Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανενα αρθρο δεν ειναι σοβαρο στην παγκοσμια βιβλιογραφια ολα ειναι θεωριες που στην διαρκεια του χρονου μπορει μερικως ή ολικως να αναιρεθουν.

Ε τώρα επιστήμες και μαλακίες. Όλος ο διαφωτισμός στον υπόνομο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ε τώρα επιστήμες και μαλακίες. Όλος ο διαφωτισμός στον υπόνομο.

 

Για θεματα διατροφης και εξασκησης αναφερομαι.
Και το οτι εχω δικιο σε αυτο το καταλαβαινεις απλα γιατι δεν συμφωνουν οι επιστημονες μεταξυ τους σε αυτα τα θεματα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κανενα αρθρο δεν ειναι σοβαρο στην παγκοσμια βιβλιογραφια ολα ειναι θεωριες που στην διαρκεια του χρονου μπορει μερικως ή ολικως να αναιρεθουν. Τα αρθρα αυτα ειναι αντικειμενα προβληματισμου και πειραματισμου για καποιους και ετσι βλεπουμε αν εχουν ιχνος αληθειας.
Οταν για μια παραλλαγη ασκησης  ( γιαυτο ειναι παραλλαγη γιατι εχει διαφορες και ισως μεγαλυτερα πλεονεκτηματα σε κατι απο την βασικη ασκηση ) γραφουν σε βιβλια και περιοδικα την αποψη τους κορυφαιοι αθλητες του bodubilding για μενα εχει περισσοτερη αξια απο το τι γραφει ενας επιστημονας που ποτε δεν γυμναστηκε στην ζωη του και γραφει ενα αρθρο μονο και μονο για να δικαιολογησει την παρουσια του σε εναν χωρο που εχει μαυρα μεσανυχτα.
Φυσικα υπαρχουν και εξαιρεσεις .
Το ποιο απλο πραγμα ειναι να βλεπεις το τι απο αυτα δουλευει αμεσα σε εσενα τους φιλους σου και να μην εχεις αγκυλωσεις να δοκιμασεις κατι που σιγουρα δεν προκειται να βλαψει την σωματικη σου υγεια.

 

Eτσι ειναι, να κλεισουμε και ολα τα πανεπιστημια και τα ερευνητικα κεντρα ,να ριχνει κευρανους και να λεμε ο Διας,να μας μειωνονται τα εισοδηματα και να μας φταινε οι εξωγηινοι...Αφου εγω στον υπνο μου ειδα τον παπουλη τι να μου πει και ο Δαρβινος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέσπα , όποιος θέλει ας την κάνει όπως θέλει. Για pull over μιλάμε. Απλά ρε silverado μη την παρουσιάζεις και συ τόσο επίσημα. Θωρακική έκταση και χωρίς βάρη ας κάνει κανείς και μόνος του. Καλό θα του κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βοηθουσε αν έριχνες μια ματιά στο αν και πώς έχει γίνει η έρευνα που αφορά τους ισχυρισμούς σου.

 

Eτσι ειναι, να κλεισουμε και ολα τα πανεπιστημια και τα ερευνητικα κεντρα ,να ριχνει κευρανους και να λεμε ο Διας,να μας μειωνονται τα εισοδηματα και να μας φταινε οι εξωγηινοι...Αφου εγω στον υπνο μου ειδα τον παπουλη τι να μου πει και ο Δαρβινος...

Εσύ μην καταρρίπτεις όλους τους μύθους μαζί, θα χουμε αυτοκτονίες καμια ώρα. :ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eτσι ειναι, να κλεισουμε και ολα τα πανεπιστημια και τα ερευνητικα κεντρα ,να ριχνει κευρανους και να λεμε ο Διας,να μας μειωνονται τα εισοδηματα και να μας φταινε οι εξωγηινοι...Αφου εγω στον υπνο μου ειδα τον παπουλη τι να μου πει και ο Δαρβινος...

 

Αφου πιστευεις οτι προερχεσαι απο πιθηκο αντε καλες μπανανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχω ένα όνειρο για τη yin. Αυτή με το ροζ φαίνεται πολύ αντρογυναίκα πάντως. Και το 3:00, πωπω ρε παιδάκι μου, αγριάδες. Και στο 5:00 μιλάμε για μυς και τρόμο. Και επίσης τα αποτελέσματα των ορμόνων στο 7:00. Άντε μερικούς να μας πιάνει η κατάθλιψη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πέσατε όλοι πάνω στο silverado, χαλαρώστε λίγο. Αυτό που θέλει να πει είναι πώς οι έρευνες είναι αληθής τη στιγμή που αναρτώνται. Από κει και πέρα έρχονται στο φως νέα στοιχεία που της καταρρίπτουν και παρουσιάζουν νέες αλήθειες, κοκ

 

Επειδή λέει κάτι μια έρευνα λοιπόν, δε σημαίνει πώς ντε και καλά έτσι είναι τα πράγματα. Και συ κυρία yin που μίλησες για διαφωτισμό, αυτο ακριβώς το στοιχείο, δηλαδή η αμφισβήτηση του αλάθητου, ήταν που κυριάρχησε εκείνη την εποχή και μας έβγαλε από τα σκοτάδια του μεσαίωνα. Η αμφισβήτηση είναι η καρδιά της επιστήμης, όχι η αποδοχή!

