Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Vapir

 

Όσο ήμουν και εγώ πιτσιρικάς ως ψηλόλιγνος είχα γραμμωμένους κοιλιακούς...καθώς μεγάλωνα φυσικά έφυγαν...

Πριν καμιά 20αριά περίπου χρόνια αναγκάστηκα να κάνω και ένα χειρουργείο όπου η τομή ήταν αρκετά μεγάλη (πχ απο το στέρνο εως κάτω του αφαλού...)

 

Είμαι περίεργος αν κάποτε αξιωθώ να δω τους κοιλιακούς μου...πως θα είναι... Γι αυτό σε ρώτησα μήπως είχες κάποιο παρόμοιο θέμα !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

το κάνεις επίτηδες τώρα αυτό έτσι; ψοφάω για spin bike ..... 

και σκέψου ότι έχει ίση αξία με ένα smartphone τελευταίας χρονολογίας... 

 

 

εμένα είναι κάπου των 400 euro, ούτε ακριβό ούτε φθηνό , συμπαγής κατασκευή full σίδερο . Δεν το χρησιμοποιούσα μέχρι τώρα , μόνο μια φορά για 2-3 μέρες σε γράμμωση αλλα λόγο οτι έτρεχα στο διάδρομο δεν το αξιοποίησα , βλέπεις τις πρώτες μέρες μέχρι να συνηθίσω πιανόταν ο κώλος μου , καθόμουν λάθος i guess 

 

@Vapir

 

Όσο ήμουν και εγώ πιτσιρικάς ως ψηλόλιγνος είχα γραμμωμένους κοιλιακούς...καθώς μεγάλωνα φυσικά έφυγαν...

Πριν καμιά 20αριά περίπου χρόνια αναγκάστηκα να κάνω και ένα χειρουργείο όπου η τομή ήταν αρκετά μεγάλη (πχ απο το στέρνο εως κάτω του αφαλού...)

 

Είμαι περίεργος αν κάποτε αξιωθώ να δω τους κοιλιακούς μου...πως θα είναι... Γι αυτό σε ρώτησα μήπως είχες κάποιο παρόμοιο θέμα !

όπως ήταν θα είναι , το σχήμα δεν αλλάζει , απλά είναι κριμένοι τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

classifieds-179314-0-57516600-1459776265_thumb.jpg

 

Ειπα να κανω μια μακαροναδα. Για τη σαλτσα σοταρα κρεμμυδι και πιπεριες και μετα προσθεσα τη ντοματα.

 

Συνοδεύτηκε απο λιγο τυρι μετςοβονε :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα είναι κάπου των 400 euro, ούτε ακριβό ούτε φθηνό , συμπαγής κατασκευή full σίδερο . Δεν το χρησιμοποιούσα μέχρι τώρα , μόνο μια φορά για 2-3 μέρες σε γράμμωση αλλα λόγο οτι έτρεχα στο διάδρομο δεν το αξιοποίησα , βλέπεις τις πρώτες μέρες μέχρι να συνηθίσω πιανόταν ο κώλος μου , καθόμουν λάθος i guess 

 

όπως ήταν θα είναι , το σχήμα δεν αλλάζει , απλά είναι κριμένοι τώρα

 

 

Απλά επειδή ανοίχτηκε όλη η κοιλιά λέω..δεν κόπηκαν μύες ?

Θυμάμαι μετά το χειρουργείο δε μπορούσα να στηριχτώ καν...λες και δεν είχα κοιλιακούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά επειδή ανοίχτηκε όλη η κοιλιά λέω..δεν κόπηκαν μύες ?

Θυμάμαι μετά το χειρουργείο δε μπορούσα να στηριχτώ καν...λες και δεν είχα κοιλιακούς

ναι κόπηκαν , απλά θέλω να πιστεύω πως ο γιατρός σου δεν ήταν χασάπης , αλλιώς δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κόπηκαν , απλά θέλω να πιστεύω πως ο γιατρός σου δεν ήταν χασάπης , αλλιώς δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας 

 

Ευελπιστώ κάποια στιγμή να τους δώ και στον καθρέπτη...απλά επειδή αυτό θα αργήσει.... αναρωτιέμαι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειπα να κανω μια μακαροναδα. Για τη σαλτσα σοταρα κρεμμυδι και πιπεριες και μετα προσθεσα τη ντοματα.

 

Συνοδεύτηκε απο λιγο τυρι μετςοβονε :D

Ποοοο Μετσοβονε το αγαπημενο μου, γενικα τρωω ελαχιστα ειδη τυριων αυτο ειναι μεσα στα 3 .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοοο Μετσοβονε το αγαπημενο μου, γενικα τρωω ελαχιστα ειδη τυριων αυτο ειναι μεσα στα 3 .

 

Καλό είναι αλλά άμα έχει φάει 3 τόνους το βαριέσαι κάποια στιγμή ! χαχα...

Εμείς το έχουμε πάει σε άλλο επίπεδο...

 

Λουκάνικο γεμιστό με τυρί μετσοβόνε... :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπε τι εγχειρηση εκανε.

α καλά, αν είπα χαζομάρα σόρρυ. 

 

όσο για το Γυμναστήριο, ναι έτσι είναι κάπως και θα χειροτερέψει μετά το Πάσχα, όλο τον Μάιο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...