Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Χθες στηθος-ωμους, πρωτη φορα γυμναστηριο καθημερινη απογευμα μετα απο πολλα χρονια.Χαμος γινοταν αλλα καπως βολευτηκα.

Ξεκινησα με επικλινη και ανεβασα 10 kg παραπανω απο το κανονικο,στον ισιο ομως ημουν κουρασμενος και εριξα κιλα, το υπολοιπο προγραμμα βγηκε δυνατα τελειωσα ωμους με 2 σετ failure front plate raise (20 βγηκαν)...

Περιμενα κανα 10λεπτο για διαδρομο και ξαφνικα ακουω μια να λεει  "θες να κανεις?" σε μια φιλη της που εκανε ποδηλατο (και ειχε ερθει μετα απο μενα) παει να ανεβει ανεβαινω πρωτος, την κοιταω και της λεω ημουν πριν απο σενα, κολλαει και λεει στην φιλη της "ηταν πριν απο μενα"...

 

Η αλλη περπαταγε 40 λεπτα αν και σε καθε διαδρομο (εκτος απο αυτον που ηταν αυτη) υπαρχει χαρτακι για max 30 σε περιοδη αιχμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα ταχινι ολικης αλλα μου βγηκε λιγο πικρο, τι μπορει να εφταιξε;

Οι σπόροι. Μου εχει τύχει και σε αμύγδαλο.

 

Κερκυραιε, μια απο τα ίδια. Ειναι που λες χτες 6-7 θηλυκά κι έχουν πιάσει διαδρόμους, ποδήλατα, ελλειπτικά, τα πάντα. Δε με νοιάζει, βάρη έκανα. Σε μια φάση, λες κι ήταν συννενοημενες, παρατάνε ταυτόχρονα την αερόβια κι έρχονται όλες μαζί για βάρη. Απάλευτη κατάσταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ψωνισει κανεις απο theproteinworks να μου πει μεταφορικα κλπ

40 ευρω νομιζω μεταφορικα..

Εχω ψωνισει 2 φορες, αλλα και τις δυο ηταν πανω απο 200 που εχει δωρεαν μεταφορικα. Μονο ετσι αξιζει.. Βρες κανεναν να θελει τιποτα να μαζευτει παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Mau είναι καλά και σας χαιρετάει.

απότι είδα στα γυμναστήρια γίνεται πανικός αυτή τη στιγμή αχχαχα , φαντάζομαι τι δουλειά θα έχει .. όλοι πανικόβλητοι να "φτιάξουν σώμα" 2 μήνες πριν το καλοκαίρι  :-D

Καλά είπε ο Φώτης 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 ευρω νομιζω μεταφορικα..

Εχω ψωνισει 2 φορες, αλλα και τις δυο ηταν πανω απο 200 που εχει δωρεαν μεταφορικα. Μονο ετσι αξιζει.. Βρες κανεναν να θελει τιποτα να μαζευτει παραγγελια

Δεν συμφερει με τετοια μεταφορικα.

 

Και 200€ τωρα ειναι ποσο. Οταν δουλευα δεν με ενοιαζε θα αγοραζα. Αλλα τωρα που στραβωσε με την δουλεια μονο ταμειο εχω και απορω πως μου φτανουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκεφτόμουν Δήμητρα αλλά με είπανε ότι έχει πολύ βαβούρα. 

 

Δοκίμασα σήμερα το triple drop set. Καλή φάση, μπήκε κι αυτό στη φαρέτρα.

αυτό θέλω να μάθω και γω, την κοσμοσυρροή ... δεν την αντέχω 

 

Γιάννη, κάνεις drop σε γάμπες; 

σκέφτομαι να δοκιμάσω ένα set drop και ένα δισέτ με stand.calf raises με rotary claf raises (σε έσω και έξω κεφαλή γαστροκνημαίου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...