Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Όχι ακόμη. Προς θεού. Έχω και αστράγαλο ακόμη. Ετοιμάζω το πρόγραμμα για το μετά.

 

Προς το παρόν πάω μόνο για χαλαρές βόλτες με ποδήλατο να δουλέψει λίγο η καρδιά χωρίς πολλά πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ακόμη. Προς θεού. Έχω και αστράγαλο ακόμη. Ετοιμάζω το πρόγραμμα για το μετά.

 

Προς το παρόν πάω μόνο για χαλαρές βόλτες με ποδήλατο να δουλέψει λίγο η καρδιά χωρίς πολλά πολλά.

Ακόμα και αυτό μόνο με pass από τον θεραπευτή σου...

εγώ μόνο σε ελλειπτικό θα έκανα cardio παντώς τύπου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη ρώτησα χθες τί μπορώ να κάνω από ασκήσεις κλπ. Μου είπε τις 3 πρώτες μέρες να μην κάνω τίποτα. Μετά μόνο χαλαρά πράγματα. Οριακά και το ποδήλατο μου είπε λόγω κραδασμών.

 

Μία μέρα πριν ξεκινήσω τη θεραπεία που έκανα αυτή τη διαδρομούλα δεν ένιωσα τίποτα πουθενά..μόνο ο πισινός μου πιάστηκε λόγω σέλας. Θα κάνω άλλη μία φορά ποδήλατο το ΣΚ και μετά θα αφεθώ τελείως τις επόμενες 2 εβδομάδες, λογικά με ύπνους και τα μεσημέρια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 χρονων ετων σημερα, θυμαμαι οταν ημουν στα 20 σκεφτομουν ποσο τραγικο θα ταν να παω στα 30...

Στην καλυτερη κατασταση απο αποψη φυσικης καταστασης τα τελευταια 15 χρονια και με ελαχιστες ασπρες τριχες...

64 χρονια για τα 100...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πρώτη φορά που έκανα αυτό που πιέζεις με τα χέρια,έρχεται και μ λέει ένας στην ηλικία μου περίπου,φίλε αυτό γιατί το κάνεις και τον λέω τι σε νοιάζει,κοίτα την δουλεια σου γτ δεν ήξερα τι να απαντήσω χαχαχαχαχαχα

 

Την επόμενη μέρα κατάλαβα το πρήξιμο και υποψιάστηκα ότι είναι από αυτό καλά που το διευκρινίσε ο μάου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κώστα, για κοιλιακούς κάνε ρόδα. Το σκουοτ των κοιλιακών ενα πραμα. Αλλα προσοχή με τη μέση.

Δεν έχουμε ρόδα στο γυμναστήριο :( αξίζει να πάω να αγοράσω ?

Να ρωτήσω...έστω ότι κάποιος πάει γυμναστήριο και δεν έχει κάνει ποτέ κοιλιακούς άμα πέσει χαμηλά σε λίπος 8% πχ

Θα φανούν σωστά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουμε ρόδα στο γυμναστήριο :( αξίζει να πάω να αγοράσω ?

Να ρωτήσω...έστω ότι κάποιος πάει γυμναστήριο και δεν έχει κάνει ποτέ κοιλιακούς άμα πέσει χαμηλά σε λίπος 8% πχ

Θα φανούν σωστά ?

Αν δεν έχει κάνει ποτέ κοιλιακούς, τότε θα είναι οι κοιλιακοί που έχουν όλα τα αδύνατα-αγύμναστα γυμνασιόπαιδα => Δεν είναι γυμνασμένοι κοιλιακοί.

 

Όπως είχε αναφερθεί και πιο παλιά, είναι σα να λες ότι έχεις μεγάλα φυσικά βυζιά ενώ είσαι χοντρή.

 

@δεμετρα_

Δεν το έπιασα αυτό με το Bruce Lee. Για μένα είναι τιμητικό να είσαι σαν τον Bruce.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε 10 ευρώ δεν κάνει Κώστα. Σαφώς κι αξίζει να την αγοράσεις.

 

Λίγα λόγια για τον Bruce Lee. Κάποιοι παππούδες σαν τον Μαους με αυτόν μεγαλώσανε. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θα γίνω ποτέ φέτες όπως εσύ ρε. 

 

Είμαι 87.5 και θέλω να πέσω στα 85 και να μείνω εκεί για recomp όσο χρειαστεί για να φαίνονται οι 4 πάνω. Δεν με νοιάζουν τα καλοκαίρια και οι χειμώνες δεν είμαι τέντυ μπόης σαν εσένα :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θα γίνω ποτέ φέτες όπως εσύ ρε. 

 

Είμαι 87.5 και θέλω να πέσω στα 85 και να μείνω εκεί για recomp όσο χρειαστεί για να φαίνονται οι 4 πάνω. Δεν με νοιάζουν τα καλοκαίρια και οι χειμώνες δεν είμαι τέντυ μπόης σαν εσένα :D

Ενταξει εσυ μου ριχνεις και ενα κεφαλι λογικο ειναι το βαρος σου .Εγω ειμαι 81  τωρα και για να στεγνωσω πολυ καλα πρεπει να παω 76-77 ,Απο αργεντινη ειχα γυρισει  74...

Αλλα ξενερωνω γιατι  αυτα ειναι γυναικεια κιλα πφφφ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...