Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Eνταξει ,δεν ξεχειλιζει και η θηλυκοτητα  βεβαια γουστα ειναι αυτα ...

Ε είναι και τα ρούχα και η κίνηση πάντως, εκτός φάσης δε θα ναι τόσο φρίκη. Δε νομίζω ότι παίζει να κάνεις ντεντλιφτ και να μη φαίνεσαι σαν ούννος :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε είναι και τα ρούχα και η κίνηση πάντως, εκτός φάσης δε θα ναι τόσο φρίκη. Δε νομίζω ότι παίζει να κάνεις ντεντλιφτ και να μη φαίνεσαι σαν ούννος :ρ

 

 

 

 

 

 

Oυνος? ειναι και μαμα :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει ,δεν ξεχειλιζει και η θηλυκοτητα  βεβαια γουστα ειναι αυτα ...

 

Μλκ, φαντάζεσαι να τα πάρει και να σε χώσει καμιά φάπα; 5 πόντους κάτω για πλάκα σε κατεβασε... :)

 

Υ.Γ. Μιλάω για την άλλη τύπισα στην προηγούμενη σελίδα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μλκ, φαντάζεσαι να τα πάρει και να σε χώσει καμιά φάπα; 5 πόντους κάτω για πλάκα σε κατεβασε... :)

 

Υ.Γ. Μιλάω για την άλλη τύπισα στην προηγούμενη σελίδα ;)

Aυτο που λες δεν παιζει με την καμμια ομως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ. Ποηντ τεηκεν.αλλά στα 20 κιλά σε παίρνει. Παραπάνω που ιδρώνεις, σφίγγεις δόντια κτλ;

 

Πωπω χάλια είναι η γκόμενα καθόλου δε θα θελα να είμαι σαν αυτή ε :ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ. Καλά μόνο εγώ βλέπω το πλαστικό και την αδυναμία αυτού του σώματος? Η τύπισσα άντε να πιάνει ροζ αλτήρες. Και δεν κάνει Deadlifts. Κάνει stifflegged deadlifts. Καλό γκομενάκι , αλλά ως εκεί. Υπάρχουν και functional καλά γκομενάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ντάξει ρε dakon αλλά ο πρωταρχικός μου στόχος δεν είναι να πλακώνω κόσμο ε
Δηλαδή πως να στο πω, αυτή και γκόμενο να μου έπαιρνε όχι φάπα δεν της έριχνα, θα της έλεγα ότι το αξίζει κιόλας :ρ

 

Έντιτ για το έντιτ: 'ντάξει, τωρα το έφτιαξες κάπως =ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννης όταν τελειώσεις τους ορθοστάτες πόσταρε οπωσδήποτε φωτογραφία. Α και πόσο σου έχουν κοστίσει στο περίπου για να τους φτιάξεις εσύ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουίζυ, έχεις ένα δίκιο για τη μουσική, αλλά έτσι κι αλλίως όταν ακούς με ακουστικά πωρώνεσαι πιο πολύ :ρ

 

Έχω ακουστικά, αλλά είναι σε χαμηλή έως μέτρια ένταση. Τα προσέχουμε τα αυτάκια μας, κρίμα είναι να κουφαθούμε σε μια 10ετία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο θα ρίξω τσιμέντο, μέχρι το Σ/Κ να τραβηξουν, από Δευτέρα τους στήνω στο γυμναστηριο και βάζω φώτο.

 

Τπτ δεν κόστισαν γιατί τα σίδερα, τσιμέντα, μπογιές υπάρχουν από προηγούμενες δουλειές. Τίποτα δεν πάει χαμένο ;)

 

Αν τα αγόραζα από την αρχη, χμ, 75% λιγότερο; Παραπάνω; Είδα π.χ. στο σκουτζ, μια μπάρα στα 13€. Ο σωλήνας μορφής να κοστίζει, ξέρω γω, 2€; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο θα ρίξω τσιμέντο, μέχρι το Σ/Κ να τραβηξουν, από Δευτέρα τους στήνω στο γυμναστηριο και βάζω φώτο.

 

Τπτ δεν κόστισαν γιατί τα σίδερα, τσιμέντα, μπογιές υπάρχουν από προηγούμενες δουλειές. Τίποτα δεν πάει χαμένο ;)

 

Αν τα αγόραζα από την αρχη, χμ, 75% λιγότερο; Παραπάνω; Είδα π.χ. στο σκουτζ, μια μπάρα στα 13€. Ο σωλήνας μορφής να κοστίζει, ξέρω γω, 2€; 

Τυχερός είσαι...εγώ σκέφτομαι να προσπαθήσω να φτιάξω ένα power rack αλλά δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με τέτοιες κατασκευές και δεν ξέρω πόσο μπορεί να μου βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν σχέδια για power rack στο internet με αποστάσεις και απόλα πάντως.

 

http://www.megafitness-shop.info/Kraftsport/Kraftgeraete-nach-Marken/Heavy-Duty/Heavy-Duty-Power-Rack-I--2523.html

 

Υπάρχουν βέβαια και καλές τιμές. ΓΙα τα μεταφορικά δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...