Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο τζιμ δε χωρας ουτε να περπατησεις πια. Ποοοο, και σε σας ετσι ειναι;

 

Σε εμας ξεκινησε ηδη. Αλλαξα και τις προπονησεις μου σε πρωινες ωρες γιατι μετα τις 5 το απογευμα γινεται της πτανας εκει μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

προφανώς για την αφαίρεση αυτού δεν γίνεται όλη η διαδικασία; 

 

Όχι δεν ήταν για αυτό το λόγο...δε θα υπήρχε λόγος να γίνει τέτοια τομή σε αυτή την περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν νομίζω να υπάρχει άτομο καλά στα μυαλά του που πάει να τον/την κόψουν για να αφαιρέσουν λίπος  
υπάρχει και η δίαιτα/άσκηση , κάτι που δυστυχώς δεν επιδιορθώνει ανοιχτό κοιλιακό τοίχωμα  
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν νομίζω να υπάρχει άτομο καλά στα μυαλά του που πάει να τον/την κόψουν για να αφαιρέσουν λίπος  

υπάρχει και η δίαιτα/άσκηση , κάτι που δυστυχώς δεν επιδιορθώνει ανοιχτό κοιλιακό τοίχωμα  

 

 

Gather round kids, story time (και ειναι true story, οχι μουφες)

 

Κορη (μαυρη) υιοθετημενη απο λευκη οικογενεια upper mid class στο murica, εντελως dysfunctional ως ατομο με 2 παιδια στα 19 της, πηγε σε πλαστικο χειρουργο για να βγαλει το λιπος απο την κοιλια της να της το βαλουν στον κωλο για να φτιαξει το booty που παντα ονειρευοταν (αλλα δεν της χαρησε η φυση).  :shock:  :shock:  :shock:

 

Προφανως ομως δεν πηγε σε πλαστικο χειρουργο αλλα στον κρεοπωλη της γειτονιας. Εκανε 11 εγχειρησεις συνολικα, επαθε σηψαιμια και πεθανε.   :-(

 

Ενταξει, δεν ηταν μεγαλη ιστορια.

 

ps: Χιονιζει παλι γμτ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gather round kids, story time (και ειναι true story, οχι μουφες)

 

Κορη (μαυρη) υιοθετημενη απο λευκη οικογενεια upper mid class στο murica, εντελως dysfunctional ως ατομο με 2 παιδια στα 19 της, πηγε σε πλαστικο χειρουργο για να βγαλει το λιπος απο την κοιλια της να της το βαλουν στον κωλο για να φτιαξει το booty που παντα ονειρευοταν (αλλα δεν της χαρησε η φυση).  :shock:  :shock:  :shock:

 

Προφανως ομως δεν πηγε σε πλαστικο χειρουργο αλλα στον κρεοπωλη της γειτονιας. Εκανε 11 εγχειρησεις συνολικα, επαθε σηψαιμια και πεθανε.   :-(

 

Ενταξει, δεν ηταν μεγαλη ιστορια.

 

ps: Χιονιζει παλι γμτ.

Ακριβώς αυτό (όχι για τα ευαίσθητα στομάχια):

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μόνη επέμβαση που θα έκανα είναι η προσθετική στήθους. Εκεί η γυμναστική σηκώνει τα χέρια ψηλά. 
ακόμα και ο κώλος και η κοιλιά με μακροχρόνια προσπάθεια συν την επιμονή και την υπομονή, φτιάχνουν. 
έμαθα ότι για την πλαστική του στήθους πληρώνει και συμμετοχή το ΙΚΑ .... ω ναι !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gather round kids, story time (και ειναι true story, οχι μουφες)

 

Κορη (μαυρη) υιοθετημενη απο λευκη οικογενεια upper mid class στο murica, εντελως dysfunctional ως ατομο με 2 παιδια στα 19 της, πηγε σε πλαστικο χειρουργο για να βγαλει το λιπος απο την κοιλια της να της το βαλουν στον κωλο για να φτιαξει το booty που παντα ονειρευοταν (αλλα δεν της χαρησε η φυση).  :shock:  :shock:  :shock:

 

Προφανως ομως δεν πηγε σε πλαστικο χειρουργο αλλα στον κρεοπωλη της γειτονιας. Εκανε 11 εγχειρησεις συνολικα, επαθε σηψαιμια και πεθανε.   :-(

 

Ενταξει, δεν ηταν μεγαλη ιστορια.

