Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ φέτος για το καλοκαίρι θα γίνω κομμάτια για το γαμώτο μια φορά, βρήκα την όρεξη να κάνω σωστή γράμμωση κ όχι πασαλείμματα με βιασύνες , αλλα απότι βλέπω κ νιώθω θα κρατηθώ κ μετά σε bf μέχρι 12-13% κ κάτω, δεν βλέπω κάποιο νόημα στο πάνω κάτω , ιδικά τώρα που ποιο πολύ λίπος θα βάζω παρα μυς ,δοκίμασα αυτά π ήθελα να δοκιμάσω, είδα τι δουλεύει κ πως , ε ας περάσουν κ 10 χρόνια για να φτάσω τέρμα , σκοτίστηκα 
 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ενταξει εσυ μου ριχνεις και ενα κεφαλι λογικο ειναι το βαρος σου .Εγω ειμαι 81  τωρα και για να στεγνωσω πολυ καλα πρεπει να παω 76-77 ,Απο αργεντινη ειχα γυρισει  74...

Αλλα ξενερωνω γιατι  αυτα ειναι γυναικεια κιλα πφφφ

 

Άμα κάνεις recomp Φώτη για να πέσεις σε 12%bf στα 81 κιλά που είσαι τώρα και να μείνεις σταθερά εκεί, πόσο καιρό θα σου πάρει; 1 χρόνο; 1 1/2; Γιατί δεν το κάνεις κι είσαι πάνω κάτω χειμώνα καλοκαίρι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα κάνεις recomp Φώτη για να πέσεις σε 12%bf στα 81 κιλά που είσαι τώρα και να μείνεις σταθερά εκεί, πόσο καιρό θα σου πάρει; 1 χρόνο; 1 1/2; Γιατί δεν το κάνεις κι είσαι πάνω κάτω χειμώνα καλοκαίρι;

Γιατι μου αρεσει το φαγητο !

Ρε Γιαννη εγω δεν κανω μονο βαρη  κανω 300 πραγματα και αεροβια  πολυ υψηλης εντασης στο βουνο δεν βγαινουν ολα αυτα με τοσο χαμηλο βαρος .

Οποτε αυτο που δουλευει στο σωμα μου ειναι  κιλα για χειμωνα που βγαζω το βαρυ προγραμμα η΄παω εξω σε αποστολες(και που τα χανω εκει κατα την διαρκεια ) και απο ανοιξη -καλοκαιρι που συνηθως ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα  ριχνω το βαρος και το  ποσοστο λιπους.

Α! επισης μου αρεσει και το φαγητο .

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:(

 

I feel you

 

Μα είναι θέμα επιλογής από άποψη μυικής μάζας έχω παραπάνω από όσο χρειάζεται για να είμαι φέτες στα 80.  

 

Επίσης δεν μου φαίνεται και τόσο δύσκολο, μπορώ να κάνω Interment fasting κτλ διατροφή ερημίτη τα έχω ξανακάνει αυτά. Απλά δεν βλέπω το λόγο. 

 

Προτιμώ να είμαι σε μια φάση που διατηρείται το ίδιο όλο το χρόνο. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσένα alex σου πάει η μάζα γιατι είσαι ψηλός , εγώ επειδή είμαι κοντός προτιμώ να είμαι γραμμωμένος γιατι μοιάζω ακόμα ποιο κοντός σε όγκο. Όχι οτι άκουσα αρνητικά σχόλια όταν είχα φτάσει στο max φέτος , ίσα ίσα που μ έλεγαν όλοι πως έγινα μασίφ , δεν είχα πετάξει κοιλιές @ 90kg αλλα δεν μπορώ να πω πως ένιωθα άνετα απο θέμα λειτουργικότητας αλλα και well being feeling 

με βλέπω να την κρατάω from now on για πάντα την αερόβια , στη χειρότερη κάθε δεύτερη μέρα , μου άλλαξε το αναπνευστικό απο την ώρα που την άρχισα ξανά κ σε εμένα π έχω άσθμα  με φέρνει στα ίσια μου 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι θέμα επιλογής από άποψη μυικής μάζας έχω παραπάνω από όσο χρειάζεται για να είμαι φέτες στα 80.  

 

Επίσης δεν μου φαίνεται και τόσο δύσκολο, μπορώ να κάνω Interment fasting κτλ διατροφή ερημίτη τα έχω ξανακάνει αυτά. Απλά δεν βλέπω το λόγο. 

 

Προτιμώ να είμαι σε μια φάση που διατηρείται το ίδιο όλο το χρόνο. 

Εγω Αlex θα το εκανα οπως ειπε και ο Vapir ( αν και  ο σωματοτυπος σου ειναι συμμετρικος ετσι οπως ειναι τωρα ) για μια φορα ετσι για το γαμωτο ,plus  θα τρελαινεις και την γυναικα ,σλαλομ στο αναγλυφο με την γλωσσα θα κανει !

Ο μαου γιατι δεν απανταει ντρεπεται?:P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα είναι θέμα επιλογής από άποψη μυικής μάζας έχω παραπάνω από όσο χρειάζεται για να είμαι φέτες στα 80.

