Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Δεν κανω ντροπ σε γαμπες γιατι εχει μονο ενα μηχανημα κι ειναι πολυ δυσχρηστο το βαλε-βγαλε κιλα.

που να φόρτωνες ξεφόρτωνες 150 με 180kg σε αυτό κ επειδή δεν χωράει αρκετές 20ρες να έβαζες 25ρες χωρίς λαβή αχαχ

κ επειδή βαριέσαι να πιάνεις μια μια με τα δυο χέρια να τις πιάνεις 1 στο καθένα και να τις κρατάς με τα δάχτυλα τσιμπητά 

και να σου μπαίνει μπροστά στο "ράφι" τους το μαλακιστίρι με το κινητό που ανεβάζει selfies στο fb κ να μην έχεις ελεύθερο χέρι να του παίξεις μπουνιά , κ τα πόδια να είναι πολύ κουρασμένα για να το κλοτσήσεις 

 

χαχχαχα γαμώ everyfuckingtime με το που πλησιάζει το καλοκαίρι πλακώνουνε τα τσίρκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σχετικη ερωτηση αλλα θα θελα να ρωτησω.Εφτασα αισιως τα 81 kg (1.75) δεν εχω παρει ιδαιτερα στην κοιλια απο την αλλη δεν εχω και ιδιαιτερη γραμμωση, νιωθω ομως το σωμα μου σφιχτο και εχουν "στενεψει τα ρουχα σε ωμους,πλατη.

Μηπως ειναι ωρα να προσπαθησω να πεσω στα κιλα πχ 75-77 η να συνεχισω για την ωρα γυμναστικη και γερη διατροφη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σχετικη ερωτηση αλλα θα θελα να ρωτησω.Εφτασα αισιως τα 81 kg (1.75) δεν εχω παρει ιδαιτερα στην κοιλια απο την αλλη δεν εχω και ιδιαιτερη γραμμωση, νιωθω ομως το σωμα μου σφιχτο και εχουν "στενεψει τα ρουχα σε ωμους,πλατη.

Μηπως ειναι ωρα να προσπαθησω να πεσω στα κιλα πχ 75-77 η να συνεχισω για την ωρα γυμναστικη και γερη διατροφη?

Κάνε αυτό που θες,και θα αρέσει επάνω σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη μαλακία που έδειξε ο Νίκος έχω κι εγώ. Που να σηκωθείς και να βγάλεις κιλά.

 

Η πρέσα που έχουμε Χρήστο είναι η οριζόντια. Πώς μπορείς να κάνεις γάμπες εδώ; Το χακ σκουοτ δεν έχω ιδέα τι είναι.

 

Κερκυραίε, γράμμωση προϋποθέτει ύπαρξη μυών (από τα κιλά που λες ότι σηκώνεις προφανώς έχεις) και χαμηλό bf. Επομένως αν θες ΑΜΕΣΑ να φανούν οι μυς, ναι, θα πρέπει να πέσεις σε σωματικό βάρος. Αν δε θες άμεσα, μπορείς να κάνεις recomp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έμαθα ότι θα είμαστε μόλις η τέταρτη ομάδα που θα λάβει μέρος στο ομαδικό τρίαθλο! Μόνο και μόνο στη σκέψη ότι έχουμε 75% πιθανότητες να ανέβουμε στο βάθρο, πήρα 2 level up σε αυτοπεποίθηση!

Επεξ/σία από wizzy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η πρεσσα θα χει κενο κατω κατω. Βαζεις εκει να πατανε τα δαχτυλα, και δινεις πιεση προς τα πισω. Σε δυο κινησεις. Τα ποδια ειναι τεντωμενα. Αν πεις τον γυμναστη μαλλον θα σου εξηγησει καλυτερα

Δες εκει που λεει γαμπες

 

http://www.armagosgym.gr/exercises.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έμαθα ότι θα είμαστε μόλις η τέταρτη ομάδα που θα λάβει μέρος στο ομαδικό τρίαθλο! Μόνο και μόνο στη σκέψη ότι έχουμε 25% πιθανότητες να ανέβουμε στο βάθρο, πήρα 2 level up σε αυτοπεποίθηση!

75%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...