 

ps: Χιονιζει παλι γμτ.

καλά και μια χοντρή είχε πάει ίδια μέρα με εμένα για ίδια επέμβαση, δεν είχε χάσει βάρος , ήταν απλά μια κλασική χοντρή π ήθελε να μαζέψει τις κοιλιές της νομίζοντας πως αυτή η επέμβαση έχει σχέση με αδυνάτισμα ή χάσιμο λίπους , αλλα αφού πλήρωνε κ έχωνε φακελάκια οι γιατροί τότε είπαν οκ με χαμόγελο μέχρι τα αφτιά (η μάνα της τα έλεγε). Το αποτέλεσμα ήταν να σπάσουν τα ράμματα της και να μολυνθεί,να περάσει 2 μήνες στο νοσοκομείο (εγώ έκατσα λίγες μέρες) να αποκτήσει μια αποκρουστική υπερμεγέθη ουλή και πολλά άλλα.

Εγώ πήγα με κοιλιά flat γραμμωμένος να την κάνω κ δεν είχα κανένα θέμα, στους 1,5- 2 μήνες είχα αρχίσει γυμναστήριο προσέχοντας βέβαια τις ασκήσεις να είναι απομόνωσης , να μην χτυπάνε στους κοιλιακούς . 

 

στην κοιλιοπλαστική δεν αφαιρείται και το υποδόριο λίπος; εκεί κάτι κάνουν και με το έξτρα δέρμα. 

αφαιρούν το έξτρα δέρμα με το έξτρα λίπος , αφαιρούν οτι δεν έπρεπε να υπάρχει εκεί , αν σου αφαιρέσουν το υποδόριο λίπος το αποτέλεσμα θα είναι να βγεις παραμορφωμένη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αφαιρούν το έξτρα δέρμα με το έξτρα λίπος , αφαιρούν οτι δεν έπρεπε να υπάρχει εκεί , αν σου αφαιρέσουν το υποδόριο λίπος το αποτέλεσμα θα είναι να βγεις παραμορφωμένη 

ναι για το έξτρα λίπος στον υποδόριο ιστό μιλούσα καλέ. αλλά γιατί σκίζονται και οι κοιλιακοί; (το γράφω και πονάνε οι δικοί μου φαντάσου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μόνη επέμβαση που θα έκανα είναι η προσθετική στήθους. Εκεί η γυμναστική σηκώνει τα χέρια ψηλά. 

ακόμα και ο κώλος και η κοιλιά με μακροχρόνια προσπάθεια συν την επιμονή και την υπομονή, φτιάχνουν. 

έμαθα ότι για την πλαστική του στήθους πληρώνει και συμμετοχή το ΙΚΑ .... ω ναι !!! 

και για επιδιόρθωση ανοιχτού κοιλιακού τοιχόματος κ για αφαίρεση περίσιου δέρματος στο κάτω μέρος της κοιλιάς επίσης δεν γίνεται τίποτα με την γυμναστική όμως μάντεψε , δεν σε καλύπτει κανένα ταμείο γιαυτά επειδή όπως λένε θα πρέπει να έχεις χάσει τα κιλά με δαχτυλίδι για να μπορείς να τους το αποδείξεις οτι είχες κιλά κ απέκτησες το πρόβλημα !!! DAFUG 

ναι για το έξτρα λίπος στον υποδόριο ιστό μιλούσα καλέ. αλλά γιατί σκίζονται και οι κοιλιακοί; (το γράφω και πονάνε οι δικοί μου φαντάσου)

γιατι αν είσαι 2 φορές το βάρος σου η κοιλιά φτάνει στο θεό , ένα βήμα πριν να διπλώσει οπότε το κοιλιακό τοίχωμα σπάει (με έσωσε οτι είχα κ πολλά κιλά στα πόδια ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το στήθος δεν ζητάνε αποδεικτικό, δύο περιπτώσεις που έκαναν και οι δύο μου ανέφεραν για συνεισφορά του ικα (προφανώς μερική κάλυψη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...