Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 


βλέπω ορισμένους στο fb τις τελευταίες μέρες όσο ανοίγει ο καιρός κ πλησιάζει το καλοκαίρι κ βγάζουν τρελά κόμπλεξ πχ απο άτομο 30+ κιλά overweight , αγύμναστο , στο ένα χέρι το τσιγάρο κ στο άλλο η mars π είναι 30κάτι κ έχει πάει πόσες φορές στους γιατρούς απο προβλήματα υγείας λόγο διατροφής να γράφει
 

 "μάγκες εσείς με τους 6 κοιλιακούς κ τα τατουαζ με το ψωνισμένο υφάκι να ξέρετε οτι αυτοί με την κοιλίτσα ,το χιούμορ κ την προσωπικότητα σας πηδάνε τις γκόμενες" , ο ίδιος έχει παντρευτεί μια αναλόγων κυβικών 

οτι ξέρω γω όποιος έχει κοιλιακούς κ τατουάζ δεν έχει χιούμορ κ προσωπικότητα ή πως αν αδυνατίσει θα χάσει το χιούμορ και την προσωπικότητα του!1 

ε και self confidence= υφάκι

του λέω αυτό είναι σα να λες οτι θα παντρευτώ μοντέλο που δεν ξέρει να βράζει αυγό για να ξενοπηδάω χοντρές νοικοκυρές που μαγειρεύουν άψογα , το ανάποδο θα ήταν ποιο λογικό 
κ τσαντίστηκε  

πολλά κιλά κόμπλεξ , γελάω   

 

θυμήθηκα αυτό που όλοι οι κράχτες ήταν απο μέτριοι non lifters ή άτομα χωρίς profile pic μέχρι άσχημοι, χοντροί , γέροι κλπ


 
Fit+shaming+is+real+_0b1ce6f2b9f596e8104


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Λοιπόν εκεί που καθόμουν στην βεράντα του σπιτιού μου και έπινα Ελληνικό διπλό σκάει απέναντι στο γυμναστήριο φορτηγό και άρχισε να κατεβάζει.

Κατέβηκα κάτω να δω τι έφερε. Συναρμολόγησαν γαμάτο διάδρομο Star Trek φάση !!!!

Μπήκα YouTube να τσεκάρω !!!

Ανυπομονώ τρελά να στανιάρει η μέση να το δοκιμάσω....

 

post-68421-0-41392600-1458650068_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα Λοίμωξη Αναπνευστικού, αντιβίωση υδατοδιαλυτή, ένα άλλο pneumonokast κάπως έτσι και γαστρική προστασία. 
αν τα συμπτώματα εμμείνουν και το σ/κ μου έγραψε να κάνω μια ακτινογραφία. 
οπότε προπονήσεις το Σ/Κ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαργαρίτα Λοίμωξη Αναπνευστικού, αντιβίωση υδατοδιαλυτή, ένα άλλο pneumonokast κάπως έτσι και γαστρική προστασία. 

αν τα συμπτώματα εμμείνουν και το σ/κ μου έγραψε να κάνω μια ακτινογραφία. 

οπότε προπονήσεις το Σ/Κ

 

Α ρε συ τζαμπα ταλαιπωριοσουν τοσες μερες. Αντε πολλα περαστικα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας ματιασανε...και τι να κανουμε πια;;; Με μπουργκα θα κυκλοφορουμε...

 

Μαργαριτα ποιος σε μάτιασε να στείλουμε τον Φώτη να τον κρεμάσει με τα σκοινιά της αναρρίχησις εε?? :-)

--------------------

4saken

πρόγραμμα δεν χρειάζεται να αλλάξεις , ασκήσεις άλλαζε παντα μέχρι να βρεις αυτες που σε πρήζουν περισσότερο και να επιμένεις περισσότερο σε αυτές !

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως τριτη ασκηση δικεφαλο με ετρωγε καιρο να κανω την "21"

 

 

Την εκανα με ισια μπαρα και 2 πεντοκιλα και πραγματικα ενιωθα τα χερια μου να σκιζονται...

Ανεβασα λιγο κιλα μετα και το καψιμο ακομα μεγαλυτερο...Συνολικα 3 σετ εκανα, λεω να την κανω καθε φορα.

 

Ποια ασκηση να βγαλω?Σκεφτομαι την στραβομπαρα που κανω καθιστος, νιωθω αρκετη πιεση στους καρπους και τον πυχη καποιες φορες.

 

 

Maus 5 βδομαδες γυμναστηριο, 5 φορες την εβδομαδα οπως μου χες πει (Στηθος-ωμους/πλατη-χερια/ποδια) 4 σετ σε ευρο 8-10.

 

Μηπως να αρχισω να αλλαζω ασκησεις η ειναι ακομα νωρις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4saken δοκίμασε άμα θες και την 28. Ίδια είναι με την 21 που κάνεις απλά προσθέτεις και άλλη μία 7άρα που η επανάληψη είναι ολόκληρη μεν αλλά στο κατέβασμα πολύ σιγά όπως στις αυτοσυγκέντωσεις.

Εκει να δεις κλάμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει να την βγαλω με 10+ κιλα + την μπαρα αλλα οντως κλαμα...

Ποιο γυμναστηριο ειναι αυτο Αργυρουπολη?



4saken

πρόγραμμα δεν χρειάζεται να αλλάξεις , ασκήσεις άλλαζε παντα μέχρι να βρεις αυτες που σε πρήζουν περισσότερο και να επιμένεις περισσότερο σε αυτές !

 

Η πεθερα μου με πρηζει... :devil: θα την δοκιμασω αυριο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...