 

Να είστε σκεπτικιστές με τις έρευνες, ακόμα κι αυτές που μοιάζουν ορθές. Μη με βάλετε να αναλύσω πέρι αξιοπιστίας και εγκυρότητας, εσεις θα χασετε :)

 

wizzy, προσπάθησα να κάνω την άσκηση για το στήθος, κολλούσαν όμως τα μαμημένα τα αλτηράκια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχω ένα όνειρο για τη yin. Αυτή με το ροζ φαίνεται πολύ αντρογυναίκα πάντως. Και το 3:00, πωπω ρε παιδάκι μου, αγριάδες.

Ελπίζω το όνειρό σου να μην είναι να γίνω αντρογύναικο ε. Άραξον :ρ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου πιστευεις οτι προερχεσαι απο πιθηκο αντε καλες μπανανες.

Τις αποφευγω τις μπανανες σε υποθερμιδικη διατροφη προτιμω τα πρασινα μηλα.μην με ρωτησεις γιατι ,ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!

 

Την πέσατε όλοι πάνω στο silverado, χαλαρώστε λίγο. Αυτό που θέλει να πει είναι πώς οι έρευνες είναι αληθής τη στιγμή που αναρτώνται. Από κει και πέρα έρχονται στο φως νέα στοιχεία που της καταρρίπτουν και παρουσιάζουν νέες αλήθειες, κοκ

 

Επειδή λέει κάτι μια έρευνα λοιπόν, δε σημαίνει πώς ντε και καλά έτσι είναι τα πράγματα. Και συ κυρία yin που μίλησες για διαφωτισμό, αυτο ακριβώς το στοιχείο, δηλαδή η αμφισβήτηση του αλάθητου, ήταν που κυριάρχησε εκείνη την εποχή και μας έβγαλε από τα σκοτάδια του μεσαίωνα. Η αμφισβήτηση είναι η καρδιά της επιστήμης, όχι η αποδοχή!

 

Να είστε σκεπτικιστές με τις έρευνες, ακόμα κι αυτές που μοιάζουν ορθές. Μη με βάλετε να αναλύσω πέρι αξιοπιστίας και εγκυρότητας, εσεις θα χασετε :)

 

wizzy, προσπάθησα να κάνω την άσκηση για το στήθος, κολλούσαν όμως τα μαμημένα τα αλτηράκια... 

Αυτο που νομιζες πως θελει να πει προυποθετει ορθολογικη σκεψη που δεν φημιζεται συμφωνα με αυτα που λεει πως εχει .Πως να το εξηγησω ,αυτο που νομιζεις πως λεει πολλαπλασιασετο χ100 τραβηξετο στα ακρα ΞΕΦΤΥΛΙΣΕΤΟ ρε αδερφε και θα εισαι μεσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Έχω ένα όνειρο για τη yin. Αυτή με το ροζ φαίνεται πολύ αντρογυναίκα πάντως. Και το 3:00, πωπω ρε παιδάκι μου, αγριάδες. Και στο 5:00 μιλάμε για μυς και τρόμο. Και επίσης τα αποτελέσματα των ορμόνων στο 7:00. Άντε μερικούς να μας πιάνει η κατάθλιψη. 

 

Δεν ξέρω τι όνειρο έχεις για τη Yin, η μουσική που παίζει στο γυμναστήριο του video είναι σίγουρα όνειρο! Γιατί να μην παίζει και το γυμναστήριο που πηγαίνω τέτοια, παρά μόνο κάτι ξενέρωτα από το MAD TV; :cry:

 

 

wizzy, προσπάθησα να κάνω την άσκηση για το στήθος, κολλούσαν όμως τα μαμημένα τα αλτηράκια... 

 

Χαλάρωσες τους σφιγκτήρες φαντάζομαι, σωστά; Για να μπορούν να κυλάνε τα βαράκια το λέω. Για πες, έκανες 1-2 επαναλήψεις; Πώς ήταν;

 

Πάντως, πήγα και πήρα σήμερα 4 τροχάκια, μια ράβδο, 8 ροδέλες και 8 σφιγκτήρες (όλα μαζί €20) και το Σ/Κ θα στρωθώ να τα φτιάξω/συναρμολογήσω. Θα postάρω αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, τους χαλάρωσα, ίσως έπρεπε περισσότερο. Θα ξαναδοκιμάσω το βράδυ.

 

Ετοιμάζω ορθοστάτες, μόλις τελειώσω θα ανεβάσω φωτογραφία με τα handmade όργανα να γουστάρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές σου φαίνονται αντρογυναίκες? Τζίζους .

Μα.. Μα.. Εσύ το είπες!!! Ντάξει βοηθάει και η περιβολή γενικώς :ρ

Γουίζυ, έχεις ένα δίκιο για τη μουσική, αλλά έτσι κι αλλίως όταν ακούς με ακουστικά πωρώνεσαι πιο πολύ :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...