Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορούσες να το σώσεις τζορτζ, να πεις ότι εννοούσες στην πρώτη θέση.

Ποια πρώτη θέση ρε φίλε, άσε να τερματίσω σε λογικό χρόνο για να δώσω ό,τι μπορώ στην ομάδα και βλέπουμε.☺

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

12936562_1046242165432510_61347928685372Kεφαλανιός. ... έχει γίνει αηδία ...

Παντως το αγαπαει και συνεχιζει.

 

Παγωτο μπανανα.

 

Δυο μπανανες στον καταψυκτη να παγωσουν

Βαζουμε τις μπανανες στο μπλεντερ, μαζι με λιγο γαλα και χτυπαμε.

 

Θα γινει κρεμα, μετα ξανα λιγο στο καταψύκτη, το βγαζουμε οποτε θελουμε και γινεται χαμος.

 

Έξτρα. Μπορουμε να βαλουμε πρωτεινη μεσα, οτι γευση θελουμε, ξηρους καρπους ή φυστικοβουτηρο, κακάο, ταχινι. Οχι ολα μαζι δεν ξερω τι γευση θα παρει.

 

 

Εξτρα2: μπορειτε να παρετε άνθος αραβοσιτου γιωτης, το απλο χωρις ζαχαρη που υπαρχη σε βανιλια, σοκολατα. Και να βαλετε δυο κουταλιες του γλυκου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κοιλιά είναι αηδία. Η πλάτη όπως φαινεται στον καθρέπτη, σπέρνει. Λογικά είναι τίγκα στο φάρμακο, έτσι;

 

Αγόρασα με 18€ ένα αντικολλητικό της Τεφάλ κι έκανα πριν λίγο την 1η μου ομελέτα δίχως καθόλου λάδι. Πολύ ωραία και τέρμα υγιεινή.

 

Ερώτηση: Άμα ρίξω κατευθείαν κρύο νερό στο τηγάνι του κάνω κακό; Καλύτερα να το αφήνω να κρυώσει μόνο του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγλια. Εδω μονο με τα κυαλια. Και αυτο πανεκριβα

H κοιλιά είναι αηδία. Η πλάτη όπως φαινεται στον καθρέπτη, σπέρνει. Λογικά είναι τίγκα στο φάρμακο, έτσι;

 

Αγόρασα με 18€ ένα αντικολλητικό της Τεφάλ κι έκανα πριν λίγο την 1η μου ομελέτα δίχως καθόλου λάδι. Πολύ ωραία και τέρμα υγιεινή.

 

Ερώτηση: Άμα ρίξω κατευθείαν κρύο νερό στο τηγάνι του κάνω κακό; Καλύτερα να το αφήνω να κρυώσει μόνο του;

Ναι αστο να κρυωσει μην μασας οτι και να κολλησει, απλα ριχνει μετα νερο να μουλιασει, το πλενεις με ενα σφουγγάρι απο το απαλο.

 

Αλλιως δεν θα αντέξει για πολυ καιρο το υλικο επιστρωσης και θα χαλασει

post-223961-0-60663800-1459619797_thumb.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κοιλιά είναι αηδία. Η πλάτη όπως φαινεται στον καθρέπτη, σπέρνει. Λογικά είναι τίγκα στο φάρμακο, έτσι;

 

 

 

όχι ρε natural είναι. Κρεατίνη πάντως παίρνει σίγουρα από ότι ξέρω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H κοιλιά είναι αηδία. Η πλάτη όπως φαινεται στον καθρέπτη, σπέρνει. Λογικά είναι τίγκα στο φάρμακο, έτσι;

 

 

Έχει και άλλες φώτος που η κοιλιά του φαίνεται οκ... η επιλογή βαρύνει τον uploader :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν παιρνει κατι, αλλα αυτα τα σωματα μοιάζουν εντελώς αφύσικα και προσωπικά τα βρίσκω άσχημα.

Μου αρεσει το σωμα του προπονητή του,γυμνασμένο χωρις υπερβολες στον όγκο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ηλιάδης έχει ασύλληπτη δυναμη για το δικό μου νου. Ασχολήθηκα για ένα περίπου χρόνο πριν 3-4 χρόνια με judo στο πανεπιστήμιο. Προπονητής μας ο κ. Καφενταράκης. Μερικές φορές έρχονταν μαζί μας για προπόνηση παιδιά που ασχολιόντουσαν με πρωταθλητισμό από το σύλλογο που έχουμε στο Βόλο. Τα μικρά, γυμνασιόπαιδα ας πούμε είχαν πάνω κάτω ίδια δύναμη με εμένα, 19-20 χρόνων τότε. Ένα παιδί, το οποίο έχει πάρει πανελλήνιων εφήβων, πολύ ψηλός, όταν έμπαινα μαζί του, απλά με μετακινούσε σαν μαριονέτα και ήταν αδύνατος. Μας έκανε ό,τι ήθελε.

 

Πλέον, που ασχολείται ένας φίλος με το judo στο Πανεπ. και έχει δει όλη την εξέλιξη, μου ειπε πως αυτο το παιδί "σπάει" και τον προπονητή του συλλόγου, ο οποίος τύπος ήταν superman για όλους. Και δε μιλάμε για όγκους τρελούς (σαν τον Ηλιάδη ας πούμε). Το παιδί αυτό είχαν συναντηθεί με Ηλιάδη (δε ξέρω τι) για προπόνηση ή κάτι τέτοιο. Είπαν πως έχει ασύλληπτη δύναμη. Οπότε δε μπορώ να φανταστώ για κανένα λόγο πως είναι να σου σφίγγει το χέρι ο Ηλιάδης. :D Έμαθα συγκεκριμένα για μία κίνηση η οποία δε φαίνεται να δουλεύει με τη λογική, αλλά ο Ηλιάδης τη βγάζει, λόγω ωμής δύναμης.

 

Τέρας.

 

Όσοι έχετε instagram ψάξτε εκεί βίντεο από προπόνηση. Δυστηχώς δεν έχω να σας στείλω links. Έχω δει τρελά πράγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...