 

Επίσης δεν μου φαίνεται και τόσο δύσκολο, μπορώ να κάνω Interment fasting κτλ διατροφή ερημίτη τα έχω ξανακάνει αυτά. Απλά δεν βλέπω το λόγο.

 

Προτιμώ να είμαι σε μια φάση που διατηρείται το ίδιο όλο το χρόνο.

 

 

Alex fasting λέει να κάνεις?όντως έχει τα αποτελέσματα που υπόσχεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Αlex θα το εκανα οπως ειπε και ο Vapir ( αν και  ο σωματοτυπος σου ειναι συμμετρικος ετσι οπως ειναι τωρα ) για μια φορα ετσι για το γαμωτο ,plus  θα τρελαινεις και την γυναικα ,σλαλομ στο αναγλυφο με την γλωσσα θα κανει !

Ο μαου γιατι δεν απανταει ντρεπεται? :P

 

Οσον αφορά την γυναίκα 

 

-Μου λέει ότι παρά έγινα γομάρι να σταματήσω να βάζω μυς 

-Προσπαθεί να με ταΐσει όσο μπορεί γιατί είμαι "καημένος". 87 δεν είναι τίποτα, λέει να πάω 90+

-Ποτέ δεν ενδιαφερόταν για την εμφάνιση μου, ακόμα και πριν ξαναρχίσω gym δεν την ένοιαζε καθόλου. 

-Όταν τα πρώτο φτιάξαμε δεν είχα μία οπότε δεν είναι στα $$ το θέμα lol :D

 

οι γυναίκες του forum ας βοηθήσουν στο decryption μπας και βγάλω άκρη

 

 

Alex fasting λέει να κάνεις?όντως έχει τα αποτελέσματα που υπόσχεται ?

 

Για cut ναι δουλεύει φοβερά. Για recomp έχει τα ίδια αποτελέσματα με μια καθαρή διατροφή. Για όγκο είναι ηλίθιο να κάνεις IF

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορά την γυναίκα 

 

-Μου λέει ότι παρά έγινα γομάρι να σταματήσω να βάζω μυς 

-Προσπαθεί να με ταΐσει όσο μπορεί γιατί είμαι "καημένος". 87 δεν είναι τίποτα, λέει να πάω 90+

-Ποτέ δεν ενδιαφερόταν για την εμφάνιση μου, ακόμα και πριν ξαναρχίσω gym δεν την ένοιαζε καθόλου. 

-Όταν τα πρώτο φτιάξαμε δεν είχα μία οπότε δεν είναι στα $$ το θέμα lol :D

 

οι γυναίκες του forum ας βοηθήσουν στο decryption μπας και βγάλω άκρη

Αν έχεις παιδιά που έφυγαν για σπουδές, τότε είσαι το παιδί της :D

Άλεξ, ξεκίνα να διαβάζεις

 

ante7.jpg

Παλιά έκδοση..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο μαου γιατι δεν απανταει ντρεπεται? :P

Γιατι Γ#%#^ στην δουλειά γι αυτο !

 

Εγώ Φώτη  τώρα εχω πάει 93.5 έχω ξεφύγει σαν μουλάρι έχω γίνει, το μόνο που μου αρέσει πάνω μου ειναι οτι έχουν μεγαλώσει πολυ τα χέρια χαχααχα , ολο λεω να χάσω 3-4 κιλα να κόψω λιγο αλλά ολο τρώω δεν το έχω πάρει απόφαση ακόμη ! στα μεσα του μήνα  λεω να ξεκινήσω αυστηρή διατροφή μέχρι τα μέσα του άλλου θα χασω 4 καλα κιλα και στα 89 θα είμαι κομπλε  για να κάνουμε μια προπονησουλα παρέα να λιώσουμε το μαργαριτονι μην νομίζει οτι θα μας γλυτώσει!

Εξαλου εχει μπει στο πρόγραμμα απο πέρυσι οτι θα μας γνωρίσει τις φίλες της και οτι θα μας φιλοξενήσει στην βιλαρα της στην Τήνο, έχουμε μνήμη ελέφαντα να ξέρει  πως δεν ξεχνάμε τίποτα χαχαχααχαχ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα ποδια με drop σε leg extensions (οχι ολη την κινηση για να μην την ακουν τα γονατα), leg press και δικεφαλο.

Στο leg press στο τελευταιο set ζαλιστηκα λιγο και γενινα τοσο ιδρωτα σε ποδια και cardio πρωτη φορα.

Αυριο ωμους και στηθος, θα δοκιμασω και το ζουλιγμα του κουνουπιου του Μαους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κερκυραιε πινε νερο παρα πολυ τωρα με τις ζεστες.

 

Στα ποδια μην το παρακανεις με τα ντροπ σετ. Καλυτερα κρατα μονο για το τελευταιο σετ.

 

Εφαγες πριν πας τζιμ;

 

Αλεξ μαλλον θα σαι πολυ καλος αλλου και με πολυ εξυπνο μυαλο.(με ολο το θαρρος, δεν το λεω προσβλητικα να ξερεις)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Μπορούμε να γράφουμε εδώ και για τραυματισμούς?

 

Εδώ και 2,5 χρόνια ταλαιπωρούμαι από σησαμοειδίτιδα...

Υπάρχει κάποιος με το ίδιο πρόβλημα να μου προτείνει λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...