Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέτοια σώματα εξαρτώνται σε μεγάλο βαθμό από γονίδια πιστεύεις ή μπορεί να είναι αποτέλεσμα ακραίας γυμναστικής και διατροφής;

Πολύ σωστή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

 

 

Εδω.

καλή φάση , ας έρθει να με δει στο τέλος της γράμμωσης να μου πει οτι έχω καταβολισει μυς να γελάνε κ οι πέτρες  :-D 

γιαυτό λέμε πως καλύτερα να κάνεις κάτι στην πράξη πριν αρχίσεις τα copy paste απο το internet (μη το πάρεις στραβά , δεν λέω για εσένα προσωπικά , γενικά)  

συμβουλή μου δες μόνος σου τι σε φτιάχνει κ κάνε το , μην ακούς τόσο τυφλά τον καθένα 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μεγάλο αντιστρες να μη σε νοιάζει πόσο ζυγίζεις αλλά πόσα σηκώνεις

 

Ακόμη μεγαλύτερο αντιστρες  είναι να μην σε νοιάζει ούτε πόσο ζυγίζεις ουτε πόσα σηκώνεις !

--

Μαργαριτονι περαστικά , ξεκούραση λιγες μέρες και θα επανέλθεις πιο δυνατή !

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη μεγαλύτερο αντιστρες είναι να μην σε νοιάζει ούτε πόσο ζυγίζεις ουτε πόσα σηκώνεις !

--

Μαργαριτονι περαστικά , ξεκούραση λιγες μέρες και θα επανέλθεις πιο δυνατή !

Ακόμα μεγαλύτερο αντιστρες να μην σε νοιάζει τίποτα.

Νίκο πόσο υδατάνθρακα βγάζεις αυτήν την περίοδο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο βωμό της καύσης λίπους θυσιάζεις τα πάντα...πείνα, πόνο ... ΟΧΙ όμως την υγεία σου. (εκεί κατέληξα μετά το καλοκαίρι, από 49 κιλά τώρα πήγα 55..ναι λίπωσα, αλλά έσφιξα πολύ )

μείωσε την αερόβια δραστηριότητα σου ή αν κινείσαι πολύ αύξησε υδατάνθρακα.

είναι και το στρες παράγοντας αρνητικός...

 

Κάτι τέτοια κάνουμε και το τρελαίνουμε το συστηματάκι μας. Στο λύκειο, πέρασα φάσεις που έτρωγα ένα γιαούρτι και ένα μήλο τη μέρα, τραγικά πράγματα.. Τουλάχιστον όμως μου έγινε μάθημα και την βάζω σε μεγάλη προτεραιότητα τη διατροφή. Και δεν ξέρω αν συμφωνείτε με αυτό, αλλά για εμάς τις γυναίκες το πιο δύσκολο είναι να ξεκολλήσουμε από την εμμονή και τον φόβο μην πάρουμε λίγο βάρος ή μην δεν καταφέρουμε το άψογο σώμα. Θέλω να πω ότι, ακόμα και να νομίζουμε πως τα έχουμε ξεπεράσει αυτά, με έναν τρόπο μπορεί να ξαναβγούν στην επιφάνεια και όλο αυτό το άγχος, αντί να λειτουργεί παραγωγικά, να σαμποτάρει τις προσπάθειες. Μαργαρίτα περαστικά σου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη ρε παιδια εχω παθει πλακα τωρα..... Στην ιστοσελιδα bodybuilding.gr διαβαζω οτι εγινε ενας αγωνας ονοματι Ακροπολη 2016... Και βλεπω τις συμμετοχες και τις φωτο και εχω μεινει ΜΑΛΑΚΑΣ. Ειδε κανεις αλλος αυτο το μαργαριταρι;;

 

Δημητρα ημουν ολη τη προηγουμενη βδομαδα και μαλλον θα μαι και αυτη που ερχεται. Σημερα περπατησα δυο στενα απο κει που παρκαραμε μεχρι το νοσοκομειο , και κουραστηκα λες και ετρεχα χλμ

Εσυ τελικα οηγες σε γιατρο?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη ρε παιδια εχω παθει πλακα τωρα..... Στην ιστοσελιδα bodybuilding.gr διαβαζω οτι εγινε ενας αγωνας ονοματι Ακροπολη 2016... Και βλεπω τις συμμετοχες και τις φωτο και εχω μεινει ΜΑΛΑΚΑΣ. Ειδε κανεις αλλος αυτο το μαργαριταρι;;

 

Δημητρα ημουν ολη τη προηγουμενη βδομαδα και μαλλον θα μαι και αυτη που ερχεται. Σημερα περπατησα δυο στενα απο κει που παρκαραμε μεχρι το νοσοκομειο , και κουραστηκα λες και ετρεχα χλμ

Εσυ τελικα οηγες σε γιατρο?

