως εχει πολυ σαβουρα μεσα ,πως την πατησες ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την πάτησα ρε συ , το δοκίμασα αφου σου λεω τρώω τα παντα ολα τώρα !

Σε ζηλευω εγω  εδω και 2 μερες τρωω τα  @@ μου και θα συνεχιστει για πολυυυυ αυτο ακομα .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγώ μόλις πέτυχα κ έφτιαχνα κάτι τόσο γαμάτο την καταβρήκα με τον όγκο χαχα, κανα 2 τη μέρα ήταν στάνταρ 

 post-353959-0-14260100-1460127147_thumb.jpg

μέσα είχε 400γρ μήλα σε χοντρές φέτες π είχαν γίνει σαν ζελέ , σταφίδες κ ξυρούς καρπούς 

καλή φάση αλλα μη ρωτήσει κανένας για συνταγές γιατι βαριέμαι τρελά , αυτές τις μέρες με έχει πιάσει μια αδιαφορία κ βαρεμάρα απο άλλο πλανήτη , 
όχι η κακή που δεν ξέρεις τι να κάνεις , η άλλη που θες να αράζεις στον ήλιο κ να κοιμάσαι 4-5 ώρες το μεσημέρι αχχαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ζέστη .... βάλτε κάνα αποσμητικό, θα ψοφήσουμε από τώρα και ακόμα δεν μπήκε καλοκαίρι...
αύριο θα βάψω τα μαλλιά μου και μετά θα πάω για προπόνηση. 


Άλεξ, δώσε και σε μας λίγη από τη περιττή σου μυική μάζα.

Φώτη, πέρασαν μόνο δύο μέρες και άρχισες τη γκρίνια; ωχ... 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ζέστη .... βάλτε κάνα αποσμητικό, θα ψοφήσουμε από τώρα και ακόμα δεν μπήκε καλοκαίρι...

αύριο θα βάψω τα μαλλιά μου και μετά θα πάω για προπόνηση. 

Άλεξ, δώσε και σε μας λίγη από τη περιττή σου μυική μάζα.

 

Φώτη, πέρασαν μόνο δύο μέρες και άρχισες τη γκρίνια; ωχ... 

 

τι εννοείς μέχρι εκεί μυρίσαν οι μασχάλες μου ?  :wacko: 

αχχαχ εγώ πάντα βάζω κ το χειμώνα ,μπάνιο κ στα καπάκια αποσμιτικό , δε μπορώ να νιώθω βρώμικος θέλω να ξεκολλήσω το πετσί μου xD

 

Πω καλά τώρα σιγά σιγά να δεις πάγκους με ιδρώτες ...... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ισοθερμιδικά αλλά ώρες-ώρες με πιάνει μια απίστευτη ΠΕΙΝΑ. Είναι επειδή ο οργανισμός καίει λίπος; Το έχει ζήσει και άλλος αυτό; 2 βδομάδες τώρα έχω ανεβάσει τη διατροφή κάπου 500 θερμίδες, με αντίστοιχη αύξηση καύσεων, η κοιλιά πέφτει σταθερά αλλά αυτή η ΠΕΙΝΑ δεν παλεύετε! 

 

Η συζήτηση που έχετε πιάσει εδώ και 2-3 σελίδες είναι στυλ φραπέ στην παραλία, αραλίκι, κιεχειοθεόςναουμε. Καλή φάση, αυθεντικά ελληνική, γουστάρω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

                                                                χαχαχαχαα   :-D

-------

πήρα να δοκιμάσω αυτό σημερα 25 γρ πρωτεινης στα 2 ευρω απο το σ.μαρκετ

?ACT=34&f=arla-414__big_4x3.jpg&fid=49&d

 

Μια και τελευταία ήταν δεν το ξαναπαίρνω θα πάμε 100 κιλά με αυτό, πρέπει να έχει της πανάγιας τα μάτια μέσα

όποιος θέλει να βάλει κιλά , προτείνεται ανεπιφύλακτα

 

Το πήρα κι εγώ αυτό με την ελπίδα να γίνω μάου χαχαχα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε Φωτη τι εχουν οι φώτο μου  δηλαδή ?

 

                                     :-D :-)

 

 

 

TriLoBiTe εισαι τούμπανος στο χιούμορ εσυ , δεν έχεις ανάγκη :)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ισοθερμιδικά αλλά ώρες-ώρες με πιάνει μια απίστευτη ΠΕΙΝΑ. Είναι επειδή ο οργανισμός καίει λίπος; Το έχει ζήσει και άλλος αυτό; 2 βδομάδες τώρα έχω ανεβάσει τη διατροφή κάπου 500 θερμίδες, με αντίστοιχη αύξηση καύσεων, η κοιλιά πέφτει σταθερά αλλά αυτή η ΠΕΙΝΑ δεν παλεύετε! 

 

Η συζήτηση που έχετε πιάσει εδώ και 2-3 σελίδες είναι στυλ φραπέ στην παραλία, αραλίκι, κιεχειοθεόςναουμε. Καλή φάση, αυθεντικά ελληνική, γουστάρω.

ναι, αρχίζεις και καις Γιάννη, η πτώση της κοιλιάς το μαρτυρεί. διατήρησε αυστηρά το ποσοστό πρωτεϊνης για να μην κινδυνεύσεις με καταβολισμό. 

 

ελπίζω να μην έχεις νεύρα σαν του Φώτη ... 

 

να δω και γω πως θα αντέξω το αίσθημα της πείνας παράλληλα με το τρελό ακαδημαικό πρες :/ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε Φωτη τι εχουν οι φώτο μου  δηλαδή ?

 

                                     :-D :-)

attachicon.gifimg1460128543753.png

 

 

TriLoBiTe εισαι τούμπανος στο χιούμορ εσυ , δεν έχεις ανάγκη :)

 

Καλό το χιούμορ αλλά πρέπει να τουμπανιάσουν και τα χεράκια αντίστοιχα  :-)  Ρε μόλις το είδα στο σούπερμαρκετ είπα εδώ είμαστε γυάλισε το μάτι μου χαχαχα. Το γαμώτο είναι πως νόμιζα ότι δεν έχει συντηρητικά αλλά όταν γύρισα στο σπίτι είδα πως έχει καραγεννάνη που σαν όνομα με τρομάζει :ρ  (βέβαια αν δεις τα σοκολατούχα όλα την περιέχουν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...