Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρα!

 

Το γυμνασμενο κορμι δειχνει πιο ωραια σε ψηλα ατομα.Εγω μαλλον κρατουσα ομπρελλα οταν μοιραζε υψος ο θεος :P

 

1,75 :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Retro

 

Κοιτούσα κατι φώτος σήμερα και έπεσα σε αυτή ..

attachicon.gifunnamed.png

Λιγο πάνω απο τα 20 - σχεδόν μια 20ετια πίσω

Σκεφτείτε μόνο όσα λέμε εδώ σήμερα για πρωτεΐνες υδατάνθρακες λιπαρά προπονήσεις προγράμματα και χιλια δυο άλλα , από πότε τα εφάρμοζα στην πράξη, γι αυτό είμαι λίγο αυστηρός με τους γουγλολογους που τα ξέρουν όλα.

Πως περνάνε τα χρόνια έτσι ρε φίλε πωωω με έπιασε μελαγχολία ... ! Hiii Girl Χαχαχαχαχαχαχα

 

 

Ωρέ Μaus μην μελαγχολείς ,φιλοσόφησέ το....

http://www.inred.gr/o-politimos-chronos-ton-orimon-anthropon/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ερωτήσεις που πιθανόν έχουν απαντηθεί αλλά είναι τόσες πολλές οι σελίδες στο παρών θέμα που δεν μπορώ να τις διαβάσω όλες!

 

1) Πόση ώρα πρέπει να διαρκεί η προπόνηση με τα βάρη; Σε αυτήν την ώρα συμπεριλαμβάνονται και τα διαλλείματα ανάμεσα στα set; Άλλοι λένε 1 ώρα, άλλοι 1:30 ώρα και άλλοι 45 λεπτά.

2) Τι να τρώω πριν το γυμναστήριο για ενέργεια; Τα 200γρ. γιαούρτι (2%) και το τοστ με γαλοπούλα και τυρί χαμηλών λιπαρών νομίζω πως δεν μου αρκούν αφού μετά από κανα 40λεπτο είμαι "ψόφιος" .

3) 5-6 φορές προπόνηση/εβδομάδα (με βάρη κυρίως) είναι καλά ή υπερβολικά; Περίπου 1:30 ώρα (συμπ. διαλείμματα ανάμεσα στα set)

Ευχαριστώ παιδιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεοκος Ωραιο !!

----

Παρτε και μια άριστη εκτέλεση σκουωτ

 

https://youtu.be/yaiVgAuShlU

 

α ρε θείο γαμώτο , τι σου εκανε η μεσουλα σου και της ξηγιεσαι ετσι τωρα στα γεράματα ?!!

----------

 

Το λεπον , με αυτά

15305BB30AC745DEB831A52A44105A5F.jpg
και ενα σακουλάκι τέτοιο
 
ryzi-uncle-ben.jpg
 
συν μια ντομάτα ενα καρότο ενα κρεμμύδι τυρί τριμμένο , ρίγανη πιπέρι και να το αποτέλεσμα !!
 

 

                                    Για το ΄΄κατι ψήνετε΄΄ είμαι    :-D :-) !!

 

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Retro

 

 

Κοιτούσα κατι φώτος σήμερα και έπεσα σε αυτή ..

 

attachicon.gifunnamed.png

 

Λιγο πάνω απο τα 20 - σχεδόν μια 20ετια πίσω

Σκεφτείτε μόνο όσα λέμε εδώ σήμερα για πρωτεΐνες υδατάνθρακες λιπαρά προπονήσεις προγράμματα και χιλια δυο άλλα , από πότε τα εφάρμοζα στην πράξη, γι αυτό είμαι λίγο αυστηρός με τους γουγλολογους που τα ξέρουν όλα.

Πως περνάνε τα χρόνια έτσι ρε φίλε πωωω με έπιασε μελαγχολία ... ! Hiii Girl Χαχαχαχαχαχαχα

 

 

Πωπω θα με κανεις πουστη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτατε τι σατανα εφερε η κοπελα μου σπιτι.

damn ... παίζει να είναι απο τα χειρότερα combo για κάποιον που θα φάει όσο γουστάρει κ δεν ξέρει τι τρώει 

 

Το ξέρατε ότι υπάρχει Μερέντα από σοκολάτα υγείας;

όχι αλλα όποτε μου τελειώνει η στέβια κάτι τέτοιο τρώω στο πρωινό μου (κακάο-γάλα-βανίλια-φουντούκι) xD.............................

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

damn ... παίζει να είναι απο τα χειρότερα combo για κάποιον που θα φάει όσο γουστάρει κ δεν ξέρει τι τρώει

 

όχι αλλα όποτε μου τελειώνει η στέβια κάτι τέτοιο τρώω στο πρωινό μου (κακάο-γάλα-βανίλια-φουντούκι) xD.............................

Ειναι καλο. Μεχρι στιγμης το ταχίνι κακαο τα σπαει. Αυτο το χω για καμια δυσκολη στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καλο. Μεχρι στιγμης το ταχίνι κακαο τα σπαει. Αυτο το χω για καμια δυσκολη στιγμη.

ε απο γεύση θα γαμάει κ για εμάς π ξέρουμε τι τρώμε επίσης κομπλέ , αλλα φαντάσου να το πάρει κάποιος που τρώει τη μερέντα καθημερινά με το κουτάλι .. γνωρίζω άτομο που ήθελε να τρώει υγιεινά και πήρε ταχίνι κ το έτρωγε με το κουτάλι της σούπας , φαντάσου για να έχει τέτοια ευκολία με εκείνο π σε λιγώνει σκέτο πως θα έτρωγε κάτι τέτοιο  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρατε ότι υπάρχει Μερέντα από σοκολάτα υγείας;

 

Ναι ,αυτη τρώω όλο το χειμώνα,βέβαια πρεπει να εχει πολύ ζάχαρη, αλλα εγω εχω πρόβλημα με τις σοκολάτες και κυρίως τις γάλακτος , μου κανουν πολλά σπυριά , με τη  συγκεκριμένη δεν ειχα πρόβλημα μάλλον επειδή έχει λιγότερο βούτυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...