άμα σου πω πως αυτό κοιτούσα μόλις τώρα

Και ήμουν έτοιμος να το αναφέρω αλλά με προλάβες

Ξεφτίλα απλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη ρε παιδια εχω παθει πλακα τωρα..... Στην ιστοσελιδα bodybuilding.gr διαβαζω οτι εγινε ενας αγωνας ονοματι Ακροπολη 2016... Και βλεπω τις συμμετοχες και τις φωτο και εχω μεινει ΜΑΛΑΚΑΣ. Ειδε κανεις αλλος αυτο το μαργαριταρι;;

 

Δημητρα ημουν ολη τη προηγουμενη βδομαδα και μαλλον θα μαι και αυτη που ερχεται. Σημερα περπατησα δυο στενα απο κει που παρκαραμε μεχρι το νοσοκομειο , και κουραστηκα λες και ετρεχα χλμ

Εσυ τελικα οηγες σε γιατρο?

όχι δεν πήγα ιατρό, έκανα την εξέταση ΤSH όμως με 3.41 αποτέλεσμα .... δεν με ικανοποίησε ήθελα να δω 1.5 με 2 ... επανάληψη τον Ιούνη 

 

δεν πήγα γιατί μου είπαν κρατάει δύο βδομάδες και μετά περνάει...ε αν δω ότι δεν και αυτή, θα πάω στην πνευμονολόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη ρε παιδια εχω παθει πλακα τωρα..... Στην ιστοσελιδα bodybuilding.gr διαβαζω οτι εγινε ενας αγωνας ονοματι Ακροπολη 2016... Και βλεπω τις συμμετοχες και τις φωτο και εχω μεινει ΜΑΛΑΚΑΣ. Ειδε κανεις αλλος αυτο το μαργαριταρι;;

 

 βασικά θα κάνω ένα σχόλιο μόνο που λίγοι θα καταλάβουν...

απότι φαίνεται φέτος έσκασε βόμβα κύριοι  

 

χαχαχααχχαχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη ρε παιδια εχω παθει πλακα τωρα..... Στην ιστοσελιδα bodybuilding.gr διαβαζω οτι εγινε ενας αγωνας ονοματι Ακροπολη 2016... Και βλεπω τις συμμετοχες και τις φωτο και εχω μεινει ΜΑΛΑΚΑΣ. Ειδε κανεις αλλος αυτο το μαργαριταρι;;

 

 

Αυτη η Βikini Fitness ωραίο μωράκι πάντως , έχουμε καμιά πληροφορία κανα fb  η τίποτα τέτοιο ??

χαχαχαχ πλάκα κανωω εε 2funny.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, έχει το εξής σχόλιο από κάτω

 

 

 

Ανοιξε η αυλαια της αγωνιστικης περιοδου για το 2016 εστω κ με την μορφη διασυλλογικου αγωνα.
Αγωνες οι διασυλλογικοι που εχουν την εννοια του φιλικου ανταγωνισμου αναμεσα σε αθλητες των συλλογων της ΕΟΣΔ.
Δινουν την δυνατοτητα σε προχωρημενους αθλητες που ειναι στην μεση της προετοιμασιας τους για εθνικους αγωνες ,να δειξουν σε τι κατασταση ειναι τωρα κ σε απλους αθλουμενους να παρουν το βαπτισμα του πυρος που θα τους βοηθησει σε πιθανα αγωνιστικα τους σχεδια.
Και στις δυο περιπτωσεις παντως τα παιδια χαρηκαν τον αγωνα κ αυτο εχει σημασια . 
Οπως σωστα ειπε κ ο προεδρος Ιορδ. Λεβεντελης ,θελει θαρρος να ''εκτεθεις'' στα ματια του θεατη χωρις να εισαι ετοιμος η στην καλυτερη κατασταση ,αυτο αλλωστε ειναι κ το νοημα αυτων των διασυλλογικων αγωνων.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρεεεεε τι ντροπη ειναι αυτη να προβάλλουν τετοια σώματα με υπογραφή bodybuilding κιολας στις φωτο;;;

 

Οσο για το σχολιο... Σορυ τωρα αλλα υπαρχει εκει μεσα καποιος ... "Αγωνιστικός" ;; Αντε 1; 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απλοί αθλούμενοι, που μάλλον έχουν ξεκινήσει πρόσφατα. Εμένα δεν μου φαίνεται κακό πάντως, έχει περισσότερο χαρακτήρα υποστηρικτικό όπως καταλαβαίνω και μια πρώτη επαφή των ατόμων με τους αγώνες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...